Doğanyurt Hurdacı

Doğanyurt hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her nevi hurda kablo almaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Doğanyurt hurdacı firmalar içindeyiz. Doğanyurt merkez hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmak amacı ile adresinize gelebiliriz.

Tüm hurda eşyalarınız için zamanınızı değerlendirerek firmamıza ulaşarak beş dakika içinde avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Doğanyurt’ta hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alımında titizlikle kurumsal vermekteyiz.

Doğanyurt’un tümünde 2.el eşya ve hurda almaktayız. Hurda alırken bedelini nakit olarak ödemekteyiz.

Doğanyurt hurda tesisleri içinde hizmetlerimizle lideriz. Doğanyurt’ta hurda alanlardan biri olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Doğanyurt’ta uygulanan hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Her nevi hurdayı dilediğiniz yerden almak amacı ile ekip oluşturduk. Doğanyurt taki hurdacısı Meksan Metal kalitesiyle Doğanyurt genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonellikle tamamlıyoruz. Meksan Metal hurdalarını satacaklara hafta sonlarıda hizmet veriyor.

Doğanyurtta Hurda Alan Fabrikalar

Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha çok kazanmayı amaç edindik. Bu nedenden dolayı her türde hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Doğanyurt ta çelik hurda, hurda kalay, antimon zamak, imalat artığı hurda malzeme, çinko hurda almaktayız. Doğanyurtta istediğiniz yerden hurda ve 2.el malzeme alım satım işleri yapıyoruz.

Doğanyurtun tüm mahallelerinde ikinci el eşya ve hurda alım satımı işleri hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Bugün de siz değerli potansiyel müşterilere Doğanyurt’ta hurda alanlarla bizim aramızdaki profesyonellik farklarını açıklıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,hurda çinko, hurda demir alımı yaparken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Doğanyurtta hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Doğanyurt’un Hurdacısı

Kastamonu Doğanyurt’ta hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Doğanyurt geri dönüşüm firması Meksan Metal kurumsal yerinize getiriyor! Sürümden kazanmayı hedefleyerek yüksek hurda fiyatı veriyoruz.

Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı Doğanyurt’ta hurdacı adıyla kaydedebilirsiniz. Kastamonu Doğanyurt hurdacısı olarak Doğanyurt’un tamamında her türlü hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yerinize en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi senelik sektörel deneyimle Doğanyurt piyasasına öncülük ediyoruz. En yakın Doğanyurt hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Kastamonu’nun her yerinde yaptığımız gibi Doğanyurt genelinde de bütün faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Tüm Kastamonu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Doğanyurt’ta Hurdacı Firma Telefonu

Doğanyurt hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi yıldır on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimizle kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktadır. Sizde dilerseniz topladığınız hurdaların dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. Bu yüzden hurda atık satmak sebebiyle mobil hattımızı aramalısınız.

Doğanyurt hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Doğanyurt’ta Sarı Hurdası Alımı

Doğanyurtta hurda sarı alanlar içindeyiz. Doğanyurtun her yerinde hurda sarı imalat artığı, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı külçe hurdası, hurda sarı vana musluk, hurda sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurda, sarı su saati hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Buradaki Doğanyurt taki sarı pirinç ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Sarı alan hurdacı konulu metini okuyun.
Doğanyurt hurda sarı fiyatları için arayın. Doğanyurt hurdacı Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, hurda sarı araiş MS-64, pirinç sarı araiş hurdası MS-70, MS-58 çubuk sarı talaşı alıyoruz.

Doğanyurt Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Doğanyurt hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Hurdasını satanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Buradaki Doğanyurt alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Hurda alüminyum içeriğiyle yazılmış konuya göz atabilirsiniz Alüminyum levha hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, ince alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı satışı yapmak maksadıyla arayın. Kastamonu Doğanyurt’ta hurda alüminyum alanlar içindeyiz.

Doğanyurtta yerinden alüminyum curuf, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda klima alüminyum radyatör, parça alüminyum kompozit hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Alüminyum tas tabak hurda, çıkma alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere Doğanyurt hurdacısıyız. Alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, piston, hurda alüminyum ofset matbaa ticareti yapan hurdacıyız.

Doğanyurt’ta Hurda Krom Alan Hurdacılar

Kastamonu Doğanyurt’ta 202 paslanmaz krom hurda, krom imalat artığı hurda, krom paslanmaz 430 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 hurdası, krom paslanmaz 201 hurdası talaşı alıyoruz. Hurda paslanmaz krom alan Doğanyurt hurdacı firması Meksan Metal olarak hurdacılık ve geri dönüşüm belgesine sahibiz.

Doğanyurt ta hurda krom alımı yapan firmayız.
Doğanyurt hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Yerinden krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, hurda krom 316 talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, krom 310 hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda için peşin ödeme veriyoruz.

Krom hurda fiyatları makalemize göz atarsanız mükemmel olacaktır. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir.

Doğanyurt Hurdacı Hurda Demir Alımı

Demir hurda alan firmalar arasındayız. Adresten demir ev kapısı, hurda pencere demir, asansör malzemeleri, hurda demir trabzan, tufal hurda, ticareti yapan hurdacıyız.

Hurda demir, Doğanyurt ta çokça bulunabilen metaller içindedir. Sitemizde yer alan Doğanyurt 1.sınıf hurda demir fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Güncel demir hurdası kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için içeriğinin linkine tıklayınız. Doğanyurt ta extra demir, teneke, hurda toplama demir, hurda dkp demir, talaş demir hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Tonajlı inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, inşaat demiri, pik demir alıyoruz.

Doğanyurt Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı anlatıma ulaşabileceksiniz. Doğanyurt hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Doğanyurtta kurumsal hurdacısı olarak hurda bakır ticaretinde 27 yıllık deneyime sahibiz. Doğanyurt ta hurda bakır alan hurdacı telefon numarasını acilen arayarak keyifli hizmetin keyfini sürün! Bakır (kızıl) talaş hurdası, kırkambar bakır hurdası, kırma antigron, yanık bakır hurda, 1/2 bakır boru, hurda ince profil, soyma bakır hurda alıyoruz. Bakır tel hurda, bakır tencere, büyük boy bakır kazan, hurda TTR kırma, bakır lama alınır.

Doğanyurt’ta hurda bakır alan yerlerdeniz. Doğanyurt hurda bakır fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eşya, hurda levha, hurda bakır hammadde, bakırlı petek hurdası, kap kacak hurdası alıyoruz.

Doğanyurt’ta Hurda Kablo Alan Yerler

Doğanyurtta hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Yakın çevrede hurda yeraltı enerji kabloları, hurda fare yemez, yer altı kablosu, çelik zırhlı kablo alım satımı esnasında en iyi fiyatları öneriyoruz.

Doğanyurt un en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Enye kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda karışık kablo ticareti yapan hurdacıyız. %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar alımında deneyimliyiz.

Doğanyurt’ta kablo hurda almaktayız. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar içeriğe bir göz atın. Telefon kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu satarak daha çok kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Doğanyurtta Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip su muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde renkli ve şeffaf karışık şeffaf cam şişe hurdası, araba camları, konserve şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, süt şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi türlerde cam hurdaları bulunuyor. Doğanyurt etrafında cam hurda alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız.

Güncel Anlık Doğanyurt Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için arayın. Tecrübeli firma olarak tüm alımlarımızı yükseltilmiş hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz. İnternet sitemizdeki Doğanyurt hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

Plastik Hurda Alım Satımı

İyi fiyatla kırkambar plastik hurda, beyaz naylon, pet şişe, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen parçası Doğanyurt geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz.

Doğanyurt ta polistiren, hurda polipropilen, ABS plastik hurda, jelatin almaktayız. Doğanyurt hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayın. Plastik hurda, azot (N), hidrojen, Karbon, Oksijen ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Doğanyurt 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Büyük projelerde yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla kapanan depolardan satın almış olduğumuz defolu fayans, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant parkeler 2. el biçiminde beğeninize sunuyoruz. Yıkılmış depo vb. binalardan çıkma yeni gibi 2. el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alıyoruz.

Doğanyurt’ta İkinci el Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama eski jeneratör bozukda olsa alınıp satılabilir. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemeden jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. İkinci el jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Doğanyurt 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Elektrik enerjisi olmayan yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda raf demiri alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir. Doğanyurt hurda raf fiyatları talep etmek maksadı ile telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. 2. el metal raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alım satımı hakkında bilgi paylaştığımız makaleye göz atmanız yeterlidir. Çoğunlukla ticari hayatını sonlandırmış dükkanlar tarafından satılan hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el hurda raf satan hurdacılar arasındayız.

Doğanyurt’ta Fabrika Sökümü

Sökümden önce yıkımı arzu edilen tesisin detaylı biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Fabrika yıkım işi yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risklidir. Deneyimli personellerce kontrollü yapılması gerekmektedir.

İnşaatların inşa projeleri kendine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri de farklı olabilmektedir. Doğanyurt fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip kurumsal işletmeyiz.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Baklava tepsileri, su sebili, kıyma çekme makinesi dişlisi, bardak mısır arabası, köpüklü ayran makinesi, elektrikli çay kazanı, espresso makinesi, tabldot alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, küvet, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap vs endüstriyel tipi mutfak malzemelerini görebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Kısa süre kullanılan bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alınır. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satmak isteyenler buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Doğanyurtta Çinko Hurda Alan Yerler

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementler arasında 23. bulunmaktadır. Doğanyurt yakınlarında hurda çinko çatı sökümü, çinko levha ticareti yapan hurdacıyız.

Element olan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile bileşikler meydana getirir. Çinko açık gri mavimsi renktedir.

Doğanyurt’ta Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Termik röleler, tuşlu telefon kartı, adaptör, trafo, elektrik panoları, röleler, kontaktör, GSM kartları almaktayız. Sıfır ve ikinci el elektrikli ev aleti alımlarında değerini yerinde ödüyoruz. Laptop bilgisayar Hurdası dotmatrik yazıcı, modem, işlemci, ram, belge tarayıcı, eski anakarat, taşınabilir hard disk, DDR Rulo, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, CRT monitör, power supply, ses kartı, fotokopi makineleri alıyoruz. Fön makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, tartı, 7 programlı bulaşık makinesi, çay ve filtre kahve makinesi, buzdolabı, elektronik çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası fiyatı hakkında bilgi istemek amacıyla irtibata] geçin.

Akü Hurdası Alımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatörden faydalanılmaktadır. Sulu akü hurda, küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları alıyoruz. Aküler; motosikletler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı gidermek için akünün işidir.
Doğanyurt hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolara akü denir.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşunlar kablo yalıtımı üretimlerinde, akü imali, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, benzin katkısında, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Doğanyurt hurdacı Meksan Metal olarak Minare ve çatı kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda sökümü için yerinize ekip gönderiyoruz. Ayrıca Doğanyurtta çinko hurda alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın.
Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenmektedir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir.

Hurda Sac Alımı

Ek bina çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilecek oluklu sac temin ediyoruz. Doğanyurt hurda sac alım satımı yaptığımız bölgelerdendir. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, çatı, sandviç panel, varil üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Tüm bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılabilir. Sac; metallerin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Haddeleme ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınmaktadır.

Doğanyurt’ta Kağıt Hurda Alımı

Doğanyurt çevresinde bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda kullanılmış gazete ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Avantajlı fiyata beyaz kağıtlar, karton hurda, karton koli, renkli kağıt alanlar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki hurda kitap alan yerler ile alakalı makaleyi kesinlikle okumalısınız. Doğanyurt ta hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyata A4 fotokopi kağıdı, defter hurdası, okul kitabı, selpak hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik ile size daha çok kâr elde etme avantajı veriyoruz.
Doğanyurt hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız.

Doğanyurt Hurdacı Sitesi

Doğanyurt sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor almaktayız.

İmalat artığı, hurda motor, karbür hurdası, hurda nikel şablon, titanyum hurdası almaktayız.

Kastamonu Doğanyurt hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği çağırdığınız yere getiriyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda veya çıkma araç yedek parçası istemek maksadıyla aramayınız. Eminizki Doğanyurt sanayi sitesi içerisinde çıkma otomobil parçası alıp satan firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayınız.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Çelik çatı sökümü işlerini tamamlıyoruz. Arta kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Mekânlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Doğanyurtta çelik konstrüksiyon depo sökülmesinde deneyimli saha ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümleri diğerinden değişiktir. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökülürken binanın inşaat projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

Doğanyurt Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın