Çatalzeytin Hurdacı

Çatalzeytin’den hurda ve 2.el eşyalar alım satımı yapmaktayız. Hurdanızın değerini hesaplamamız için vaktinizi boşa geçirmeden Meksan Metal elemanlarımızla bağlantı kurup maksimum dört dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Çatalzeytin geri dönüşüm firması olarak her tür ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Toptan hurda eşya alımında Çatalzeytin merkezindeki piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çatalzeytin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Çatalzeytin hurdacı şirketi olmanın sevincini birlikte çalıştıklarımız ile paylaşmaktayız.

Meksan Metal sizlere hafta sonlarıda hizmet sunmaya devam etmektedir. Hurda alım satımında sektördeki yılların verdiği tecrübeyle hareket ediyoruz.

Kastamonu Çatalzeytin bölgesinin yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. En büyük Çatalzeytin hurdacısı olarak özel fiyat listesiyle faaliyet yürütmekteyiz. Elinizde bulunan her tür hurda malzemeleri dilediğiniz yerden almak amacıyla uzman ekip oluşturduk.

Anlık Çatalzeytin hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Çatalzeytinde hurda hurda depoları içinde kaliteli avantajlı hizmetlerimizle öncüyüz. Çatalzeytin’de hizmet veren Meksan Metal firmamız ile Çatalzeytinde hurdacılık hizmetlerini kurumsal bir şekilde tamamlamaktayız. Alacağımız hurdanın tutarını hurdanız yüklerken nakit olarak ödemekteyiz.

Çatalzeytin Hurdacı Firma Telefonu

Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz elinizde bulunan hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayarak firmamıza yardım edebilirsiniz. Yirmi yedi yıldan bu günlere tonlarca hurda camı geri dönüşüm aracılığıyla yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Bizim özverimizle çevremize daha fazla zarar verilmesi önlendi. Çatalzeytin hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Çatalzeytin hurdacılık hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Gereksiz süre harcamadan arayıp, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyatı istemek için bizi aramanız gereklidir.

Çatalzeytinde Hurda Alanlar

Çatalzeytinin tüm mahallelerinde her türden hurda alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz. Çatalzeytin de yerinizden hurda alıyoruz. Tonajlı kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurda, hurda çinko, hurda demir, kurşun alımlarına özel yükseltilmiş fiyat teklifleri sunmaktayız. Çatalzeytin de hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile lider konumdayız. Bize hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden daha çok yüksek kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Çatalzeytin de çinko, hurda antimon zamak, çelik hurda, hurda kalay, üretim artığı hurda malzeme alıyoruz. Şimdi de siz kıymetli müşterilere Çatalzeytinde hurda alan firmalar ile bizim aramızdaki profesyonellik farkını anlatmaya çalışacağız.

Çatalzeytin’deki Hurdacı Firmalar

Sizlerde her türlü hurda satmak sebebiyle numaralarımızı tuşlamalısınız. Profesyonel hizmetlerle kazanmak istiyoruz. Çatalzeytin bölgesinde hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Çatalzeytin’in en iyi hurdacı firması Meksan Metal yerinden hurda alımı yapıyor!

Çatalzeytin de hurdacı olarak Çatalzeytin’in etrafında her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemelerinizin alım satımı için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sektörel anlamda 27 senelik deneyimle kaliteli hizmet veriyoruz. En yakın Çatalzeytin hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Kastamonu’nun her tarafında olduğu gibi Çatalzeytin ilçesinde de hurda alım satım hizmetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Tecrübeli Kastamonu hurdacı arayışınızda hizmet veriyoruz.

Çatalzeytin’de Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Firma

Çatalzeytin hurdacı Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, pirinç sarı araiş hurda, sarı pirinç araiş MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 alıyoruz. Sayfamızdaki Çatalzeytindeki hurda sarı kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda sarı konulu sayfasına bir göz gezdirebilirsiniz. Çatalzeytin hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Meksan Metal firmamız Çatalzeytin’de hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Çatalzeytin’in tümünde MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, araba radyatörü hurdası, hurda bronz fosfor Cusn8, su saati, hurda sarı vana musluk, sarı kırkambar alan yerler içindeyiz.

Çatalzeytin’de Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Alüminyum petek, alüminyum çatı sacı, araba jantı, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tabak, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür toptan alüminyum hurda alımı yapıyoruz.
Çatalzeytin hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir.

Çatalzeytinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Bize gösterdiğiniz destek nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz. Adresten hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum alikobant içi hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Sitemizdeki Çatalzeytin alüminyum hurda fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz.

Hurda alüminyum araiş, piston, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, profil için nakit ödeme veriyoruz. İnce alüminyum talaşı, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum levha hurdası almaktayız.

Çatalzeytin Hurda Bakır Alanlar

Bakırlı petek hurdası, hurda bakır ham madde, kap kacak, bakır eşya hurdası, hurda bakır levha alıyoruz. Çatalzeytinde bakır hurda alabilmek maksadı ile hurda alım tesisi oluşturduk.
Çatalzeytin hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Hurda bakır alan Çatalzeytin hurdacı şirketimizi kolayca arayın keyifli hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın!

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyat listesi Çatalzeytin de güncel olarak bildirilecektir. Bakır kırkambar hurdası, hurda 3/8 bakır boru, hurda yanık bakır, bakır profil hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır alan firmayız. Tel, bakır tencere, bakır kazan, TTR kırma bakır granür hurda, bakır lama hurda alınır. Çatalzeytin içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Çatalzeytinde Hurda Kablo Alanlar

Çatalzeytin in en iyi hurdacısı Meksan Metal firmamızla sizlerde daha yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Bu bölgede hurda çelik zırhlı kablolar, yeraltı enerji kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablo hurdaları alım satımında piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz. Kablo hurdası alanlar içerikli metini okuyun.

Tek damar kablo hurda, antigron kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda enye kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Çatalzeytinin bütün sokaklarında kablo hurda alıyoruz. Hurda elektrik kabloları, %40 bakırlı kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alım satımında tecrübeliyiz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Telefon kabloları, yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kabloları satanlar hemen bizi arayabilir. Çatalzeytinde hurda kablo alanlar içindeyiz.

Çatalzeytin’de Hurda Krom Alımı

Konumdan 304 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 310, krom 316 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, krom 304 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı alımı yapan firmayız. Yapısı itibariyle sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Paslanmaz krom hurdası alan Çatalzeytin hurdacı depsouyuz.

Kastamonu Çatalzeytin’de krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, krom 430 kalite hurdası, paslanmaz krom tank, 201 krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Çatalzeytin de hurda krom alan hurdacıyız.
Çatalzeytin hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Hurda Demir Alan Çatalzeytin Hurdacı

Çatalzeytin de toptan inşaat hurdası, inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir, pik hurda demir, inşaat demiri alımı yapılır. Meksan Metal, Çatalzeytinde hurda demir alan hurdacılar içindeyiz.

Demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Çatalzeytin toplama demir hurdası kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Adresten asansör malzemesi hurdası, çıkma demir kapı, hurda demir trabzan, tufal, hurda pencere demir, Çatalzeytin hurdacı firmaları arasındayız.

Anlık hurda demir fiyatı edinmek amacı ile Çatalzeytin hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyatları gönderimizi gezmek iyi gelir. Çatalzeytin’de toplama demir hurda, teneke hurda, demir talaş hurdası, dkp demir hurdası, extra demir için iyi fiyat sunuyoruz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Bulaşık makinesi, ocak, mini buzdolabı, mutfak terazisi, çay makinesi, saç kurutma makinesi, fırın, elektronik çamaşır makinesi, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alımı yapıyoruz. GSM kartları, kontaktör, röleler, adroid telefon kartları, şarj cihazı, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, termik röle satın alıyoruz. Her nevi elektrikli ev eşyası alımında peşin olarak ödeme yapıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları power supply, işlemci CPU, bozuk modem, DDR Rulo, sunucu, ram, ekran kartı, ana kart, CRT monitör, SATA hard disk, ses kartı, yazıcı, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, elektronik kart almaktayız.

Çatalzeytin de Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; demirin levha haline getirilen halidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ölçü ve boyutlarda şeritler halinde kesilmektedir. Kümes çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilecek oluklu sac satıyoruz. Çatalzeytin etrafında sac hurda alanlar içerisindeyiz. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, gemi, uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin kullanılmışına hurda sac levha denir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. 2.el sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Kıyma çekme makinesi dişlisi, çay ocağı dobajı, su sebili, tabldot, ayran köpürtme makinesi, pop corn arabaları, espresso makineleri alım satımı yapmaktayız. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü ocak, dinlendirici, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vs cafe restoran tipi mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla alıcıları depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Çatalzeytin 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan aldığımız defolu dayanıklı laminant, fayanlar, tavan, kiremit ekonomik fiyatlara satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesi etrafında yıkılmış ev vb. binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz.

Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasındadır. Hayatı kolaylaştırmak için askeri mühimmatlarda, benzin katkısında, pigmentlerde, akülerin imalatında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlarda kurşuna yer verilmektedir. Doğada doğal olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Çatalzeytin hurdacı Meksan Metal olarak hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, hurda kurşun boru, çatı söküm kurşunu sökümü için yerinize uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Çatalzeytin’de çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alanlar arayışındaysanız firmamızı 7/24 aramadan karar vermeyin.

Çatalzeytin’de Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği bakımından risk taşımaktadır. Uzman ekiplerce yapılmalıdır. Çatalzeytin fabrika yıkımı işinde bir numarayız.
İnşaatların inşa projesi birbirinden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimleri farklı yapılmalıdır. Sökümden önce sökülecek imalathanenin detaylı şekilde incelenerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olur.

Akü Hurda Alımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma amaçlı akümülatörden faydalanılır. Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası, kuru akü hurdası almaktayız. Aküler; otomobil, elektrikli motosikletler, otobüsler benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor.
Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek amacıyla akü kullanılarak cihaz korunur. Çatalzeytin hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayın. Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayarak gerektiğinde elektrik biçimde veren bataryamsı depolara akü denir.

Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki sıvıları muhafaza eden amorf sert bir malzemedir. Son zamanlarda rengarenk hurda şeffaf cam şişe, kırık otomobil camları hurdası, konserve şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, süt şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunuyor. Çatalzeytin etrafında cam hurdası alan firmalar arasındayız.

Çatalzeytin de Plastik Hurda Alım Satımı

Hurda plastik; hidrojen (H), Azot (N), karbon (C), (O) oksijen ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Çatalzeytin çevresinde kristal polistiren hurdası, ABS plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin almaktayız.
Çatalzeytin hurda pimapen fiyatları bulunan listemiz için arayın. Tonajlı hurda kırmızı ve mavi kapak, kırkambar plastik hurdası, hurda şeffaf pet şişesi, beyaz şeffaf naylon hurdası, pimapen ticareti yapan firmayız.

Çatalzeytin de Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerden birisidir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat üretim şekli ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Element olan çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonları ile bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çatalzeytinde hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacıyız.

Çatalzeytin Kağıt Hurdası Alımı

Sitemizde yer alan hurda kağıt alımı hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Çatalzeytinde hurda kağıt, karton almaktayız. Göndereceğiniz adresten defter hurdaları, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı, selpak peçete hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent ile müşterilerimize daha çok miktarda kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. Çatalzeytin hurda kağıt fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çatalzeytin hurdacı olarak bristol kağıt hurdası, hurda yeni gazete, kuşe kağıt hurdası alımıyla uğraşıyoruz. derinden çok fiyata karton, renkli kağıt hurdaları, hurda koli, beyaz kağıt alanlar arasındayız.

Çatalzeytinde Jeneratör Hurda Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyebilirsiniz. Uzun süreli kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi değer görmektedir. İkinci el jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz.
Çatalzeytin ikinci el jeneratör fiyatları için arayınız. Elektrik kesilen alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Güncel Çatalzeytin Hurda Fiyatları

Fiyat listemizde yayınlanan Çatalzeytin hurda fiyatları her yedi günde bir güncelleniyor. Sitemizdeki hurda fiyatları 2024 yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Meksan Metal olarak bütün hurda alımını en yeni Çatalzeytin hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel Çatalzeytin hurda fiyatları öğrenmek için arayın.

Çelik Raf Hurdası Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Çatalzeytin hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyatları görmek için hurda raf alan hurdacı firma sayfamızı inceleyiniz. Genellikle yenilen elbise mağazaları tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçilen yeniden farksız 2. el hurda raf satan yerler içindeyiz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Çatalzeytin’de çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde Yirmi yedi deneyimli iş geçmişine sahip uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının sökümü ötekinden değişiktir. Mekanların en önemli tarafı hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü konusunda deneyimliyiz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde binanın inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır.

Hurdacılar Sitesi Çatalzeytin

Kastamonu Çatalzeytin hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği yerinize getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya otomobil hurdası alıp parçalamıyoruz. bu sebeple hurda araba yedek parça almak amacı ile telefon kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Çatalzeytin sanayisinde çıkma oto parçası alan yerler mevcuttur. Lütfen bu tarz işleriniz için o firmalarla irtibat kurmanız olacaktır.

Çatalzeytin yeni sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası satımı yapmaktayız. İmalat artığı, hurda motor, karbür hurda, nikel hurdası, titanyum satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çatalzeytin Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın