Daday Hurdacı

Daday geri dönüşüm firması olarak her türlü hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Daday organize sanayinin yakınlarında hurdacı firmasıyız. Dadayın hurdacı firması Meksan Metal firmamız ile Dadayda hurda alım satım faaliyetlerine değer kazandırıyoruz.

Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Daday hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Elinizdeki her nevi hurdaları konumunuzdan bizzat alıyoruz.

Daday hurdacı olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Daday güncel hurda fiyatlandırması ile her cins hurda alımı yapmaktayız. Daday daki hurdacı firmalar içinde hizmetlerimiz ile lideriz.

Daday’dan temiz kullanılmış eşyalar ve hurda değerinde alıyoruz. Hurda eşya alımlarında deneyim ile kurumsal vermekteyiz. Daday hurdacı firmamız Meksan Metal hurda malzemesini satacaklara durmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdanızın değerini alırken sunduğumuz teklifteki fiyatla hesaplıyoruz.

Tüm hurdalarınız için boş vaktinizin değerini bilerek firmamız ile irtibat kurup 2 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Kastamonu Daday merkez hurdacısı olarak kaliteli servislerimizi müşterilerimiz için anlatmaktayız.

Daday’daki Hurdacı Firmalar

Sizde her türde hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hatlarımızı Daday’da hurdacı ismiyle ekleyebilirsiniz. Daday hurdacı firması olarak Daday’ın her noktasında hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için orada bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. 27 yıllık tecrübeyle hurdacılığa öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın Daday hurdacı firması olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Kastamonu’nun tüm ilçelerinde olduğu gibi Daday ilçesinde de tüm faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Deneyimli Kastamonu hurdacı ihtiyacınızda hizmet sunuyoruz.

Sertifikalı Daday hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Daday’daki en büyük geri dönüşüm ve hurdacılık firması Meksan Metal profesyonel ayağınıza getiriyor! Profesyonel anlayışla kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Dadayda Hurda Alan Yerler

Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz. Dadayda zamak hurda, hurda çinko, kalay hurdası, çelik, hurda torna makinesi artığı alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Daday içinde dilediğiniz konumdan hurda malzeme alırız.

Bugün sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen müşterilere Dadayda hurda alanlar ile Meksan Metal arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız. Tonajlı demir, bakır, hurda kurşun, kablo hurda, hurda çinko, sarı ve hurda alüminyum alırken fiyat listeleri sunmaktayız. Dadayda hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile liderlik yapıyoruz. Daday genelinde hurda malzeme alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz.

Daday da Hurdacı Numarası

Hemen telefon numaramızı arayarak, günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yirmi yedi yıldan bugüne on binlerce kilo çinko hurdasını geri dönüşüm vasıtası ile milli ekonomiye kazandırdık. Bizim özverimiz ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek üzere çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Daday adresten her çeşit hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır.

Anlattığımız gibi geri dönüşüm doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz hurda satarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz. Daday hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Dadayda Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Sayfamızda bulunan Daday daki hurda sarı pirinç kilo fiyatını isteyene günlük yollamaktayız. Geniş bilgi için hurda pirinç sarı içeriğe göz atabilirsiniz. Daday hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

Daday’da hurda sarı alanlar içindeyiz. Daday hurdacı Meksan Metal olarak hurda sarı talaşı, araiş sarı, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş hurdası MS-70 ticaretinde lider konumdayız. Daday merkezde sarı radyatör hurda, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı vana musluk, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda su saati, hurda bronz fosfor Cusn8, kırkambar sarı alan hurdacılar içinde en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz.

Daday’da Hurda Alüminyum Alanlar

Bize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Daday’da alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

Kimyasal elementler içerisinde sayılan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir. Sizin yardımıyla sürekli büyüyoruz. Hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum kutu, alüminyum talaş hurdası, alüminyum levha alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Listemizde paylaşılan Daday alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Daha kesin bilgi için sitemizde bulunan hurda alüminyum alan yerler metni okuyabilirsiniz. Alüminyum sac levha hurdası, jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tabak, hurda alüminyum tencere alıyoruz. Hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda araiş, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum piston hurda Daday geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Her nevi toptan alüminyum hurdası alımı yapılır. Daday hurda alüminyum fiyatları için arayınız. Daday da adresten hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası almak için aramanızı diliyoruz.

Dadayda Hurda Krom Alımı

Daday’da hurda krom ticareti yapan firmayız. Daday hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir.

Paslanmaz krom hurda alanlar arasındaki Daday hurdacı firması Meksan Metal olarak her türlü belgeye sahip deneyimli işletmeyiz. Kastamonu Dadayda hurda paslanmaz krom 201 kalite, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, 430 paslanmaz krom hurda, 202 paslanmaz krom hurdası, 430 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank hurda, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz.

Hurda krom alanlar yazımıza göz bakmanız pişman olmazsınız. Dilediğiniz yerden hurda krom 310, paslanmaz krom 304 hurdası, krom 316 kalite hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, krom 304 kalite hurda talaşı alan Daday hurdacı firması olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

Dadayda Demir Hurda Alanlar

Dilediğiniz yerden demir trabzan hurdası, asansör hurdaları, demir kapı, tufal, demir pencere korkuluğu, alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, Daday’da en fazla bulunabilen madenler içinde yer almaktadır. Buradaki Daday extra demir hurda kg fiyatını abonelerimiz ile dakik bir biçimde paylaşmaktayız. Demir hurda alan fabrikalar arasındayız.

Yüksek tonajlı inşaat demir hurdası, hurda döküm demir, hurda pik demir, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu alırız. Daday yakınlarında hurda toplama demir, teneke hurdası, demir talaş hurdası, dkp demir hurdası, ekstra demir hurda için peşin ödeme veriyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatı öğrenmek amacı ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız.

Daday Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır konumuzda daha detaylı bilgi bulunabilir. Daday hurda bakır fiyatları talep edebilirsiniz. Bakır levha hurdası, bakır eşya, hurda bakırlı petek, bakır tepsi, bakır hammadde hurdası satarak para kazanmak isteyenlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Bakır hurdası alan Daday hurdacı şirketimizi şimdi arayarak deneyimli hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın! Daday merkezinde bakır hurda alım satımında deneyimliyiz. Daday da bakır hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Daday hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin. Yanık bakır, 1/2 bakır boru hurda, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, 40 ambar, kalın bakır profil hurda, hurda soyma bakır alıyoruz. Bakır tel hurdası, hurda bakır kazan, bakır tencere hurdası, bakır lama, hurda TTR kırma alıyoruz.

Daday da Hurda Kablo Alımı

Elektrik kablosu, %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablo alım satımına liderlik ediyoruz. Kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış yazımızı inceleyin. Daday da kablo hurda alan firmayız.

Daday’da tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası fazla teklifler sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdaları, ptt kablo içi hurdası, ptt kablo içi yağlı hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Daday’ın en büyük hurdacısı olmanın keyfini yaşıyoruz.

Yakın çevrede yeraltı kablosu, çelik zırhlı kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez alımı esnasında en iyi fiyat listesini biz veriyoruz. Antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar kablolar, karışık kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Daday da hurda kablo alan firmalar içindeyiz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Çelik yapı ve prefabrik spor kompleksleri sökümü tamamlanırken yapının inşaat projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümü birbirinden değişiktir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Daday çelik konstrüksiyon sökümlerinde Yirmi yedi tecrübeye sahip çalışanlarımızla güvenli hizmetler vermekteyiz. Binaların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Sac Hurda Fiyatları

Varil, sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretiminde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olana hurda sac levha denilmektedir. Sac; metalin kalın veya ince levha şekline getirilen halidir. İki silindir arasında farklı inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar için önemlidir. Bağ gumelesi tavanı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Daday’da sac hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Dadayda Fabrika ve Makine Sökümü

Yapıların inşa projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkımları farklı yapılmalıdır. Daday da fabrika söküm hizmetlerinde profesyoneliz.

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Şantiye yıkım işi yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır.

Hurda Plastik Alımı

Yerinden kırmızı ve mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen imalat artığı almak amacıyla diğer firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz.

Daday bölgesinde polistiren kristal, polipropilen, ABS plastik hurda, jelatin alımıyla iştigal ediyoruz.
Daday hurda pimapen fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçin. Plastik hurda; hidrojen (H), Azot, (O) oksijen, (C) Karbon ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Daday da Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun eski tarihlerden bu yana sıklıkla kullanılan metallerdendir. Meksan Metal olarak Daday da kurşun yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, kurşun levha hurdası, hurda kurşun boru sökümü için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Daday da çinko hurda alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Hurda çinko satın alan yerler arıyorsanız hemen arayabilirsiniz. Çeşitli kabloların izolasyonunda, akü imalathanelerinde, mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısı olarak kurşun kullanılmaktadır. Dünyada doğal olarak çıkarılabilen madenler içinde sayılmaktadır.

Hurda Karton Alan Hurdacı Firmalar

En ideal fiyatla peçete, defterler, okul kitabı hurdası, hurda fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız fazladan özenle satıcılara daha çok miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.
Daday hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Daha önce yazdığmız geri dönüşüm için kitap hurda alımı ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Dadayda kağıt, karton hurdası almaktayız. Daday da kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası alımında iyi fiyat sunuyoruz. Piyasadan fazla liste fiyatıyla hurda beyaz kağıt, karışık renkli kağıt, koliler, karton alanlar içerisinde en fazla fiyatları biz sunuyoruz.

Daday İkinci El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Yıkılmış ev binalarından ayırılan sıfır ayarında ikinci el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Dolayısıyla batan esnaflardan satın aldığımız minik uygun fiyatlı su geçirmez laminant parkeler, fayans, tavanlar, kiremitler 2.el biçiminde satıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç mikseri, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Adaptör, elektrik pano malzemeleri, akıllı telefon kartı, kontaktörler, trafolar, GSM istasyon kartları, termik röle, röle alımında en iyi fiyatı bizler sunuyoruz. Fön makinesi, merdaneli çamaşır makineleri, tartı, bulaşık makinesi, buzdolabı, çay ve filtre kahve makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası CPU işlemci, elektronik kart, yeni nesil anakarat, ekran kartı, DDR rulo artıkları, modem, ram, renkli yazıcı, power, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makinesi, server, monitör, sabit disk, ses kartı satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik ev aleti alırken piyasasından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılır. Çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonları ile bileşikler oluşturuyor. Çinko, yer yüzünde en fazla miktarda bulunan elementler içerisindedir.

Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak ne yazık ki kullanımı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Daday’da çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası ticareti yapıyoruz.

Daday İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Çay ocağı dobajı, su sebili, köpüklü ayran makineleri, tabldot, mısır makineleri, espresso makineleri, kıyma makineleri bulundurmaktayız. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz krom salata reyonları, restorant tipi set üstü meykap ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimize davet ediyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren depolardır. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdası hizmetlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek amacı ile aküler kullanılarak motor korunmuş olur. Daday hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz. Akü; otobüsler, otomobil, motosikletler gibi enerjiye ihtiyacı bulunan taşıtlar ile bazı elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir.

Güncel Daday Hurda Fiyatları

Tüm alımlarımızı yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Hurda krom fiyatları 2023 hakkında paylaşılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz. İlgili sayfamızda yayınlanan Daday hurda fiyatları haftada bir kez güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Daday’da alüminyumun tonu kaça gidiyor öğrenmek için arayın.

Jeneratör Hurdası Alan Firma

Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz. Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetlidir. Jeneratör hurdası alım hizmetleri veriyoruz.
Daday 2.el jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz.

Daday Hurdacı Sitesi

Daday yeni sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Hotor hurda, hurda titanyum, şablon nikel, imalat artığı, karbür hurda alımı yapıyoruz.

Kastamonu Daday hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alımı yapmıyoruz. Bu nedenle hurda oto yedek parça almak maksadıyla aramamalısınız. Eminizki Daday sanayisinde hurda otomobil parçası işleri yapan hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen bu tarz işleriniz için o firmalar ile irtibata geçin.

2.el Çelik Raf Hurda Alanlar

Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için 2.el raf başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. Daday hurda çelik raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile firmamızı arayabilirsiniz. Genellikle iflas eden dükkanlar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı, hurda demir raflar, çelik raflar içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satan yerler arasındayız.

Daday Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın