Gölbaşı Hurdacı

Gölbaşı da hurda alım satımı yapanların en iyi fiyat teklifi sunanı olarak kaliteli hizmetlerimizi sizin için açıklamaktayız. Hurda malzeme alım satımlarında deneyimle kurumsal veriyoruz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz malzemelerin tutarını tartarken hesaplıyoruz. Gölbaşı’daki hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içinde her türlü ikinci el eşya almaya devam ediyoruz.

Günlük Gölbaşı hurda fiyatlarıyla alım hizmetleri için adresinize gelmekteyiz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için çok vakit geçmeden elemanlarımıza ulaşarak en geç dört dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurdanızı konumunuzdan peşin parayla alıyoruz. Gölbaşı da hurda hurda depoları içerisinde lider konumdayız. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Gölbaşı hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Gölbaşı hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle konumunuza geliriz. Meksan Metal firmamızın prensipleriyle hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonel anlayışla tamamlıyoruz. Gölbaşı hurdacı firmamız Meksan Metal size yedi gün hizmet sunmaya devam ediyor.

Gölbaşı etrafında hurdacıları içerisindeyiz. Gölbaşı’ın tamamında ikinci el ofis mobilyası ve hurda malzeme alım satımında malzemelerin tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz.

Gölbaşı’ın Hurdacı Firması

Sizlerde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Özverili çalışmalar yürüterek kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz. Gölbaşı’da en yakın hurdacı firma mı arıyordunuz? Gölbaşı daki en deneyimli geri dönüşüm firması Meksan Metal ile hurdanızı satmayı kolaylaştırın!

Gölbaşı hurdacı olarak Gölbaşı’ın her alanında her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin transferi için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm alanında 27 senelik deneyimle Gölbaşı piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Gölbaşı hurdacı telefonumuzu arayıp irtibata geçebilirsiniz. Ankara’nın tümünde olduğu gibi Gölbaşı çevresinde de bütün faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. En yakın Ankara hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Gölbaşı Hurda Alan Fabrikalar

Müşteri memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Bu nedenle her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır, demir hurda, kablo, çinko hurdası,sarı hurdası, ve kurşun alımında piyasadan daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Gölbaşı merkezinde hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla liderlik yapmaktayız. Gölbaşı etrafında hurda malzeme alımı işlerini yapıyoruz. Gölbaşı da istediğiniz yerden döküm hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Gölbaşıda hurda çelik, kalay, zamak hurdası, hurda makine artığı, çinko hurdası alımı hizmeti sunuyoruz. Şimdi de sizlere Gölbaşı’da hurda alan firmalarla Meksan Metal arasındaki hizmet farkını anlatmaya çalışıyoruz.

Gölbaşı Hurdacı Telefon Numarası

Zaman kaybetmeden arayıp, en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Görüldüğü üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek doğaya ve Türkiye’nin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Bu sebeple hurda malzeme fiyatları istemek amacıyla bizi tuşlamanız yeterlidir. 1995 senesinden bu yana tonlarca hurda naylonu geri dönüşümle ekonomimize kazandırabildik. Meksan Metal’ın özverisiyle ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edildi.

Gölbaşı hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Gölbaşı hurdacı numarası sayfamızın içinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde yer almaktadır.

Demir Hurdası Alan Gölbaşı Hurdacı

Demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller içindedir. Buradaki Gölbaşı toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz. Gölbaşı hurdacısı olarak toplama demir, talaş demir hurdası, teneke hurdası, dkp demir hurdası, extra demir hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı inşaat demir hurdası, hurda döküm demir, hurda demir pik, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça) alıyoruz. Konumdan hurda demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, asansör hurdası, çıkma demir kapı, pencere korkuluğu, alan firmayız. Demir hurda alan yerler içindeyiz. Güncel hurda demir kilo fiyatı talep etmek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümünün linkine tıklayabilirsiniz.

Gölbaşıda Hurda Krom Alımı

Ankara Gölbaşı’da hurda krom paslanmaz 430 talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurda, 202 paslanmaz krom hurda, krom imalat artığı hurda, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, 201 krom paslanmaz hurdası talaşı alıyoruz. Yerinden 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 316 kalite hurdası, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Paslanmaz krom hurda alan geri dönüşüm firmaları içindeki Gölbaşı hurdacı dükkanıyız. Gölbaşı’da hurda krom Gölbaşı geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz.
Gölbaşı hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayın.

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Krom hurda alanlar krom hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek için sayfasının olduğu linke tıklayınız.

Gölbaşı’da Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Gölbaşı merkezdeki pirinç sarı ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar metini ziyaret edin.
Gölbaşı hurda sarı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gölbaşı’da hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Gölbaşıın tamamında hurda sarı musluk, hurda su saati, hurda sarı radyatör, hurda fosfor bronz (Cusn8), kırkambar sarı hurda, hurda sarı fermuar talaşı, sarı külçe alımı yapıyoruz. Gölbaşı hurdacı Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, sarı araiş hurda MS-70, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, MS-58 sarı talaş hurdası almaktayız.

Gölbaşı Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Gölbaşı da hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli servislerimizin tadına varın! Büyük bakır tencere, bakır TTR kırma granür hurdası, büyük boy bakır kazan, tel, lama alımı yapılır. Bakır yanık hurda, antigron bakır kırma granür hurda, bakır boru, bakır kırkambar, hurda kızıl bakır talaşı, kalın bakır profil hurda, soyma bakır alıyoruz. Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Gölbaşı hurda bakır kg fiyatı ile hizmet veriyoruz. Hurda levha, hurda bakır petek, bakır hammadde hurdası, bakır eşya hurdası, hurda bakır kap kacak alım satımı yapmaktayız. Gölbaşı’ın yakın bölgelerinden bakır hurdası alımında deneyimliyiz. Ankara Gölbaşı’da hurda bakır alabilmek için yeni depomuzu oluşturmayı başardık.
Gölbaşı hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Gölbaşı’da Kablo Hurda Alım Satımı

Daha geniş sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atın. Ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu içi, ptt kablosu, hurda telefon kablosu satmak isteyenler hemen arayın.

Ankara Gölbaşıda kablo hurdası alanlar arasındayız. Gölbaşı ın en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir ticaret yaşamanızı arzu ediyoruz. Elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

Şehrimizde çelik içli kablo hurdası, fare yemez kablo, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde öneriyoruz. Gölbaşı da hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

Gölbaşıda toptan kablo hurdası alırken ederinden pahalı teklifler sunuyoruz. Antigron kablo, tek damar kablo, karışık kablolar, iç tesisat kablosu, enye kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Gölbaşı’da Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

Firmamız Meksan Metal’a gösterdiğiniz özen için müşterilerimize şükran duyuyoruz. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Gölbaşı hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın. Buradaki Gölbaşı alüminyum hurdası fiyatları anlık güncellenmektedir.

Alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı, alüminyum petek radyatör alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir.

Hurdacı firmamıza destek olanların sayesinde Gölbaşı da daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Alüminyum araiş hurda, alüminyum kalıp, profil, alüminyum piston, hurda alüminyum kartel ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel alan hurdacı firmasıyız.

Gölbaşı’da alüminyum hurda alanlar arasındayız. Adresten alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası almak için telefonunuzu diliyoruz.

Gölbaşıda Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği bakımından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca incelenerek gerekli ekipman ve projenin ayarlanması daha doğrudur. Her binanın yapılış projesi kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkımları faklı biçimdedir. Gölbaşı fabrika sökümü hizmetlerinde uzun yılların deneyimine sahip bir ekibimiz var.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için 2.el raf sayfamızı inceleyiniz. Çoğunluk ile batan depolar tarafından satılan ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, teşhir rafları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satan firmalar arasındayız. Gölbaşı hurda çelik raf fiyatları sormak maksadı ile hatlarımızı aramanız yeterlidir.

Gölbaşıda Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Plastik, oksijen, (H) hidrojen, (C) Karbon, azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Yolladığınız adresten kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen parçası, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda kırkambar plastik, hurda şeffaf pet şişesi Gölbaşı hurdacısıyız. Gölbaşı etrafında ABS plastik hurda, polistiren, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası alıyoruz.
Gölbaşı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.

Gölbaşı Hurdacı Fiyatları

İnternet sitemizdeki Gölbaşı hurda fiyatları haftada bir güncelleniyor. Profesyonel firma olarak tüm hurda alımını yenilenmiş Gölbaşı hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sitemizdeki hurda krom fiyatları 2024 metni okuyabilirsiniz. Anlık Gölbaşı hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası söküm işlerinizi güvenle tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Mekanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür.

Gölbaşı’da çelik konstrüksiyon ahır sökümünde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin sökümü birbirinden değişik yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike depolar sökümü yapılırken yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar değerinde alınabilir.

Gölbaşı’da Jeneratör Hurda Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi istemeden karar vermeyin. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır. Gölbaşı’da ikinci el jeneratör alanlar içindeyiz.
Gölbaşı ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak eski jeneratör bozuk olsa dahi değerlendirilebilir.

2.El Hurda Sac Alan Firmalar

Depo tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gölbaşı sac hurdası alımı maksadıyla hemen arayabilirsiniz. Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların atıl durumda olana sac hurdası denir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Sac; metalin kalın veya ince levha şekline getirilmiş şeklidir. İki silindir arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ölçülerde kesilmektedir.

2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mikser, su sebili, köpüklü ayran makinesi, kahve makinesi, mısır arabası, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj bulunduruyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, küvet, evye, bakır davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, lokanta tipi yemek ocağı vb lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı iki kapaklı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Meksan Metal olarak Gölbaşıda Cami minare kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun boru söküm işleri için adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Gölbaşı da çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için çağrı merkezimizi hemen aramadan karar vermeyin. Yaşam alanlarımızda radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, aküler üretilirken, benzin katkısında, alaşımlarda, kablo izolasyonu kurşun madeni kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile kullanılabilir hale getirilir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılan metaller arasındadır.

Gölbaşı İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Ayrıca kapanan iş yerlerinden almış olduğumuz defolu tavan, kiremitler, fayanlar, laminantlar satıyoruz. Yıkılmış apartman binalarından ayrılan yeni ayarında ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Gölbaşı Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılabilen elementler arasındadır. Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır.

Gölbaşı yakınlarında hurda çinko çatı sökümü, çinko levha ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin kullanım yöntemi ve üretimi tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metalleri içinde yer almaktadır.

Gölbaşı Hurdacılar Sitesi

Gölbaşı OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Ankara Gölbaşı hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alımı yapmamaktayız. Dolayısı ile hurda veya 2.el araç yedek parça almak için arama kabul etmiyoruz. Kuşkusuz ki Gölbaşı sanayi sitesi içinde 2.el otomobil yedek parçası alan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde o işi yapanları arayınız.

Nikel hurda, karbür hurda, hurda motor, titanyum, hurda imalat artığı satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Gölbaşı Akü Hurdası Alım Satımı

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılır. Hurda kuru akü, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası alımı yapıyoruz. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarar. Akü; otobüsler, otomobiller, motosikletler benzeri enerjiye ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı değildir. Bunun yanında alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek için aküler kullanılarak motor korunmuş olur. Gölbaşı hurda akü fiyatları için arayın.

Gölbaşı Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Gölbaşı da cam hurda alan firmalar içinde bulunmaktayız. Genelde şeffaf ve renkli karışık cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi, kola şişesi, soda şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, araba camı, hurda renkli cam şişe biçiminde hurda camlar oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi geçirmeyen amorf katı bir malzemedir.

Gölbaşı’da Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

İyi fiyatla kitap, selpak peçete hurdası, defterler, hurda fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle satıcılara çok daha yüksek miktarda kazanım etme avantajı iletiyoruz. Gölbaşı hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Gölbaşı’da hurda kuşe kağıt, hurda yeni gazete, bristol hurda alıyoruz. Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt hurdası, koli hurdası, karton hurda, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz. Kitap hurdası hakkındaki okuyabilirsiniz. Gölbaşı’da kağıt hurdası almaktayız.

Elektronik Hurdası Alan Yerler

Akıllı telefon kartları, şarj cihazı, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları, kontaktör, termik röle, röleler, elektrik pano malzemeleri satın alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik alet alımında bedelini teslim alırken ödüyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları sabit disk, VDSL modem, sunucu, tonerli yazıcı, DDR Rulo, LCD monitör, eski anakarat, ses kartı, fotokopi makinesi, CPU işlemci, ekrankartı, power supply, tarayıcı, ram, elektronik kart alıyoruz. Çamaşır makinesi, vantilatör, mutfak terazisi, fırın, çay ve kahve makineleri, saç kurutma makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz.

Gölbaşı Hurdacı
Başa dön
0 (536) 230 0776
Whatsapp İle Yazın