Şereflikoçhisar Hurdacı

Şereflikoçhisar hurdacı firmaları içerisinde hurda almaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Şereflikoçhisar hurdacı olarak Şereflikoçhisar genelinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Şereflikoçhisar’daki piyasasının üzerinde hurda fiyatlandırmasıyla hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Hurda alırken tutarını tartarken sunduğumuz teklifteki fiyat listesiyle hesaplamaktayız. Şereflikoçhisar hurdacısı Meksan Metal sizler gibi kaliteli hizmetten ödün vermeyen müşterilerine yedi gün hizmet vermektedir.

Şereflikoçhisar da hurda eşya alım satım işleri yürüten işyerlerinden biri olarak kaliteli servislerimizi sizler için bir araya getirdik. Hurda eşya alım satımında titizlikle hareket etmekteyiz. Uzman Şereflikoçhisar bölgesi hurdacı olarak hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Şereflikoçhisar’da hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Şereflikoçhisar’dan hurda ve ikinci el ofis mobilyası alım satımı yapmaktayız.

Hurdanızı yerinizden almak amacı ile konum gönderdiğiniz yere geliyoruz. Meksan Metal sektördeki atılımları ile Şereflikoçhisar’daki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetine anlam vermekteyiz.

Şereflikoçhisar’da hurda alanlar arasında hizmetlerimizle ilk sıraya çıkmaktayız. Ne kadar hurdanız varsa hemen telefon numaralarımıza ulaşıp en geç 1 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Şereflikoçhisar’ın Hurdacısı

Sizlerde her türden hurda malzeme satışı yapmak amacı ile destek numaralarımızı arayabilirsiniz. Kurumsal anlayışla kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz. Şereflikoçhisar hurdacı firması mı arıyordunuz? Şereflikoçhisar’ın en çok tercih edilen hurda alım firması Meksan Metal ile tanışın!

Ankara Şereflikoçhisar hurdacı firması olarak Şereflikoçhisar’ın her bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alımı için çevrenizdeki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Yirmi yedi yıllık sektörel tecrübe ile kaliteli hizmet veriyoruz. En yakın Şereflikoçhisar hurdacı telefon numaramızı arayın. Ankara’nın tümünde olduğu gibi Şereflikoçhisar etrafında da hurda alım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Ankara hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Şereflikoçhisar’da Hurda Alanlar

Hurdasını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Şimdi sizlere Şereflikoçhisar da hurda alanlar ile firmamız arasındaki deneyimimizi anlatıyoruz. Şereflikoçhisarda dilediğiniz yerden hurda almaktayız.

Şereflikoçhisar’da her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Şereflikoçhisarda kalay hurda, imalat artığı hurda, çelik hurdası, hurda zamak, çinko hurda alımlarında en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Tonajlı alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko hurda, hurda sarı ve demir hurdası alımlarına özel değerinin üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. Şereflikoçhisar da hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile liderlik ediyoruz.

Şereflikoçhisar’da Hurdacı Firma Numarası

Yirmi yedi senedir on binlerce kilodaki hurda metal malzemeyi geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle mobil hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz. Şereflikoçhisar hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Şereflikoçhisar hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Şereflikoçhisar Sarı Hurdası Alımı

Şereflikoçhisar hurdacı firması olarak hurda sarı alan firmalar arasındayız. Şereflikoçhisarda hurda su saati, hurda fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı vana musluk, sarı radyatör hurdası, hurda sarı kırkambar, MS-58 külçe sarı hurdası alan hurdacılar içinde en iyi kilo fiyatını veriyoruz.

Buradaki Şereflikoçhisar hurda sarı ton fiyatları güncellendi. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı içeriği inceleyin. Şereflikoçhisar hurda sarı fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin. Şereflikoçhisar hurdacı Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş MS-64, hurda sarı araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurda alımıyla iştigal ediyoruz.

Şereflikoçhisar Hurda Alüminyum Alanlar

Hurda alüminyum kalıp, alüminyum piston hurdası, sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum ince profil alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tabak, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum jant, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tel hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Firmamıza gösterdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Adresten hurda alüminyum curuf, alüminyum eloksallı profil, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum alikobant içi hurdası alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metal türüdür. Şereflikoçhisar alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Buradaki Şereflikoçhisar alüminyum kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör hurdası, kaba alüminyum talaşı, hurda alüminyum kutu, alüminyum makine artığı alıyoruz. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda peşin alınır.
Şereflikoçhisar hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşın.

Şereflikoçhisar Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Yanık bakır hurdası, hurda 3/8 bakır boru, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır talaş hurdası, kırkambar hurdası, bakır profil, soyma bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Şereflikoçhisar da bakır hurda almak amacı ile yeni depomuzu oluşturduk.
Şereflikoçhisar hurda bakır fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. Bakır tel hurdası, TTR kırma bakır granür, kazan, bakır lama, büyük bakır tencere alım satımı yapılır. Hurda bakır petek, bakır hammadde, bakır levha, bakır eşya, bakır kap kacak hurdası satmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Şereflikoçhisar merkezinde bakır hurdası ticaretinde deneyimliyiz. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır fiyatları Şereflikoçhisar için geçerlidir. Hurda bakır alan Şereflikoçhisar hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın profesyonel servislerin tadını yaşayın!

Şereflikoçhisar da Hurda Kablo Alanlar

%40 bakırlı kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablolar alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Şereflikoçhisar bölgesinde kablo hurdası almaktayız.

Şereflikoçhisar’da yüksek tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası daha yüksek teklifler veriyoruz. Hurda ptt kablosu, ptt kablosu içi, yağlı iç ptt kablosu, telefon kabloları satanlar iletişim kurabilirsiniz. Şereflikoçhisar ın en iyi hurdacısı olmanın haklı keyfini paylaşıyoruz.

Bu bölgede yer altı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu için peşin ödeme veriyoruz. Şereflikoçhisar’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Şereflikoçhisarda Krom Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz krom alanlar arasındaki Şereflikoçhisar hurdacı depsouyuz. Krom hurdası fiyatı sayfamıza göz atmak istemelisiniz. Ankara Şereflikoçhisar’da paslanmaz krom 430 kalite hurda, krom makine hurdası, krom 201 kalite hurda, 202 paslanmaz krom hurda, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, 202 krom hurda talaşı almaktayız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşur.

Adresten paslanmaz krom 304 hurdası, hurda paslanmaz krom 304 talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316, 310 kalite krom hurda alımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Şereflikoçhisarda hurda krom Şereflikoçhisar hurdacılık firmaları içindeyiz.
Şereflikoçhisar hurda krom fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Şereflikoçhisar’da Hurda Demir Alımı

Demir, dünyada çokça satılan metaller içindedir. Bu sitede yer almakta olan Şereflikoçhisar inşaat demiri ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Demir hurdası alan fabrikalar içerisinde bulunuyoruz.

Tonajlı inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, pik demir hurda, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm hurdası alırız. Şereflikoçhisarda ekstra hurda demir, hurda demir talaşı, hurda DKP demir, teneke, toplama demir hurda Şereflikoçhisar hurdacısıyız.

Güncel demir hurda ton fiyatı için şimdi arayın. Anlık demir hurdası fiyatları konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayın. Dilediğiniz yerden hurda asansör, hurda demir yangın merdiveni, hurda pencere korkuluğu, çıkma demir kapı, tufal hurda, alıyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Mekanların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Şereflikoçhisar çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli çalışanlarımızla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrik binalarla çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökümünde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılacak olanlar değerinde alınabilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı birbirinden farklı yapılmaktadır.

Anlık Şereflikoçhisar Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen arayın. Kurumsal sitemizdeki Şereflikoçhisar hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Hurda demir fiyatları 2023 hakkında paylaşılmış metni ziyaret edin. Bütün hurda alımını en güncel Şereflikoçhisar hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Şereflikoçhisar’da Akü Hurda Alanlar

Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek maksadıyla akülerin görevidir. Şereflikoçhisar hurda akü fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hurda sulu akü, kuru akü hurda, hurda küçük akü alımı yapmaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatörler hala aküden faydalanılır. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde veren bataryalara akü denir. Aküler; otobüsler, otomobiller, elektrikli bisikletler ve benzeri taşıtlar ile bir takım elektronik alet edavatlarda enerji depolamak amacı ile kullanılmaktadır.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Meksan Metal olarak Şereflikoçhisar’da hurda levha kurşun, kurşun boru, kurşun oluk, Çatı minare kurşunu sökmek için adresinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Şereflikoçhisarda çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satın alan yerler arıyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Kurşun benzin katkısında, alaşımlarda, aküler üretilirken, kabloların izolasyonlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Doğada nabit olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilmektedir.

Şereflikoçhisar da Hurda Elektronik Alım Satımı

Dizüstü bilgisayar Hurdası modem, power supply, elektronik kart, sunucu, tarayıcı, fotokopi makinesi, yeni nesil anakarat, ekran kartı, ram, işlemci, taşınabilir hard disk, DDR Rulo, renkli yazıcı, CRT monitör, ses kartı almaktayız. Kontaktörler, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartları, şarj cihazı, röle, trafolar, GSM istasyon kartları, termik röleler alımında en yüksek fiyatları vermekteyiz. Elektronik çamaşır makinesi, 3 programlı bulaşık makinesi, saç kurutma makinesi, türk kahvesi ve çay makineleri, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile bizimle [iletişime. Sıfır ve ikinci el elektrikli eşya alımlarında bedelini anında ödüyoruz.

Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı, varil üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin atıl durumda olana hurda sac denir. Sac; çoğunlukla demirin levha biçimine getirilmiş biçimidir. İki merdane arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilir. Ardiye çatısı kapatmak için kullanılabilecek vaziyette 2.el sac temin edebilirsiniz. Şereflikoçhisar’da sac hurda almak amacı ile fazla zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Hurdacılar Sitesi

Şereflikoçhisar OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

Ankara Şereflikoçhisar hurdacılar sitesi içinde hizmet vermekteyiz. Asla hurda araç veya motosiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısı ile hurda otomobil parçası almak maksadıyla çağrı kabul etmiyoruz. Şüphesiz ki Şereflikoçhisar oto sanayi sitesinde hurda oto parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde o işle iştikal edenleri arayınız.

Hurda motor, hurda nikel şablon, hurda karbür, titanyum hurda, hurda imalat artığı satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Karton Hurda Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, karton, karışık renkli kağıt hurdası, hurda koli alıyoruz. Şereflikoçhisar da hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, hurda gazete almaktayız. Tonajlı kağıt peçete, hurda okul kitapları, defterler, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde satıcılara daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz.
Şereflikoçhisar hurda kağıt fiyatları için bize çağrı bırakabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda kitap geri dönüşüm alanlar ile alakalı içeriği okumalısınız. Şereflikoçhisar da kağıt ve karton hurdası alımı yapmaktayız.

Raf Hurda Fiyatları

Hurda çelik raf alımı liderlik ettiğimiz alanlardandır. Şereflikoçhisar hurda raf fiyatları istemek amacı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alımı hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmanız yeterli olacaktır. Çoğunlukla hizmeti bırakmış aksesuar toptancıları tarafından satışa sunulan teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün reyonları, demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

Şereflikoçhisar Çinko Hurda Alan Firmalar

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Şereflikoçhisarda çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Çinko metali, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementler içindedir.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Sanayi tipi 2.el lokanta malzemeleri alıyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. 2.el krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilir. Bakırlı çay kazanı, bardak mısır arabası, su sebilleri, kahve makineleri, tabldot, kıyma çekme makinesi, ayran makineleri bulunduruyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, salata dolapları, sanayi tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Şefaf Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Genellikle renkli ve şeffaf karışık meşrubat şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, soda şişesi, şeffaf cam şişe hurdası, çıkma oto camı hurdası vs. cam hurdalar tonajlı yeniden işleniyor. Şereflikoçhisar’da cam hurda alan hurdacılar içerisinde yer almaktayız.

Fabrika Sökümü

Şereflikoçhisar fabrika sökümü işinde yeterli deneyime sahip profesyonel firmayız. Yapıların projeleri kendisine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkımları farklı olabilir.

Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. Fabrika, şantiye, bina yıkım işi tamamlamak iş güvenliği nedeniyle risk taşıyan işlerdendir. Uzman personellerce kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Şereflikoçhisar İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Dolayısı ile kapatılan satıcılardan edindiğimiz defolu fayans, su geçirmez laminant parke, çatı tavanları, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz. Şantiyelerde alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde yıkılan yurt ve benzeri binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Şereflikoçhisar da Plastik Hurdası Alım Satımı

Dilediğiniz yerden hurda beyaz naylon, hurda şeffaf pet şişesi, kırkambar plastik hurda, pimapen artığı, hurda mavi ve kırmızı kapak alım satımı yapıyoruz.

Plastik, azot, hidrojen, Oksijen (O), Karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Şereflikoçhisar’da polipropilen hurdası, polistiren, ABS plastik hurdası, hurda jelatin alım satımında piyasaya hakimiz. Şereflikoçhisar hurda pimapen fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Şereflikoçhisar da Hurda Jeneratör Alan Firma

Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz. Elektrik verilemeyen yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.
2.el jeneratör alımı için en doğru fiyat teklifini uyguluyoruz.
Şereflikoçhisar ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Ama ikinci el jeneratörler bozukda olsa değerlidir.

Şereflikoçhisar Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın