Yıldırım Hurdacı

Yıldırımda hurda alımı yapanlar içinde her çeşit hurda ticareti yapıyoruz. Yıldırım’daki hurda eşya piyasasısının üstünde hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapıyoruz.

Tüm hurdanız için şimdi telefon numaralarımıza ulaşıp en geç 3 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Malzeme alımı yaparken tutarını tartarken yüksek fiyat listesiyle hesaplamaktayız.

Yıldırım hurda fabrikaları arasında hizmetlerimizle öncülük ediyoruz. Meksan Metal hurdası olanlara yedi gün hizmet sunmaktadır. Meksan Metal öncülüğünde Yıldırım daki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerine değer vermekteyiz.

Nakit paraya çevirmek istediğiniz her tür hurdanızı kapınızdan bizzat gelerek almaktayız. Yıldırım da hurda alan iş yerlerinin en kalitelisi olmanın onurunu yaşamaktayız.

Yıldırım’da hurdacı firmalar arasındayız. Yıldırım şehir merkezi çevresinde temiz kullanılmış eşya ve hurda malzeme değerinin üstünde alıyoruz.

Uzman Yıldırım hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyatlar ile yolladığınız konuma geliriz. Hurda eşya alımında sektörde geçirdiğimiz yılların verdiği deneyimle rakiplerimizden çok daha fazla fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yıldırım hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Yıldırım Hurdacı Telefonu

Yıldırım yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Yirmi yedi senedir binlerce kilo hurdayı geri dönüşümle ekonomimize kazandırmayı başardık. Bizim çalışmalarımız ile çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Bu neden ile hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla firmamızı tuşlayabilirsiniz. Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yararlı olmaktır. Eğer sizler de isterseniz hurdanın satışını gerçekleştirerek doğaya ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

Yıldırım hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın, anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

Yıldırım Hurdacı Firma

Bursa Yıldırım hurdacı firması olarak Yıldırım’ın her ilçesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın yüklenmesi için en yakın hurda alım personellerimizi gönderiyoruz. Dürüst hizmetler vererek kazanmak istemekteyiz. Geri dönüşümde 27 yıllık deneyim ile güvenilir hizmet sunuyoruz. En yakın Yıldırım hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Bursanın her tarafında olduğu gibi Yıldırım ilçesinde de tüm servislerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Bütün Bursa hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Yıldırım da hurdacı mı arıyorsunuz? Yıldırım hurdacısı Meksan Metal’la tanışma zamanınız geldi! Sizde her türlü hurda satışı yapmak amacıyla iş yerimizi telefonunuzun rehberine kayıt edebilirsiniz.

Yıldırım da Hurda Alımı

Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Yıldırım’da adresten 2.el malzeme ve alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Bugün sizlere Yıldırım da hurda alan fabrikalar ile firmamızın arasındaki farkımızı açıklıyoruz. Yıldırım’da zamak antimon, çinko hurda, kalay, çelik, torna makinesi artığı hurda malzeme alıyoruz.

Yıldırım’da her nevi hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Toptan hurda alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun hurdası,çinko, sarı ve hurda demir alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Yıldırımda hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla lider durumdayız.

Yıldırımda Hurda Demir Alımı

Yıldırım’da toplama demir, teneke hurdası, demir talaşı, DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası alan hurdacı firmasıyız. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı istemek sebebiyle hemen arayabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyat listesi konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Adresten pencere demiri, tufal hurda, hurda asansör, demir kapı, demir yangın merdiveni hurdası, alımı yapıyoruz. Hurda demir alan hurdacılar içindeyiz.

Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller içerisindedir. Buradaki Yıldırım inşaat demiri fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırmaktayız. Yıldırımda tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, pik demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat demir hurdası alıyoruz.

Yıldırımda Pirinç Sarı Hurda Alımı

Yıldırım’ın tamamında hurda sarı musluk, sarı pirinç talaşı, hurda MS-58 külçe sarı, araba radyatörü hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda bronz Cusn8, su saati alımı yapıyoruz. Sayfamızda yer alan Yıldırım geneli hurda sarı fiyat listesini uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç alanlar içeriğiyle paylaşılmış paylaşımımıza bir göz atın.
Yıldırım hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Yıldırımda hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Yıldırım hurdacı Meksan Metal olarak hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı araiş MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası almaktayız.

Hurda Krom Alımı

Krom hurdası alan yerler gönderimizi incelerseniz mükemmel olacaktır. Bursa Yıldırım’da hurda paslanmaz krom 430 kalite, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, krom makine artığı, hurda paslanmaz krom 201, 202 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 430 talaşı, 202 krom hurda talaşı alımı yapıyoruz.

Adresten paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, krom 304 kalite hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 304 kalite hurdası talaşı için nakit ödeme veriyoruz. Yıldırımda hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Yıldırım hurda krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizlerle irtibata geçin. Hurda paslanmaz krom alan yerler içerisindeki Yıldırım hurdacı şirketiyiz.

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Oldukça sert bir metal olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır.

Yıldırım’da Alüminyum Hurda Alımı

Her tür tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Yıldırım hurda alüminyum fiyatları için arayın. Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Bize güvenenlerin sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Bu sayfada yayımlanan Yıldırım alüminyum hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Alüminyum hurdası alanlar içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz Hurda alüminyum levha, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum petek radyatör satışı yapmak maksadıyla arayın. Yıldırım hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Adresten alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum eloksallı profil almak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum sac, petek, alüminyum tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tencere alımı yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum profil hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, piston, araiş ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Yıldırım da Kablo Hurdası Alanlar

Yıldırım da toptan kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat sunuyoruz. Yıldırım’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Ptt kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları, yağlı iç ptt kablosu satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

%30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Antigron kablo hurdaları, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurda, karışık kablo, iç tesisat kablosu alıyoruz. Yıldırım da hurda kablo alıyoruz.

Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Yıldırım ın en iyi hurdacısı ile çalışmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimizde yer altı kablosu, fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik içli enerji kablosu, yeraltı enerji kabloları alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatı öneriyoruz.

Yıldırım Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan Yıldırım hurdacı şirketimizi şimdi arayarak kaliteli hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın! Yıldırım’da hurda bakır alan tesisimiz var.
Yıldırım hurda bakır fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda bakır tel, bakır tencere hurda, büyük bakır kazan, hurda TTR kırma bakır granür, lama alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Soyma bakır, hurda 1/2 bakır boru, bakır (kızıl) talaş, ince bakır profil hurda, yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır kırkambar alım hizmeti sunuyoruz. Yıldırım ın çevresinde bakır hurda alım satımında deneyimliyiz. Hurda bakır alımı sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Yıldırım hurda bakır kg fiyatı içeren sayfamızı inceleyebilirsiniz. Hurda bakır petek, eski bakır tepsi, bakır hammadde hurdası, hurda, hurda bakır levha almaktayız.

Yıldırım’da Fabrika Sökümü

Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle risklidir. Uzman personellerce yapılmalıdır. Yıldırım da fabrika yıkımı işlerinde tecrübeliyiz.
Binaların projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım biçimleri farklı yapılmalıdır. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca gezilmesi gerekmektedir.

Yıldırımda Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatı ile beyaz kağıt hurda, karton hurdası, koli, renkli kağıt hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki hurda karton alanlar hakkındaki yazıyı kesinlikle okumalısınız. Yıldırımda karton, kağıt hurdası alan geri dönüşümcüler arasındayız. Yıldırım hurdacı firma olarak hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası Yıldırım hurdacısıyız. Yıldırımda tonajlı defter, okul kitapları, A4 kağıt hurdaları, selpak hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle size ederinden fazla kazanma olanağı veriyoruz. Yıldırım hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın.

Yıldırım İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant, tavanlar, kiremit satışı yapıyoruz. Yıkılmış depo binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pencere satıyoruz.

Yıldırım’da Hurda Cam Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Yıldırım da cam hurda alanlar içindeyiz. Bu dönemde renkli şeffaf cam şişe hurdası, kırık araba camı hurdası, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi vb. cam hurdası tonajlı satılıp alınıyor.

Yıldırım’da İkinci El Hurda Jeneratör Alanlar

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin 2.el jeneratörler bozukda olsa çöp olamaz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi bizimle kolaylıkla irtibata geçmelisiniz. Yıldırım da jeneratör hurdası alıyoruz. Yıldırım hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Elektrik enerjisi bulunamayan bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Yıldırımda Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Yıldırım’da çinko çatı hurdası, hurda çinko levha ticareti yapan firmayız. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla bulunan metal elementler içindedir.

Geçiş metalleri arasında yeralan çinko mavimsi açık gri renktedir. Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretim yöntemi ve kullanımı tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Plastik Hurda Alanlar

Plastik hurdası, Hidrojen, (C) Karbon, Azot (N), (O) oksijen ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Yıldırımda jelatin, kristal polistiren hurdası, hurda polipropilen, hurda ABS plastik alım satımında öncü firmayız.
Yıldırım hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Toptan hurda pimapen, kırmızı, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon, temiz pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı maksadıyla güncel fiyat sunuyoruz.

Hurda Çelik Raf Alımı

Yıldırım hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Genelde kapanan mağazalardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, reyonlar, mağaza rafları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satıyoruz.
2.el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf alan yerler başlıklı makalemize bakabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız.

Hurda Elektronik Alımı

Bulaşık makinesi, ocak, mini buzdolabı, terazi, çay ve kahve makineleri, fön makineleri, fırın, çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev eşyası alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. Kontaktörler, trafolar, elektrik panoları, akıllı telefon kartı, termik röleler, adaptör, GSM istasyon kartları, röle alımında en yüksek fiyatları sunmaktayız. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, VDSL modem, power, sabit disk, ana kart, lazer yazıcı, elektronik kart, CPU işlemci, fotokopi makinesi, DDR rulo artıkları, server, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı, CRT monitör satmak amacı ile arayabilirsiniz.

Yıldırımda Kurşun Hurda Alım Satımı

Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilmektedir. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Meksan Metal olarak Yıldırım da hurda kurşun boru, kurşun levha hurdası, çatı söküm kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca Yıldırım da hurda çinko alımlarına özel fiyat sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayın. Yaşam alanlarımızda akü imali, radyasyon yalıtımlarında, alaşım üretiminde, benzin katkısında, kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, mühimmat üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon hangarlar söküm işlerinde yapının inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir. Hızlı kapatma açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin yıkım sökümü ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Çelik çatı makası sökümünü özenle tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Yıldırım çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Yapıların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar yapıların kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır. Sac; metalin levha haline getirilmiş şeklidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ölçülerde kesilir.

Kapı, sandviç panel, varil, çatı üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm saydığımız eşyaların atılına hurda sac denir. Ardiye çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Yıldırım sac hurda aldığımız şehirler arasındadır.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Meyve suyu soğutma makineleri, su sebilleri, kahve makineleri, elektrikli çay otomatı, köpüklü ayran makineleri, tabldot, bardak mısır makineleri, kıyma çekme makinesi alıyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, paslanmaz salata ve meze dolapları, lokanta tipi set üstü mekap vs endüstriyel otel ve mutfak aletini görmek amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı aletleri almaktayız. İyi kullanılmış otel tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler bizi arayabilir.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Sulu akü hurda, küçük akü hurdası, kuru akü hurda almaktayız. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Akü; arabalar ve benzeri taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatör kullanılmaktadır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanı sıra voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek için akülerden faydalanılarak cihaz korunmaktadır. Yıldırım hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Yıldırım Hurdacılar Sitesi

Bursa Yıldırım hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda veya ikinci el araba parçası istemek maksadı ile aramayınız. Kuşkusuz Yıldırım oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça alıp satan firmalar mevcuttur. Lütfen ikinci el otomobil parçası işlerinizde bu tür yapanlar ile irtibata geçiniz.

Yıldırım OSB hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası alım yapmaktayız.

Motor hurdası, titanyum hurdası, hurda nikel şablon, imalat artığı, hurda karbür alıyoruz.

Güncel Yıldırım Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarını yeni Yıldırım hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Anlık hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz. Anlık Yıldırım hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Bu sayfadaki Yıldırım hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir.

Yıldırım Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın