Mustafakemalpaşa Hurdacı

Mustafakemalpaşa yakınlarında geri dönüşümcü fabrikalar içerisindeyiz. Mustafakemalpaşa hurdacıları içerisinde hizmetlerimiz ile ilk sıraya çıkıyoruz. Meksan Metal firmamız ile Mustafakemalpaşa genelinde hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine önem kazandırmaktayız.

Günlük Mustafakemalpaşa hurda fiyat listesi ile hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bursa Mustafakemalpaşa hurdacısı olmanın keyfini bizi tercih edenler ile paylaşıyoruz.

Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Mustafakemalpaşa hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda alım satımlarında özenle hareket etmekteyiz. Mustafakemalpaşa hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

Satmak istediğiniz ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun boş vaktinizin değerini bilerek firmamızla irtibata geçip 5 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Mustafakemalpaşa daki hurdacılar içinde hurda almaktayız.

Hurda alımı yaparken değerini tartarken bildirdiğimiz fiyatla hesaplamaktayız. Mustafakemalpaşa hurdacı firmamız Meksan Metal siz özel müşterilerine 7 gün yirmi dört saat hizmet veriyor.

Mustafakemalpaşa merkezinin temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar alım satımında hurdanın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Elinizdeki her cins hurdaları almak amacı ile profesyonel ekip oluşturduk.

Mustafakemalpaşada Hurda Alan Fabrikalar

Mustafakemalpaşada zamak, hurda çinko, kalay, çelik hurda, imalat artığı almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır hurdası, kablo, alüminyum hurdası,demir ve sarı hurda alımına özel yükseltilmiş fiyat teklifleri sunuyoruz. Mustafakemalpaşa merkezinde hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile liderlik etmekteyiz.

Şimdi ki yazımızda sizlere Mustafakemalpaşada hurda alan fabrikalar ile aramızdaki farkı açıklıyoruz. Mustafakemalpaşada adresinizden demir hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Mustafakemalpaşa’da hurda ve ikinci el malzeme alımı işlerini yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Numarası

Hemen arayıp, yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Mustafakemalpaşa adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir.

Bu sebeple hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Okuduğunuz üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz hurda satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayabilirsiniz.

Yirmi yedi yıldır on binlerce kilodaki hurda metal malzemeyi geri dönüşüme kazandırabildik. Bu sayede çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Mustafakemalpaşa hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Mustafakemalpaşa’daki Hurdacılar

Bursa Mustafakemalpaşa hurdacı olarak Mustafakemalpaşa’nın her alanında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda malzemenin alımı için uygun araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Tonajlı malzeme alarak kârlı bir ticaret yapmak istemekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe Yirmi yedi senelik tecrübe ile hurdacılığa öncülük etmekteyiz. En yakın Mustafakemalpaşa hurdacı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bursanın her tarafında yaptığımız gibi Mustafakemalpaşa ilçesinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Bütün Bursa hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Mustafakemalpaşa hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Mustafakemalpaşa’nın en büyük hurdacısı Meksan Metal kurumsal ayağınıza getiriyor! Sizde her türden hurda satışı nedeniyle telefon numaramızı kaydedebilirsiniz.

Mustafakemalpaşa’da Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Mustafakemalpaşa hurdacı Meksan Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, MS-58 sarı talaş hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 sarı pirinç araiş alım satımında piyasaya hakim konumdayız. Mustafakemalpaşada fosfor bronz, hurda sarı kırkambar, su saati, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı radyatör, hurda sarı musluk, sarı külçe alanlar arasındayız.

Bu sayfadaki Mustafakemalpaşadaki pirinç sarı fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç fiyatları hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz.
Mustafakemalpaşa hurda sarı fiyatları için arayınız. Mustafakemalpaşa hurdacı firması olarak hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

Mustafakemalpaşa’da Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Bize hurda satanların sayesinde Mustafakemalpaşa’da her geçen gün büyüyoruz. Alüminyum kutu hurda, alüminyum levha, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum talaş alımı için arayın. Alüminyum sac hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Buradaki Mustafakemalpaşa hurda alüminyum fiyat listesi anlık olarak güncellenmektedir. Alüminyum hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış makaleyi okuyun Şirketimize verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element çeşididir. Gümüş renkte, sünebilen metal türüdür. Yerinden profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum curuf hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum klima radyatörü alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz.

Bursa Mustafakemalpaşa’da hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Her tür tonajlı alüminyum hurda almaktayız. Mustafakemalpaşa hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum kalın profil, hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır alan hurdacılar alanında daha geniş bilgi mevcut. Mustafakemalpaşa hurda bakır fiyat listesi talep edebilirsiniz. Mustafakemalpaşa’nın yakın bölgelerinden hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Mustafakemalpaşa da bakır hurdası alan hurdacı iş yerimizi hızlıca arayarak kaliteli hizmetlerimizin tadını yaşamaya başlayın! İnce profil hurda, 1/2 bakır boru, soyma bakır hurdası, kızıl bakır talaşı, yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma granür hurda, kırk ambar alıyoruz. hurda bakır tencere, TTR kırma, tel hurda, bakır lama hurdası, büyük boy bakır kazan alınır.

Mustafakemalpaşa da hurda bakır almak maksadıyla hurda alım tesisi oluşturmayı başardık. Mustafakemalpaşa hurda bakır fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Bakır tepsi, hurda levha, bakırlı petek hurdası, hurda bakır süs eşyası, hurda bakır ham madde almaktayız.

Mustafakemalpaşa Hurda Kablo Alanlar

Bu bölgede yeraltı enerji kablo hurdası, hurda fare yemez, hurda çelik içli kablolar, hurda çelik zırh kablosu alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Mustafakemalpaşa’da hurda kablo alan yerler arasındayız. Mustafakemalpaşa’nın en iyi hurdacısı Meksan Metal firmamız ile sizlerde kazançlı bir ticaret yapabileceksiniz.

%40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Mustafakemalpaşanın tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda ptt kabloları, ptt kablosu içi yağlı, hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi satmayı dileyenler bize ulaşın.

Antigron kablo hurdaları, enye kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Daha geniş sitemizdeki kablo hurda alanlar yazıya göz atabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa da Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Mustafakemalpaşa da hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Mustafakemalpaşa hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçin. Bursa Mustafakemalpaşa’da krom paslanmaz 202 kalite hurdası, hurda krom tank, 430 kalite krom paslanmaz hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 201 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı almayı sürdürüyoruz.

Yolladığınız adresten krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 316 krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom 316 hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurda, 304 krom hurda talaşı ticareti yapıyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı bölümümüze bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz krom alan Mustafakemalpaşa hurdacı depsouyuz.

Hurda Demir Alan Mustafakemalpaşa Hurdacı

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları edinmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi almak için bölümünün linkine tıklamalısınız. Demir hurdası, dünyada bol miktarda satılan madenler içerisinde kolaylıkla bulunur. Buradaki Mustafakemalpaşa inşaat demiri kg fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm, pik demir hurdası, inşaat demir hurdası için nakit ödeme yapmaktayız. Konumdan hurda demir yangın merdiveni, hurda tufal, asansör malzemesi, pencere demiri hurdası, çıkma demir kapı alımı yapıyoruz.

Demir hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.
Mustafakemalpaşa hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Mustafakemalpaşada ekstra demir hurda, hurda demir talaşı, hurda DKP demir, hurda teneke, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa da Hurda Akü Alımı

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörler kullanılmaktadır. Aküler; motosikletler ve benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde elektrik depolamak maksadıyla kullanılır. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir.

Kuru akü hurdası, sulu akü hurda, hurda küçük akü alım hizmetleri sunuyoruz. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcılara akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla akünün görevidir. Mustafakemalpaşa hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

2 el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İş görecek durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alınır. Endüstriyel tipte 2. El lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz. Kıyma makinesi dişlisi, espresso makineleri, tabldot tabakları, mısır makineleri, köpüklü ayran makinesi, bakır işlemeli çay otomatı, tabldot, su sebilleri bulundurmaktayız. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

2. el Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Sac; metalin levha şekline getirilen biçimidir. Silindirler arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir.

Demir kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerden sac levha hurdası temin edilmektedir. Bağ gumelesi çatısı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan ikinci el sac alabilirsiniz. Mustafakemalpaşa hurda sac alım satım hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir.

Mustafakemalpaşada Şefaf Cam Hurda Alanlar

Özellikle rengarenk cam şişe, kırık araç camı hurdası, gazoz şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, süt şişesi, kola şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz türde cam hurdaları bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvıları geçirmeyen organik olmayan sert maddedir. Mustafakemalpaşada hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda Çinko Alanlar

Mavimsi açık gri renkteki çinkonun atom numarası 30’dur. Çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko, yeryüzünde en fazla çıkarılan elementlerdendir.

Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Mustafakemalpaşada hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Mustafakemalpaşa’da Plastik Hurda Alımı

Hurda plastik, oksijen, hidrojen, Azot (N), (C) karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İyi fiyatlarla hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon hurdası, temiz pet şişe hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen imalat artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Mustafakemalpaşa nın her sokağında ABS plastik hurdası, hurda polipropilen, jelatin hurdası, polistiren kristal hurdası ticaretinde piyasaya hakimiz. Mustafakemalpaşa hurda plastik fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Karton Hurda Alımı

Mustafakemalpaşa çevresinde hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda A4 kağıtlar, hurda okul kitabı, defter hurdası, peçete ve kağıt havlu hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcıya daha çok oranda kâr etme olanağı veriyoruz.
Mustafakemalpaşa hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamıza ulaşın.

Sitemizdeki kağıt hurda alımı hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Mustafakemalpaşa’da hurda karton kağıt alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Daha fazla ton fiyatları ile beyaz kağıt, karton hurdaları, hurda karışık renkli kağıt, koliler alanlar arasında en hızlı ton fiyatını sunmaktayız.

Fabrika Bozumu

Evvela sökümü arzu edilen tesisin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Binaların yapım projeleri kendine özgü olabilmektedir. Dolayısıyla yıkımları farklı olabilir. Mustafakemalpaşa’da fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde yeterli deneyime sahip bir işletmeyiz. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı açısından risk taşıyan işler arasındadır. Tecrübeli personellerce kontrollü yapılmalıdır.

Hurda Çelik Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla batan dükkanlar tarafından satışa çıkarılan reyonlar, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafları satıyoruz.

2.el hurda raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Daha geniş bilgiye ulaşmak için ikinci el raf alan yerler sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Mustafakemalpaşa raf hurdası fiyatları sormak maksadiyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kolaylık bakımından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin sökümü ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır.

Tüm mekanlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. Mustafakemalpaşa da çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde deneyimli uzman kadromuz ile güvenli hizmet veriyoruz. Prefabrik binalar ile çelik konstrüksiyon ahırlar sökümünde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılabilecekler değer kazanır.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Sitesi

İmalat artığı, motor hurda, karbür hurdası, şablon nikel, hurda titanyum alımı yapıyoruz.

Bursa Mustafakemalpaşa hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getiriyoruz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu nedenle hurda araç yedek parçası istemek maksadı ile aramamalısınız. Eminiz Mustafakemalpaşa oto sanayisi içerisinde oto yedek parça alan dükkânlar vardır. Lütfen bu işlerde o firmalar ile irtibat kurmanızdır.

Mustafakemalpaşa organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Fiyatları

Daha güncel sitemizde bulunan anlık hurda akü fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz. Tüm alımlarımızı yenilenmiş Mustafakemalpaşa hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. İnternet sitemizdeki Mustafakemalpaşa hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Anlık hurda fiyatları sormak için arayın.

Elektronik Hurda Alım Satımı

Her nevi elektrikli ev eşyası için benzersiz fiyatlar vermekteyiz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası ram, monitör, ana kart, harddisk, VDSL modem, ekran kartı, sunucu, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, DDR rulo, resim tarayıcı, işlemci CPU, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ses kartı alıyoruz. Saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, terazi, 2 programlı bulaşık makinesi, mini buzdolabı, çay ve filtre kahve makineleri, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alıyoruz. Kontaktör, elektrik panoları, tuşlu telefon kartı, adaptör, röle, trafo, GSM baz istasyonu kartları, termik röleler satın alıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içinde yer almaktadır. Kurşun akü imalatı, radyasyon yalıtımlarında, alaşım üretiminde, benzin katkısında, kablo yalıtımı üretiminde, pigmentlerde, mühimmat üretiminde kullanıldığı bilinmektedir.

Yer kabuğunda nabit olarak bulunabilir. Meksan Metal olarak Mustafakemalpaşada Cami minare kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda alıyoruz. Ayrıca Mustafakemalpaşa da çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satın alanlar arayışındaysanız bizi hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalar ile çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir.

İkinci el Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın. Jeneratör hurdası alımı için en güncel fiyatlarını bizler veriyoruz. Mustafakemalpaşa ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle irtibata geçin. Elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Her türlü makinenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin 2.el jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılır.

Mustafakemalpaşa İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz. Ayrıca batan nalburlardan almış olduğumuz defolu fayanlar, laminant, çatı tavanları, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Mustafakemalpaşa Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın