Yenişarbademli Hurdacı

Yenişarbademli deki hurdacılar içerisinde her tür sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Toptan hurda alımına özel yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Yenişarbademli hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda malzeme alımında yılların verdiği prensipler ile yüksek hurda fiyat listesi sunabilmekteyiz. Yenişarbademli hurda alım satım ve geri dönüşüm tesisleri arasında hizmetlerimizle öncülük ediyoruz.

Meksan Metal sizler gibi kaliteden ödün vermeyen müşterilerine haftasonları da hizmet vermektedir. Hurda alırken tutarını tartım esnasında hesaplamaktayız. Yenişarbademli hurdacı firması olarak avantajlı hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Yenişarbademli şehir merkezi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz.

Yenişarbademli de hurda metal dönüşümü yapan şirketiz. Yenişarbademli etrafında hizmet veren Meksan Metal deneyimleriyle Yenişarbademli hurdacılık hizmetlerinin profesyonel anlayış kazanmasını sağlıyoruz. Yenişarbademli piyasasından yukarda hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam etmekteyiz. Tüm hurda eşyalarınız için hemen telefonlarımızı tuşlayarak en geç 2 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Yenişarbademli’de hurda alım satımı yapanların en hızlısı olarak kaliteli servislerimizi sizler için bu yazıda açıklamaktayız. Hurda malzemelerinizi yerinden peşin parayla almaktayız.

Yenişarbademli Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebeple hurda atık satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi aramalısınız. Yenişarbademli yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir.

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın, yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Yenişarbademli hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. 1995 yılından şimdiye on binlerce kiloda çinko malzemeyi geri dönüşüm yöntemleri ile ekonomimize kazandırdık. Firmamızın sektörü önemsemesiyle doğamıza çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Yenişarbademli Hurda Alanlar

Yenişarbademlide çinko, kalay, hurda makina artığı, çelik, zamak hurdası alıyoruz. Yenişarbademlide hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Şimdi sizlere Yenişarbademlide hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla aramızdaki hizmetlerimizi ortaya sermiş olacağız.

Yenişarbademli’de adresinizden hurda malzeme alımı yapmaktayız. Tonajlı kablo, bakır, alüminyum hurdası, çinko hurdası, hurda demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurdası alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Yenişarbademlide hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü durumdayız. Müşteri memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Yenişarbademli Hurdacı Firma

Sizde her türlü hurda satışı amacı ile hizmet numaramızı aramalısınız. Tonajlı malzeme alımıyla normalden çok kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Isparta Yenişarbademli’de hurdacısı mı arıyorsunuz? Yenişarbademli’deki en büyük hurdacılık firması Meksan Metal burada!

Yenişarbademli’de hurdacı firması olarak Yenişarbademli’nin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alımı için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi yıllık deneyim ile hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın Yenişarbademli hurdacı telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Ispartanın tümünde yaptığımız gibi Yenişarbademli etrafında da hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bütün Isparta hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yenişarbademli Hurdacı Hurda Demir Alımı

Demir hurda alanlar içindeyiz.
Yenişarbademli hurda demir fiyatları için arayınız. Demir hurdası, Yenişarbademli çevresinde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Yenişarbademli hurda demir ton fiyatını arzu edenlere günlük gönderiyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatları öğrenmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yenişarbademlide talaş demir hurdası, ekstra hurda demir, dkp demir, teneke, hurda toplama demir alıyoruz. Konumdan asansör malzemeleri, hurda pencere demir, tufal, demir ev kapısı, hurda demir merdiven korkuluğu, alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Toptan pik hurda demir, inşaat hurdası, demir döküm hurda, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda inşaat demiri için peşin ödeme yapıyoruz.

Yenişarbademli Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Sitemizde yer alan Yenişarbademli hurda sarı fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda sarı alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Yenişarbademli hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Meksan Metal firmamız adına Yenişarbademli de hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Yenişarbademli hurdacı Meksan Metal olarak MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, pirinç sarı araiş hurda MS-64, hurda sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda almaktayız. Yenişarbademlinin tamamında sarı pirinç talaşı, sarı külçe hurdası, hurda sarı musluk, hurda bronz Cusn8, sarı oto radyatör hurdası, kırkambar sarı, sarı su saati hurdası alanlar arasındayız.

Yenişarbademlide Kablo Hurda Alımı

Bu bölgede yer altı enerji kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar, çelik içli kablo hurdaları, çelik zırh kablo hurdaları alım satımı yaparken en doğru fiyat listesini veriyoruz. Yenişarbademli de hurda kablo alan yerler arasındayız. Yenişarbademli’nin en iyi hurdacısı ile sizde yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda elektrik kablolar alımında uzmanız. Yenişarbademli bölgesinde hurda kablo alıyoruz. Hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi (deşe), ptt kablosu, telefon kablosu hurdası elinde olanlar bizi arayabilir.

Hurda karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, enye kablo, tek damar kablo hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Yenişarbademli’de toptan kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Detaylı bilgi almak için kablo hurda fiyatları metini ziyaret edin.

Yenişarbademli’de Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür. Hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör peteği alıyoruz. Alüminyum ofset matbaa, piston, alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum profil hurda alan firmayız. Alüminyum jant, hurda alüminyum tabak, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurda alımı yapıyoruz.

Isparta Yenişarbademli’de alüminyum hurdası alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla Yenişarbademlide her gün profesyonelleşiyoruz. Bu gönderimizde yer almakta olan Yenişarbademli alüminyum hurda fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler içeriği okuyabilirsiniz. Her türlü toptan alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Yenişarbademli hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı görmek için yetkililerimizle iletişime geçin.

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle müşterilerimize şükran duyuyoruz. Yenişarbademlide adresten hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum radyatör alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz.

Hurda Bakır Alan Yenişarbademli Hurdacı

Yenişarbademli’nin tümünden bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Antigron kırma, soyma bakır hurda, yanık bakır hurda, bakır profil, kızıl bakır talaş hurda, hurda bakır kırkambar, hurda 1/2 bakır boru alımı yapıyoruz. Bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır hammadde, bakır eşya, levha satacak işletme arayışında olaranlara profesyonel hizmet sunuyoruz.

Bakır hurda alanlar bölümünde geniş anlatıma erişebilirsiniz. Yenişarbademli hurda bakır kilo fiyatı saat başı değişmektedir. Yenişarbademlide hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi acilen arayarak deneyimli hizmetin keyfini sürün! Bakır teli, TTR kırma granür bakır hurdası, eski bakır kazan, bakır lama, hurda bakır tencere için özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Isparta Yenişarbademli’de hurda bakır alan yerler arasındayız.
Yenişarbademli hurda bakır fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yenişarbademli’de Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom alan Yenişarbademli hurdacı şirketiyiz. Krom hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklamalısınız. Isparta Yenişarbademlide krom paslanmaz tank hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, 202 kalite krom hurda talaşı, 201 kalite krom hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda krom 430 almaktayız.

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Konumdan 316 kalite krom hurda, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, krom 304 kalite hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası, 304 paslanmaz krom hurda için nakit ödeme veriyoruz. Yenişarbademlide hurda krom için nakit ödeme veriyoruz. Yenişarbademli hurda krom fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yenişarbademli Çelik Çatı Sökümü

Yenişarbademli de çelik konstrüksiyon söküm işlerinde tecrübeli personellerimizle güvenli hizmet veriyoruz. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon binalar söküm işi tamamlanırken yapının inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Kapalı mekanlar için en önemli konulardan biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar binaların kullanım süresini uzatır. Hızlı kapatma bakımından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının sökümleri diğerinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı makası söküyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir.

Yenişarbademli 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, restaurant tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri, mısır arabaları, köpüklü ayran makineleri, çay ocağı dobajı, kahve makineleri, tabldot bulundurmaktayız. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, dinlendirici, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak ekipmanını görmek amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

Hurda Elektronik Alımı

Bilgisayar parçaları Hurdası power, elektronik kart, DDR rulo artıkları, ana kart, işlemci, bozuk modem, ses kartı, CRT monitör, ekran kartı, scanner, taşınabilir harddisk, ram, fotokopi makinesi, sunucu, tonerli yazıcı alıyoruz. Çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, fırın, çay makinesi, saç kurutma makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektronik ev aleti için bedelini anında ödemekteyiz. Adroid telefon kartları, adaptör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, kontaktörler, termik röleler, röle, elektrik panoları alıyoruz.

Yenişarbademli’de Hurda Karton Alanlar

En yakın adresten fotokopi kağıdı hurdası, defter hurdaları, okul kitabı, peçete alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle sizlere piyasadan fazla miktarda kazanç etme imkanı veriyoruz. Yenişarbademli hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize ulaşın. Sitemizde yer alan geri dönüşüm kitap hurdası hakkındaki paylaşımı muhakkak okumalısınız. Yenişarbademlide hurda kağıt almaktayız.

Değerinden yüksek fiyata beyaz kağıt hurdası, karton koli, renkli kağıt hurdası, karton hurdaları alıyoruz. Yenişarbademli’de hurda bristol kağıt, eski gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alım satımıyla uğraşıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Yenişarbademli

Yenişarbademli OSB Organize Sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

Hurda şablon nikel, hurda karbür, hurda motor, titanyum hurdası, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Isparta Yenişarbademli hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Dolayısı ile hurda veya çıkma otomobil yedek parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Eminiz Yenişarbademli oto sanayi sitesinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızda o firmalarla irtibata geçiniz.

Yenişarbademli Çinko Hurda Alımı

Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Yenişarbademli de hurda çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Çinko, yeryüzünde en çok bulunabilen metal elementlerdendir.

Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metallerindendir. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat kullanımı ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Plastik Hurdası Alanlar

Hurda plastik, azot, oksijen, karbon (C), hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. Tonajlı kırmızı ve mavi kapak hurda, pimapen imalat artığı, şeffaf naylon poşet, kırkambar plastik hurda, hurda şeffaf pet şişesi alıyoruz.

Yenişarbademlinin tümünde hurda ABS plastik, kristal polistiren, polipropilen moblen, jelatin alım satımında öncüdür. Yenişarbademli hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

2. el Hurda Sac Alımı

Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretim alanlarında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden hurda sac levha elde edilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır. Sac; demirlerin levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ebat ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir. Ek bina çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilecek ikinci el sac temin ediyoruz. Yenişarbademli sac hurdası ticareti yapyığımız bölgelerdendir.

Yenişarbademlide 2.El Hurda Raf Alım Satımı

Genellikle ekipmanını yenileyen depolardan elde ettiğimiz hurda çelik raflar, reyonlar, market rafları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Yenişarbademli hurda raf fiyatları talep etmek amacı ile hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Hurda market rafı alıyoruz. 2.el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları takip etmek için hurda raf alan hurdacı firma hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe bakabilirsiniz.

Yenişarbademli 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Dolayısıyla kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz minik uygun fiyatlı fayanlar, laminant, tavan, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç pompası ikinci el iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Isparta Yenişarbademli ilçesinde yıkılan lokanta benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alanlar arasındayız.

Yenişarbademli Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökülmesi teklif edilen imalathanenin detaylı biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması gerekiyor. İnşaatların yapılış projesi kendisine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları farklı olabilir. Bina yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği nedeniyle risk taşıyan işler içinde sayılmaktadır. Deneyim kazanmış ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Yenişarbademli fabrika söküm ve bozumu işinde bir numarayız.

Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda şeffaf renkli cam şişe hurdası, otomobil camı, meşrubat şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam kavanoz, içecek şişesi şekillerinde cam hurdalar yüksek miktarda geri dönüştürülüyor. Yenişarbademli genelinde hurda cam alanlar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf renkli cam şişe hurdası, otomobil camı, meşrubat şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam kavanoz, içecek şişesi şekillerinde cam hurdalar yüksek miktarda geri dönüştürülüyor.

Yenişarbademli’de İkinci el Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Yenişarbademlide hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Yenişarbademli hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşın. Kullanıma bağlı olarak her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Ama ikinci el jeneratörler çalışmasa da değerlendirilebilir. Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilir. Yenişarbademli hurdacı Meksan Metal olarak kurşun oluk, Minare ve Cami kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun boru söküm işleri için adresinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Yenişarbademli’de hurda çinko levha alım satım hizmeti sunuyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerden biridir. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun akü imalathanelerinde, askeri mühimmatlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kablo izolasyonu, benzin katkısı olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Yenişarbademli de Akü Hurda Alım Satımı

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Akü; otomobiller gibi taşıtlarla bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Hurda kuru akü, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları alım ve satımı yapmaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatörlerden yararlanıyoruz. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı gidermek için akülerden yararlanılarak motor korunmaktadır.
Yenişarbademli hurda akü fiyatları için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Anlık Güncel Yenişarbademli Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarımızı en yeni Yenişarbademli hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Anlık Yenişarbademli hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Fiyat listemizde yer alan Yenişarbademli hurda fiyatları haftada bir defa güncellenmektedir. Daha detaylı sitemizdeki hurda fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz.

Yenişarbademli Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın