Sütçüler Hurdacı

Sütçüler hurdacıları içinde her çeşit sarı hurdası alım satımında değerinden iyi fiyat uygulamaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Sütçüler hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Sütçüler’den hurda ve ikinci el ev eşyası değerinde alıyoruz.

Uzman Sütçüler bölgesi hurdacı olarak avantajlı fiyat listesiyle hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sütçülerde hurdacılık yapan fabrikalar arasında hizmetlerimizle lideriz.

Sütçüler hurdacısı firmamız Meksan Metal hurda malzemesi olanlara gece gündüz hizmet sunmaktadır. Hurdalarınızın tutarını anında nakit olarak ödüyoruz. Sütçüler’de hurda alım satımı yapanlardan biri olmanın gurunu paylaşmaktayız.

Hurda malzeme alımında deneyimle hurdanızı öteki hurdacı firmaların teklifinin üzerinde üzerinde almaktayız. Satacağınız ne kadar hurda malzemeniz varsa vaktinizi boş yere harcamayarak telefon numaralarımızı tuşlayarak 5 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızı almak amacı ile özel ekip oluşturduk. Meksan Metal sektördeki hizmetleriyle Sütçüler genelinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetine kurumsallık kazandırıyoruz.

Sütçüler hurda borsasından yukarda hurda fiyatlandırmasıyla alım yapmaya devam etmekteyiz. Isparta Sütçüler çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Sütçüler’de Hurdacı Telefonu

Dolayısıyla hurda atık fiyatları talep etmek nedeni ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayın, güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın.

1995 senesinden bugüne tonlarca hurdayı geri dönüşüm yöntemleriyle ekonomimize kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Sütçüler yerinden her çeşit hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe yarar sağlamaktır. Sizde isterseniz biriktirdiğiniz hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Sütçüler hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Sütçülerde Hurda Alan Firmalar

Sütçülerde hurda ve ikinci el malzeme alım satımı işlerini yapmaktayız. Bugün de size Sütçüler’de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamız arasındaki farkı anlatacağız.

Sütçüler de hurda çelik, kalay, antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çinko almaya devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

Sütçüler de gönderdiğiniz adresten demir çubuk hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurda ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurda, çinko hurdası, demir hurdası, çatı minare kurşunu alımında Sütçüler de uygulanan hurdacıların üzerinde fiyat teklifleri sunmaktayız. Sütçüler de hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncülük etmekteyiz.

Sütçüler’deki Hurdacılar

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Sütçüler hurdacısı olarak Sütçüler’in çevresinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın taşınması için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Hurdacılıkta 27 senelik tecrübeyle Sütçüler piyasasına yenilikler getiriyoruz. En yakın Sütçüler hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ispartanın her tarafında olduğu gibi Sütçüler etrafında da tüm faaliyetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Bütün Isparta hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Vergi levhalı Sütçüler hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Sütçüler’deki en profesyonel hurdacı firması Meksan Metal en güzel fiyat rekliflerini sunuyor! Çözüm üreterek kazanmayı istiyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Sütçüler de Demir Hurdası Alımı

Sütçülerde toptan inşaat hurdası, inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik hurda demir, demir döküm hurdası için nakit para ödeme yapan firmayız. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Sütçüler demir hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Sütçüler hurdacı firma olarak ekstra demir hurdası, demir talaş hurdası, teneke, dkp demir, toplama demir hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

Demir hurda alan fabrikalar arasındayız.
Sütçüler hurda demir fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyatı talep etmek için firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı makalemize bakmak isteyebilirsiniz. Dilediğiniz yerden demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, hurda asansör, hurda demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, ticareti yapıyoruz.

Bakır Hurdası Alan Sütçüler Hurdacı

Sütçüler’in tümünden hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır lama hurda, büyük bakır kazan, TTR kırma granür, hurda bakır tel, bakır tencere alımlarında satıcıya özel fiyat sunmaktayız.

Kırk ambar, soyma bakır hurdası, yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, kızıl bakır talaşı, hurda 3/8 bakır boru, kalın bakır profil alım faaliyetleri sunuyoruz. Sütçülerde hurda bakır alan hurdacı firmalar içindeyiz.
Sütçüler hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Hurda bakır kg fiyatı sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sütçüler hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunmaktayız. Bakırlı petek, kap kacak hurdası, ham madde, bakır süs eşyası, levha alıyoruz. Bakır hurdası alan Sütçüler hurdacı telefonunu kolayca arayarak hızlı servislerimizin keyfini sürün!

Sütçüler’de Krom Hurda Alım Satımı

Krom hurda ton fiyatı bölümünü okusanız iyi olur. Paslanmaz krom hurdası alan Sütçüler hurdacı işletmesiyiz.

Yerinden 304 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 304 kalite hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası, krom paslanmaz 316 hurda alım satımı yapan Sütçüler hurdacı firmasıyız. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir.

Sütçülerde hurda krom alımı yapan hurdacıyız. Sütçüler hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Isparta Sütçülerde krom 202 hurdası talaşı, krom tank hurdası, hurda paslanmaz krom 430 talaşı, 430 kalite krom hurdası, 201 krom hurda talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom 202 hurdası almaktayız.

Sütçülerde Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Sütçüler merkezde su saati, hurda bronz (Cusn8), sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı musluk, sarı radyatör hurdası, kırkambar sarı hurdası, külçe sarı alımı yapıyoruz. Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş, araiş sarı MS-70, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı çubuk talaşı hurdası, sarı pirinç araiş hurdası alımında anlık fiyat bilgisini veriyoruz.

Sütçülerde hurda sarı ticareti yapmaktayız. Bu sayfadaki Sütçüler bölgesi pirinç sarı ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Detaylı sitemizde bir süre önce paylaşılmış sarı pirinç alan hurdacı metni inceleyin.
Sütçüler hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Sütçülerde Kablo Hurda Alım Satımı

Sütçüler’in en büyük hurdacısı Meksan Metal firmamızla sizde para kazanabilirsiniz. Hurda yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, ptt kablo hurdası satmak isteyenler bize ulaşın.

Kesin bloğumuzda bir kaç gün önceden paylaşılmış hurda kablo fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz. Sütçülerde toptan kablo hurdası alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Enya kablo, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları Sütçüler hurdacılık firması olarak iyi hizmet veriyoruz. Şehrimizde hurda fare yemez, hurda çelik zırh kabloları, yer altı kablosu, yeraltı enerji kablosu alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. Sütçüler de kablo hurdası almaktayız.

Elektrik kablosu hurdası, %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Sütçüler’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sütçüler Alüminyum Hurda Alımı

Isparta Sütçüler’de hurda alüminyum alan yerler arasında öncüyüz. Alüminyum matbaa kalıbı, hurda alüminyum piston, alüminyum sert kartel, araiş, alüminyum profil hurdası Sütçüler geri dönüşüm ve hurda firması olarak iyi hizmet veriyoruz. Her çeşit toptan alüminyum hurdası alımı yapılır.
Sütçüler hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum sac levha alan hurdacı firmasıyız. Meksan Metal firmamıza verdiğiniz önem nedeni ile teşekkür ederiz. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Bu sayfadaki Sütçüler hurda alüminyum ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Alüminyum hurda alanlar konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz

Adresten profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum radyatör alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünebilen metal cinsidir. Alüminyum kutu hurdası, alüminyum üretim artığı, ince alüminyum talaşı, levha, hurda alüminyum radyatör peteği alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Sütçüler Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike spor kompleksleri sökümü yapılırken binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecekler değerinde alınabilir. Kolaylık açısından en ideali çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Her çelik çatı projelerinin sökümü birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı söküm işlerini titizlikle tamamlıyoruz. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Sütçüler çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde tecrübeli ekibimiz ile hizmetler veriyoruz. Binaların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür.

Plastik Hurda Alan Firma

Sütçülerde hurda jelatin, kristal polistiren, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası ticaretinde lideriz.
Sütçüler hurda plastik fiyatları için telefonumuza ulaşın. Sütçüler de tonajlı hurda kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon poşet, temiz pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen imalat artığı alımı yapıyoruz.

Plastik; azot (N), (H) hidrojen, oksijen (O), (C) Karbon ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

Sıfır ve kullanılmış elektronik ev aletleri alımlarında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Bulaşık makineleri, ocak, buzdolabı, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makinesi, saç kurutma makineleri, fırın, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima almaktayız. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları CPU işlemci, tonerli yazıcı, modem, LCD monitör, fotokopi makineleri, ekran kartı, elektronik kart, power supply, sunucu, belge tarayıcı, yeni nesil ana kart, ses kartı, DDR rulo, ram, taşınabilir hard disk almaktayız. Röleler, GSM baz istasyonu kartları, elektrik trafoları, kontaktörler, şarj cihazı, termik röle, IOS telefon kartı, elektrik panoları alıyoruz.

Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılan metallerden biridir. Kurşun madeni kabloların yalıtımlarında, akü üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, askeri mühimmatlarda, benzin katkısında, alaşım üretiminde, radyasyon yalıtımlarında sıkça kullanılmaktadır.

Yer yüzünde doğal olarak bulunabilen madenler içindedir. Meksan Metal olarak Sütçülerde Cami minare kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Sütçüler de hurda çinko levha alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir.

Sütçüler’de İkinci el Hurda Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemeden karar vermeyin. Sütçülerde hurda jeneratör alıyoruz.
Sütçüler hurda jeneratör fiyatları için arayınız. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır. Bilindiği gibi her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada kıymetli sayılır.

Sütçüler Hurda Karton Alanlar

Hurda kağıt alan firmalar hakkındaki yazımızı mutlaka ziyaret edin. Sütçüler de kağıt hurdası alım satımı yapmayı devam ettirmekteyiz. Yüksek fiyata renkli kağıt hurdaları, koli hurdası, beyaz kağıt, karton hurdası alanlar içerisinde en iyi kilo fiyatını firmamız sunmakta.

Sütçüler de hurda eski gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt alımı yapan hurdacı firmasıyız. En güncel fiyata hurda kağıt peçete, A4 kağıt hurdası, hurda defter, hurda okul kitapları alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcılara çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz.
Sütçüler hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Akü Hurda Alan Firma

Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek maksadı ile akünün görevlerindendir. Sütçüler hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Akü; arabalar, motorsikletler gibi taşıma araçları ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılır. Kuru akü hurdası, hurda sulu akü, küçük akü hurdaları alıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken yerlerde akülerden faydalanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayan lazım olduğunda elektrik biçimde veren depolama araçlarıdır.

Sütçüler Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği bakımından risk taşıyan işlerdendir. Deneyimli ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Her yapının projeleri kendisine özgüdür. Bu sebeple yıkım şekilleri projeye göre yapılmalıdır. Sütçüler fabrika yıkım ve sökümü konusunda yeterli deneyime sahip bir işletmeyiz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Su sebili, ayran köpürtme makineleri, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, bardak mısır arabaları alım satımı yapmaktayız. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi ocaklar, hücreli aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom salata ve meze dolapları vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El endüstriyel tip lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alıyoruz. İyi kullanılan buz makinesi, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, restoran tipi bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz.

2.el Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf başlıklı yazımızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Sütçüler hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile mobil numaramızı arayabilirsiniz. Çoğunlukla ticari hayatını sonlandırmış aktarlar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları arasından seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf satıyoruz.

Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Elementler içinde bulunan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Sütçülerde hurda çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacıyız. Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerden biridir.

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri arasındadır. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak üretim amacı ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Sütçüler de Cam Hurda Alımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf gazoz şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, şeffaf cam şişe hurdası, kırılmış oto camı cinslerde cam hurda bulunabilmekte. Sütçülerde cam hurdası alan yerler arasındayız. Son zamanlarda renkli ve şeffaf gazoz şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, şeffaf cam şişe hurdası, kırılmış oto camı cinslerde cam hurda bulunabilmekte.

Sütçüler de 2.el Hurda Sac Alımı

Kümes tavanı kapatmak için kullanılabilecek 2.el sac satıyoruz. Sütçüler sac hurda alım hizmeti verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sac; metalin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. Silindirler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenen ebatlarda kesilmektedir.

Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretiminde sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, sandviç panel, varil üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Tüm bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınır.

Sütçüler 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Birde işi bırakan satıcılardan edindiğimiz defolu fayans, dayanıklı laminant, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz. Yıkılan apartman binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alan hurdacı firmalar arasındayız. İnşatlarda boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır.

Sütçüler Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel şablon, karbür hurda, motor hurda, hurda titanyum, hurda imalat artığı alıyoruz.

Isparta Sütçüler hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Ancak hurda araç veya oto hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el araç yedek parçası almak amacıyla arama kabul etmemekteyiz. Eminiz Sütçüler sanayisinde ikinci el oto yedek parçası alan firmalar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu tarz isteklerinizde o firmalarla irtibata geçin.

Sütçüler oto sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Sütçüler Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki güncel hurda fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Sütçüler hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Güncel Sütçüler hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Meksan Metal olarak tüm hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Sütçüler Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın