Odunpazarı Hurdacı

Odunpazarı’daki hurdacı firmalar içinde her türlü hurda almaktayız. Hurda alımı yaparken bedelini alırken sunduğumuz teklifteki fiyat listesi ile hesaplıyoruz. Meksan Metal deneyimleri ile Odunpazarı etrafında hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin profesyonelliğe kavuşmasını sağlıyoruz.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Odunpazarı hurdacı olarak Odunpazarı daki her noktada hurdacılık yapıyoruz. Hurda eşya alımlarında yılların tecrübesiyle değerinin üstünde fiyat listesi sunabiliyoruz.

Odunpazarı’da hurda alan depolar içinde öncülük ediyoruz. Hurdanızı dilediğiniz yerden almak için Odunpazarıda hurdacı deposu oluşturduk. Odunpazarı’da hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. Odunpazarı’da hurda alanlardan biri olmanın gurunu bizi tercih edenlerle paylaşmaktayız.

Güncel Odunpazarı hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Meksan Metal sizlere daima hizmet sunmaktadır.

Odunpazarıın her noktasında hurda eşyalar ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Hurda malzemenizin tutarını öğrenmek için vakit kaybetmeden numaralarımızı tuşlayarak üç dakika içerisinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Odunpazarı hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz.

Odunpazarı Hurdacı Numarası

Odunpazarı adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer almaktadır. Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya faydalı olmaktır. Eğer sizde isterseniz hurda satarak çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz. Çok zaman harcamadan arayın, yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle bizi aramanız gereklidir.

Odunpazarı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi yıldır on binlerce kiloda sarı hurdasını geri dönüşüme kazandırdık. Bu sayede ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu.

Odunpazarı’ın Hurdacı Firması

Odunpazarı’da hurdacı firması olarak Odunpazarı’ın çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Dürüst hizmet vererek kazanmayı amaçlıyoruz.

Hurdacılıkta Yirmi yedi senelik tecrübe ile piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın Odunpazarı hurdacı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Eskişehir’in tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Odunpazarı çevresinde de kurumsal hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli Eskişehir hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz. Sizde her türden hurda satmak sebebi ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Odunpazarı da hurdacı firması mı arıyordunuz? Odunpazarı’ın tecrübeli geri dönüşüm firması Meksan Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor!

Odunpazarı’da Hurda Alanlar

Odunpazarıda her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bugün sizlere Odunpazarı’da hurda alan fabrikalarla firmamızın arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız.

Odunpazarı’da hurda torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası, çinko, zamak hurda alımında değerinin üzerinde fiyat garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan daha çok kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Odunpazarı içerisinde konumdan hurda alım satımı yapmaktayız. Toptan sarı, ve çinko hurdası, kurşun hurda, bakır, kablo, hurda alüminyum,ekstra demir alımı yaparken fiyat listeleri sunmaktayız. Odunpazarıda hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile piyasanın öncüsü durumdayız.

Odunpazarıda Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

Odunpazarıın tüm sokaklarında sarı radyatör hurda, sarı pirinç talaş hurdası, sarı külçe hurdası, hurda su saati, hurda sarı musluk, hurda fosfor araiş, kırkambar sarı hurdası alıyoruz. Odunpazarı hurdacı Meksan Metal olarak pirinç sarı araiş, pirinç sarı araiş hurda MS-70, çubuk ucu parça sarı, sarı talaş hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64 ticareti yapıyoruz.

Odunpazarı’da hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Buradaki Odunpazarı’daki pirinç sarı ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak gönderiyoruz. Pirinç sarı hurda fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz.
Odunpazarı hurda sarı fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Odunpazarı Alüminyum Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Odunpazarı alüminyum hurda ton fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda alüminyum kaç para hakkında paylaşılmış metini ziyaret edin Alüminyum ince profil, hurda alüminyum kartel, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum araiş alıyoruz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metaldir. Levha, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat atığı alım satımı yapmaktayız. Eskişehir Odunpazarı’da hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Hurdalarını bize satanların sayesinde Odunpazarı çevresinde daha hızlı kurumsallaşıyoruz.

Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile size şükran duyuyoruz. Her nevi tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapılır.
Odunpazarı hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Alüminyum sac hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tabak, araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere için peşin ödeme veriyoruz.

Odunpazarı’da Bakır Hurdası Alım Satımı

Odunpazarı’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayarak hızlı hizmetimizin keyfini yaşayın! Odunpazarı’da bakır hurda almak maksadıyla yeni depomuzu oluşturduk. Odunpazarı hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bakır tel, bakır TTR kırma hurda, kazan, lama, bakır tencere hurdası alımı yapmaktayız. Kırk ambar, ince bakır profil, bakır kızıl talaş, soyma bakır, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırma antigron alan hurdacıyız. Odunpazarı’da kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Odunpazarı hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Bakır kap kacak hurdası, levha, hurda bakır ham madde, hurda, hurda bakırlı petek alanlar arasındayız.

Odunpazarı da Hurda Kablo Alan Hurdacı

Odunpazarı’da fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo hurdaları, yeraltı enerji kablo hurdaları, çelik içli kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz. Odunpazarı’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Odunpazarı’ın en büyük hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

%30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablolar alım satımında uzmanız. Odunpazarı bölgesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Ptt kabloları, ethernet kablosu ptt kablosu içi yağlı, hurda telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

Enya kablo hurdası, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablolar, karışık kablo hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu yazıyı inceleyin.

Odunpazarı da Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurdası alan Odunpazarı hurdacı depsouyuz. Odunpazarı da hurda krom alıyoruz. Odunpazarı hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. En Yakın adresten krom 304 kalite hurda, krom 304 hurda talaşı, krom 316 kalite hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurdası, krom 316 hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

Eskişehir Odunpazarı’da 430 krom paslanmaz hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 202 hurda talaşı, 201 krom paslanmaz hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom makine alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur.

Demir Hurdası Alan Odunpazarı Hurdacı

Demir hurda alan hurdacılar arasındayız.
Odunpazarı hurda demir fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz. Odunpazarı da toptan inşaat demiri hurdası, inşaat hurdası, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, döküm demir alırız. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi istemek amacı ile firmamıza ulaşın. Güncel hurda demir fiyat listesi hurda demir hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Odunpazarı extra demir hurda ton fiyatını isteyene her gün yollanmaktadır.

Gönderdiğiniz konumdan asansör malzemesi hurdası, pencere demiri hurdası, demir ev kapısı, tufal hurda, demir merdiven korkuluğu, ticareti yapan hurdacıyız. Odunpazarı’da toplama demir, hurda demir talaşı, hurda dkp demir, hurda ekstra demir, teneke hurdası Odunpazarı hurdacılık firmasıyız.

Odunpazarı Hurdacılar Sitesi

Odunpazarı OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 hurda step motor almaktayız.

Eskişehir Odunpazarı hurdacılar sitesi içinde hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya otomobil hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda veya 2.el oto yedek parçası için telefon kabul etmemekteyiz. bundan eminiz ki Odunpazarı oto sanayisinde oto yedek parça alıp satan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz çıkma araç parçası ihtiyaçlarınızda bu işle uğraşan hurdacı firmalarını arayın.

Motor hurdası, titanyum hurdası, şablon nikel, hurda imalat artığı, karbür hurdası satmak için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kurşun Hurdası Alan Firma

Yaşam alanlarımızda benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, kablo izolasyonu, akü imalathanelerinde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda kurşuna yer verilmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerden biridir. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır hale getirilir. Meksan Metal olarak Odunpazarı da hurda levha kurşun, kurşun oluk, Minare ve Cami kurşunu, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Odunpazarıda hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz.

Güncel Odunpazarı Hurda Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Odunpazarı hurda fiyatları her an güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Daha güncel hurda demir fiyatları 2023 yazıya bir göz atabilirsiniz. Deneyimli firma olarak bütün alımlarımızı yeni hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Odunpazarıda Çinko Hurda Alanlar

Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Odunpazarı’da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapıyoruz. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan metal elementlerinden biridir.

Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümleri diğerinden farklıdır. Mekânların en önemli yerlerinden biri hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar. Odunpazarıda çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde tecrübeli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar sökümlerinde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı sökümlerini güvenli bi şekilde tamamlamaktayız. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır.

Odunpazarı da 2.el Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınır. Kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac denir. Sac; metalin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. Silindir ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Önceden belirlenen ebat ve ölçülerde kesilmektedir. Ardiye çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir vaziyette hurda sac alabilirsiniz. Odunpazarı da sac hurda alan hurdacıyız.

Akü Hurdası Alım Satımı

Kuru akü hurdaları, hurda sulu akü, hurda küçük akü alıyoruz. Aküler; motorsikletler ve benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek amacıyla akülerin gibi görevleri vardır.
Odunpazarı hurda akü fiyatları için arayınız. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik olarak vermeye yarayan depolardır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılmaktadır.

2.El Çelik Raf Hurda Alan Firmalar

2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alım satımı hakkındaki konumuza göz atmanız yeterlidir. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır.

Çoğunlukla raflarını yenileyen fabrikalardan elde ettiğimiz market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden seçtiğimiz kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Odunpazarı hurda çelik raf fiyatları listesine ulaşmak için mobil numaramızı arayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız. Kıyma çekme makineleri dişlisi, elektrikli çay dobajı, su sebili, tabldot, ayran köpürtme makinesi, pop corn arabası, espresso makineleri temin etmekteyiz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocak, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek amacı ile sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Karton Hurdası Alımı

Daha fazla ton fiyatlarıyla hurda beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, kartonlar, koli alım satımı yapan yerler arasındayız. Odunpazarıda bristol hurda, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda karton hakkındaki makaleyi muhakkak ziyaret edin. Odunpazarıda hurda kağıt almaktayız. Yüksek tonajlı kağıt havlu peçete, A4 kağıt hurdası, hurda defter, hurda okul kitabı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle sizlere çok daha yüksek kazanma şansı takdim ediyoruz.
Odunpazarı hurda kağıt fiyatları için arayın.

Odunpazarı da Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Binaların projeleri ötekilerden farklıdır. Bu nedenle yıkım biçimleri farklı yapılmalıdır. İlk önce sökülmesi arzu edilen imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekir.

Odunpazarı fabrika söküm ve bozum işinde lideriz. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Elektronik Hurdası Alımı

Hurda Bilgisayar parçaları LCD monitör, eski anakarat, elektronik kart, güç kaynağı, VDSL modem, DDR rulo, porselen işlemci, sabit disk, sunucu, lazer yazıcı, fotokopi makinesi, ekrankartı, ram, resim tarayıcı, ses kartı alıyoruz. Elektrik panosu, röle, akıllı telefon kartı, trafo, GSM kartları, adaptör, kontaktör, termik röle alımında en yüksek fiyatları firmamız vermektedir. Sıfır ve ikinci el elektronik ev aletleri alımında peşin ödeme yapıyoruz. Ütü masası, 5 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, tartı, çay ve kahve makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, saç kurutma makinesi, ütü, merdaneli çamaşır makineleri almaktayız.

Odunpazarı 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Bununla birlikte iflas eden satıcılardan almış olduğumuz küçük hatalı fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant parkeler, tavan, kiremitler satıyoruz. Eskişehir’in Odunpazarı bölgesinde yıkılmış elbiseci benzeri binalardan ayırılan yeni ayarında 2. el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz.

Odunpazarı da Şefaf Cam Hurda Alanlar

Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, içecek şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, gazoz şişesi, çıkma araba camları hurdası, şeffaf cam şişe vs. cam hurdalar yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan katı malzeme çeşididir. Odunpazarıda hurda cam alanlar arasındayız.

Odunpazarıda Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hurda; Karbon (C), hidrojen, azot (N), oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Yerinden hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen, hurda kırmızı ve mavi kapak için iyi fiyat sunuyoruz. Odunpazarı’da polipropilen hurdası, jelatin hurdası, hurda ABS plastik, polistiren kristal hurdası ticaretinde öncü firmayız.
Odunpazarı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Odunpazarıda Hurda Jeneratör Alım Satımı

Odunpazarı çevresinde hurda jeneratör alan hurdacılar arasındayız. Odunpazarı hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır.

Bildiğiniz gibi her tür malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi alıcı bulabilir. 2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden karar vermeyin.

Odunpazarı Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın