Merkezefendi Hurdacı

Merkezefendi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle kaliteli hizmet vermekteyiz. Satacağınız her nevi hurdayı adresinizden alıyoruz. Merkezefendideki hurda alım depoları arasında öncüyüz. Ne kadar hurdanız olursa olsun vaktinizi iyi değerlendirerek firmamıza ulaşarak bir dakika geçmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurda alımlarında hesapladığımız değerini malzemeler yüklenirken nakit para ile ödüyoruz.

Merkezefendi piyasasından yukarda hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Yüksek tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satanlara piyasadan yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Merkezefendi hurdacı olarak Merkezefendi deki her noktada hizmet veriyoruz. Merkezefendi geri dönüşüm firması olarak hurda bakır almaya devam ediyoruz.

Merkezefendi’nin tamamında hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşya için malzemenin ederini piyasasından iyi fiyat ile ödemekteyiz. Merkezefendi hurdacı Meksan Metal hurda malzemesi olanlara 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Hurda malzeme alımında yılların kazandırdığı bilgi ile hizmet vermekteyiz. Denizli Merkezefendi hurdacı şirketi olmanın keyfini yaşamaktayız.

Meksan Metal deneyimleriyle Merkezefendi’de hurdacılık hizmetlerinin kurumsallığa kavuşmasını sağlamaktayız. Merkezefendi de hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Merkezefendi de Hurda Alan Fabrikalar

Hurdasını satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Merkezefendide çinko hurdası, hurda kalay, CNC torna artığı hurdası, hurda çelik, zamak antimon almaktayız. Merkezefendi genelinde dilediğiniz yerden hurda demir çubuk alıyoruz.

Merkezefendi nin tamamında hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün kü yazımızda sizlere Merkezefendi de hurda alanlar ile aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, sarı ve toplama demir alımlarına özel fiyat listeleri sunuyoruz. Merkezefendi’de hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü durumdayız.

Merkezefendi de Hurdacı Firma Telefon Numarası

Merkezefendi hurdacı telefon numarası sitemizin içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Yirmi yedi seneden bu zamana binlerce kilodaki hurda çinkoyu geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırabildik. Bu sayede ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Merkezefendi yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacı ile hizmet numaramızı tuşlamanız yeterlidir. Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yarar sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemenin satışını yaparak doğaya ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

Merkezefendi’deki Hurdacı Firmalar

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. Dürüst hizmetler vererek kazanç elde etmek istiyoruz. Merkezefendi bölgesinde hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Merkezefendi geri dönüşüm firması Meksan Metal 7/24 hurda alımı yapıyor!

Merkezefendi de hurdacı olarak Merkezefendi’nin bütün ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için uygun araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi yedi senelik deneyim ile Merkezefendi piyasasına liderlik etmekteyiz. En yakın Merkezefendi hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Denizli’nin her tarafında yaptığımız gibi Merkezefendi ilçesinde de bütün faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Denizli hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Merkezefendi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Merkezefendi içinde hurda bakır alım satımında 27 yılın deneyimine sahip kurumsal firmayız. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı anlatıma erişebileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları bütün Merkezefendi için geçerli olmayabilir. Denizli Merkezefendi’de bakır hurdası almak için yeni depomuzu oluşturmayı başardık.
Merkezefendi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır, bakır profil, hurda bakır kızıl talaş, soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır alım hizmeti sunuyoruz. Hurda bakır alan Merkezefendi hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı servislerimizin tadını yaşamaya başlayın!

Hurda bakırlı petek, bakır hammadde, kap kacak hurdası, bakır eşya hurdası, bakır levha alıyoruz. kazan, bakır lama hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır tencere, hurda TTR kırma granür alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Merkezefendide Hurda Kablo Alan Firmalar

Merkezefendide hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasasından pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Çevremizde hurda çelik zırh kabloları, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez kablolar, hurda çelik içli kablo alım satımında piyasanın üstünde fiyatı sunuyoruz.

Merkezefendi nin en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir ticaret yaşamanızı arzuluyoruz. Hurda karışık kablo, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda tek damar kablolar, enye kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda elektrik kabloları, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

Merkezefendi’nin tamamında hurda kablo almaktayız. Daha doğru bilgiye ulaşmak için kablo hurda alanlar makaleye bir göz atın. Hurda telefon kabloları, ptt kablo içi (deşe), hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kablosu elinde olanlar bize ulaşın.

Merkezefendi’de Hurda Krom Alanlar

Merkezefendi de hurda krom alım satımı yapıyoruz. Merkezefendi hurda krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Krom hurda alımı hurda krom hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Krom paslanmaz hurdası alan Merkezefendi hurdacı firmasıyız.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Yapısından dolayı oldukça sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 316 kalite, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, paslanmaz krom 310 kalite hurda talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurda, 304 krom hurda talaşı alan Merkezefendi geri dönüşüm ve hurda firması olarak hizmet vermekteyiz. Denizli Merkezefendi de paslanmaz krom 202 hurda, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda krom makine, krom paslanmaz 201 hurda talaşı alıyoruz.

Merkezefendi Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alınır.
Merkezefendi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu, alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı hurdası almaktayız. Sitemizdeki Merkezefendi alüminyum hurdası ton fiyatını kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz. Anlık bilgi için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar makaleyi okuyabilirsiniz.

Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünebilen metal türüdür. Meksan Metal firmamıza gösterdiğiniz özen nedeni ile sizlere minnettarız.

Alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapan hurdacıyız. Alüminyum piston hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum kartel, alüminyum kalın profil, alüminyum ofset matbaa ticareti yapan hurdacıyız.

Merkezefendide alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Merkezefendide adresten alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bize destek olanların destekleriyle Merkezefendi’de daha hızlı tecrübe kazanıyoruz.

Merkezefendi Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Merkezefendi hurdacı Meksan Metal olarak pirinç sarı araiş, sarı pirinç araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, sarı çubuk talaşı, MS-64 pirinç sarı araiş hurda alım satımıyla uğraşıyoruz. Sayfamızdaki Merkezefendi’deki sarı pirinç kg fiyatını grubumuzdakilere günlük yollamaktayız. Bloğumuzda önceden yazılmış hurda pirinç sarı alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Merkezefendi hurda sarı fiyatları için arayabilirsiniz.

Merkezefendi hurdacı firma Meksan Metal firmamız adına hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Merkezefendi genelinde sarı radyatör, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda MS-58 sarı külçe, kırkambar sarı hurda, hurda sarı imalat artığı, hurda bronz Cusn8 alanlar içindeyiz.

Merkezefendi’de Hurda Demir Alım Satımı

Toptan pik demir hurda, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda döküm demir, inşaat demir hurdası alımı yapıyoruz. Merkezefendi hurdacısı olarak ekstra hurda demir, teneke hurdası, toplama demir, DKP demir, demir talaş hurdası Merkezefendi hurdacı firması olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Yerinden demir kapı, hurda tufal, pencere demiri, asansör hurdaları, hurda demir merdiven korkuluğu, ticareti yapan hurdacıyız. Demir hurdası, Merkezefendi merkezinde bol miktarda alınıp satılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Merkezefendi 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır.

Hurda demir alan geri dönüşüm firmaları arasındayız. Güncel demir hurda kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız.

Merkezefendi’de Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyatlarla hurda mavi kapak, kırkambar plastik hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, parça pimapen hurdası, şeffaf pet şişe için peşin ödeme yapıyoruz.

Plastik, oksijen, Hidrojen, (C) karbon, Azot ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir. Merkezefendi de hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurda, hurda polistiren kristal almaktayız.
Merkezefendi hurda plastik pimapen fiyatları için firmamızla irtibata geçin.

Merkezefendi’de Sac Hurdası Alanlar

Bağ gumelesi çatısı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan 2.el sac satın alabilirsiniz. Merkezefendi de sac hurda alım satımı yapıyoruz. Sac; çoğunlukla demir malzemelerin kalın veya ince levha şekline getirilen şeklidir. Merdaneler arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebat ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir.

Varil, kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Bütün saydığımız eşyaların kullanılmışına hurda sac denir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir.

Kağıt Hurdası Alanlar

Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile hurda beyaz kağıt, koli hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, kartonlar alıyoruz. Merkezefendi’de kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki hurda karton alanlar hakkındaki içeriği mutlaka ziyaret edin. Merkezefendide kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Dilediğiniz yerden kitap hurdaları, selpak peçete hurdası, defterler, A4 kağıt hurdaları alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde size daha çok kâr etme imkanı veriyoruz. Merkezefendi hurda kağıt fiyatları sormak için arayın.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Merkezefendi’de çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde Yirmi yedi tecrübeli geçmişe sahip çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Dayanıklılık bakımından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların sökümü birbirinden değişik yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike hangarlar sökümlerinde binanın inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Kapalı mekânlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür.

Merkezefendi Hurdacı Hurda Fiyatları

Yeni çinko hurdası fiyatları konulu yazıyı okuyun. Kurumsal Merkezefendi hurdacı firması olarak bütün hurda alımlarımızı en güncel hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Sitemizdeki Merkezefendi hurda fiyatları her saat güncellenmektedir.

Merkezefendi’de Jeneratör Hurda Alanlar

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılabilir. Hayatımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Merkezefendi bölgesinde ikinci el jeneratör hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Merkezefendi 2.el jeneratör fiyatları için arayınız. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasındadır. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır. Bilindiği üzere çeşitli alaşımlarda, benzin katkısı olarak, akü üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, kablo yalıtımı üretiminde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde kurşuna yer verilmektedir. Merkezefendi hurdacı Meksan Metal olarak levha kurşun, yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru hurda alım amacıyla yerinize profesyonel ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Merkezefendide çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefon numaramızı 7/24 aramaktan çekinmeyin. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Kullanılmış krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kahve makinesi, kıyma makineleri dişlisi, su sebili, bardak mısır makineleri, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj, köpüklü ayran makineleri temin ediyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış olan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yeryüzünde en çok miktarda bulunan elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Merkezefendi hurdacısı olarak çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alımı yapan firmayız.

Elektronik Hurdası Alan Yerler

2 programlı bulaşık makinesi, ocak, buzdolabı, terazi, çay ve türk kahvesi makinesi, fön makinesi, fırın, çamaşır makinesi, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima almaktayız. Her nevi elektronik ev aletleri alımında peşin para ödemeler yapıyoruz. Adaptör, GSM baz istasyonu kartları, elektrik pano malzemeleri, trafolar, kontaktör, akıllı telefon kartları, termik röleler, röleler almaktayız. Masaüstü bilgisayar Hurdası fotokopi makinesi, LCD monitör, güç kaynağı, belge tarayıcı, lazer yazıcı, ram, ekrankartı, işlemci CPU, DDR rulo artıkları, server, taşınabilir hard disk, elektronik kart, ana kart, ses kartı, bozuk modem alıyoruz.

Merkezefendi Hurdacı Sitesi

Merkezefendi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası satımı yapıyoruz. Motor hurda, hurda şablon nikel, hurda karbür, titanyum hurda, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Denizli Merkezefendi hurdacılar sitesi içinde hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısıyla hurda veya 2.el otomobil parçası temin etmek için aramayınız. Kuşkusuz Merkezefendi sanayi sitesinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan yerler vardır. Rica ederiz 2.el araç parçası işlerinizde alım satımı yapan firmaları arayınız.

Hurda Akü Alımı

Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılır. Kuru akü hurda, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdası almaktayız. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi şeklinde veren bataryalara akü denir. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek amacıyla akülerin kulanım amacını yansıtır. Merkezefendi hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Raf Alım Satımı

Hurda çelik raf alıyoruz. 2.el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları görmek için ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyebilirsiniz. Merkezefendi hurda raf fiyatları sormak maksadı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Özellikle hizmeti bırakmış ayakkabıcılar tarafından satılan teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva mikseri, harç mikseri ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Merkezefendi ilçesi çevresinde yıkılmış fabrika binalarından elde edilmiş yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alan hurdacılar içindeyiz. Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden almış olduğumuz küçük ekonomik fayans kalebodur, dayanıklı laminant parke, tavan, kiremit uygun fiyatlara satıyoruz.

Fabrika ve Makine Sökümü

Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle sökülecek iş yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygundur. Her inşaatın inşa projesi diğerlerinden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkım şekli de farklı tamamlanmalıdır. Merkezefendi fabrika yıkım hizmetlerinde profesyoneliz. Yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebepleriyle risk taşıyan işler arasında sayılmaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Merkezefendi Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın