İzmir Hurdacı

İzmir hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her nevi hurda kablo almaktayız. Malzeme alımı yaparken hesaplanan bedelini anında nakit ödüyoruz.

İzmir de uygulanan hurda fiyatlarıyla alım satım hizmetleri için kapınıza gelmekteyiz. İzmir de hurda alan geri dönüşüm şirketleri arasında hizmetlerimiz ile öncüyüz.

İzmir merkezinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. İzmir’in tamamında az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda almaktayız. Meksan Metal deneyimleri ile hurdacılık işlerini profesyonellikle tamamlamaktayız.

İzmir de hurda alanlardan biri olmanın haklı mutluluğunu müşterilerimiz ile yaşamaktayız. Hurdanızın tutarını hesaplamamız için vakit kaybetmeden numaralarımıza ulaşıp 1 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Satacağınız hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Toptan hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. İzmir hurdacı olarak İzmir’deki her konumda hizmet veriyoruz.

İşinin ehli İzmir hurdacı olarak eşsiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Meksan Metal hurda satmak isteyenlere tatil günüde hizmet sunmaktadır. Hurda alım satımlarında titizlikle hurda malzemenizi değerinde peşin ödeme ile almaktayız.

İzmir’in Hurdacıları

İzmir’de geri dönüşüm firması olarak İzmir’in her bölgesinde her tür hurda eşya alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Kurumsal anlayış ile kazanmak istemekteyiz. 27 senelik sektörel deneyim ile hurdacılığa yeni bir nefes getirmekteyiz. En yakın İzmir hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz.

Konumunuza en yakın hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İzmir’in gözde geri dönüşüm firması Meksan Metal 7/24 hurda alımı yapıyor! Sizde her türlü hurda satışı sebebiyle numaramızı tuşlayabilirsiniz.

İzmir de Hurda Alan Firmalar

İzmir içinde yerinden hurda alımı yapıyoruz. İzmir’de çinko hurdası, kalay hurda, torna artığı hurda malzeme, çelik hurda, antimon zamak hurdası alımı sırasında piyasasının üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Bugün de sizler gibi hurda malzeme satmak isteyenlere İzmir’de hurda alan firmalar ile Meksan Metal arasındaki farkı açıklıyoruz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. İzmir merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

İzmir de ikinci el eşya ve hurda malzeme alımı işleri hakkında makale paylaşmıştık. Firmamıza hurdasını satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

İzmir de Hurdacı Telefonu

İzmir hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. 1995 yılından bugüne on binlerce kilodaki metal malzemeyi geri dönüşüm vasıtası ile ekonomimize kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle çevreye çok daha az zarar verilmiş oldu.

Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemeyi satarak çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla sitedeki telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

İzmir hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

İzmir Hurdacı Demir Hurdası Alımı

İzmirde toptan hurda inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, pik demir, demir döküm hurdası alırız. Anlık demir hurdası fiyat listesi istemek nedeniyle İzmir hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyat listesi makalemizi gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. İzmir’de talaş demir hurda, DKP demir, extra hurda demir, hurda toplama demir, teneke hurdası ticareti yapan firmayız.

İzmirde demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla çıkarılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki İzmir extra demir hurda fiyatlarını isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Dilediğiniz yerden demir trabzan hurdası, asansör malzemesi hurdası, demir kapı, tufal, pencere korkuluğu, alan hurdacı firmasıyız.

İzmir’de Hurda Bakır Alımı

Yanık bakır hurda, kırma antigron, kırkambar bakır hurdası, bakır kızıl talaş hurdası, kalın bakır profil, 1/2 bakır boru, soyma bakır hurdası alanlar içindeyiz. İzmir de bakır hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. İzmir hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçin. Hurda bakır fiyatları konumuzda daha geniş bilgilere erişebileceksiniz. İzmir hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet veriyoruz. İzmir genelinde bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz. Hurda bakır alan İzmir hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varmaya başlayın! Hurda bakırlı petek, hurda bakır hammadde, levha, eşya, kap kacak hurdası alıyoruz. Tel, kalaylı bakır tencere, kazan, bakır TTR kırma granür hurdası, bakır lama alınır.

İzmir de Hurda Krom Alım Satımı

İzmir’de krom tank hurdası, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, krom 202 hurda talaşı, krom 201 hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurda, 430 paslanmaz krom hurda almaktayız. Dilediğiniz yerden krom 304 hurda talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 310 kalite krom hurda, 304 krom hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurdası ticareti yapıyoruz.

Hurda krom alan İzmir hurdacı firmasıyız. İzmir de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.
İzmir hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz.

İzmir Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

İzmir hurdacı firması Meksan Metal adına hurda sarı alımı yapan firmayız. Sayfamızdaki İzmir hurda sarı kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Anlık bilgi amacıyla sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyin. İzmir hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İzmir de sarı külçe hurdası, sarı oto radyatör hurdası, hurda bronz, sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana musluk, su saati alanlar içindeyiz. Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı araiş hurda MS-64, sarı çubuk talaşı hurdası alıyoruz.

İzmirde Kablo Hurdası Alanlar

%50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kablolar alımında uzmanız. Kablo hurda fiyatı içerikli gönderimizi inceleyebilirsiniz. İzmir merkezde hurda kablo alan firmalar içinde piyasanın üstünde fiyatları biz veriyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı (deşe) satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. İzmir’in en büyük hurdacısı ile daha kârlı bir ticaret temenni ediyoruz.

Şehir genelinde hurda çelik içli enerji kablosu, hurda fare yemez kablolar, yeraltı enerji kabloları, çelik zırhlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar alıyoruz. İzmirde hurda kablo alımı yapıyoruz.

İzmirde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her çeşit toptan hurda alüminyum almaktayız.
İzmir hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. İzmir de yerinden profil eloksallı alüminyum, alüminyum alikobant hurdası, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum sac, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, jant, hurda alüminyum tencere tava, petek alıyoruz. Levha, alüminyum talaş, alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. İzmir alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Sayfamızdaki İzmir alüminyum hurdası ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız.

Alüminyum kalıp, alüminyum piston, sert kartel, hurda araiş, hurda alüminyum ince profil İzmir hurdacısıyız. Sizin destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır. İzmir hurdacı Meksan Metal olarak yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, levha kurşun, kurşun boru hurda söküp alıyoruz. Ayrıca İzmirde hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşunlar akü imali, benzin katkısı olarak, alaşımlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, kabloların izolasyonlarında, askeri mühimmatlarda kullanılmaktadır.

Fabrika Bozumu

Başlamadan önce sökülmesi istenen binanın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Her inşaatın projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkımları projeye göre tamamlanmalıdır. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. İzmir fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde yılların deneyimine sahip bir firmayız.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. Espresso makineleri, kıyma makineleri, su sebilleri, mısır makinesi, ayran köpürtme makineleri, elektrikli çay otomatı bulundurmaktayız. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Kısa süreliğine kullanılmış olan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır.

İzmirde Sac Hurdası Alanlar

Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Merdaneler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden sac hurda çıkarılmaktadır. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Depo tavanı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. İzmirde paslanmaz sac hurda alım satımı yapmaktayız.

Plastik Hurda Alım Satımı

İzmir’de ABS plastik, hurda polipropilen moblen, hurda kristal polistiren, hurda jelatin alım satımında piyasaya hakimiz. İzmir hurda plastik fiyatları için arayınız. Yüksek tonajlı hurda pet şişe, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda, mavi ve kırmızı kapak hurda alımı yapan firmayız.

Plastik; Hidrojen, Azot (N), Karbon, oksijen ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

İzmir Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel şablon, karbür hurdası, motor hurda, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alıyoruz.

İzmir hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri çağırdığınız yere getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya oto hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda veya 2.el araç parçası için aramamalısınız. Eminiz İzmir sanayi sitesi içerisinde çıkma araba parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar mevcuttur. Rica ederiz bu tarz isteklerinizde o işi yapanları arayın.

İzmir sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

İzmirde çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde deneyimli uzman kadromuzla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik bina ve prefabrike yapılar sökümünde işletmenin imar projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılacak olanlar değer kazanır. Çelik çatı makası sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Binaların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım söküm işleri ötekinden değişiktir.

2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden nalburlardan aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremitler, dayanıklı laminant parkeler uygun fiyatlara piyasaya sunuyoruz. Yıkılan iş yeri vs. binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alan yerler arasındayız. İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el portatif, hurda plywood alıyoruz.

İzmir’de Jeneratör Hurda Alımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin 2.el jeneratör bozukda olsa çöp sayılmaz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. İzmir’de hurda 2.el jeneratör alırken en güncel fiyat teklifini sunuyoruz.
İzmir ikinci el jeneratör fiyatları için firmamızla iletişime geçin. Hayatı kolaylaştırılan elektiriğin olmadığı yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

İzmir Hurda Fiyatları

Sitemizde yayınladığımız İzmir hurda fiyatları her en az dört günde bir güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Bütün hurda alımlarını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Daha geniş sayfamızda bulunan hurda fiyatları 2021 makaleye bir göz atabilirsiniz.

İzmir’de Çinko Hurdası Alım Satımı

Geçiş metalleri içerisinde yeralan çinko mavimsi açık gri renklidir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. İzmir çevresinde çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapıyoruz. Çinko, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerinden birisidir.

İzmir’de Akü Hurda Alım Satımı

İzmir de hurda küçük akü, kuru akü hurdası, sulu akü hurdaları hizmetlerini başarı ile tamamlamaktayız. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Akü; otobüsler benzeri enerji ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma amaçlı akümülatörden faydalanılır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım iletmek yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek maksadı ile aküler kullanılarak cihaz korunmaktadır.
İzmir hurda akü fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

İzmir’de 2.El Hurda Raf Alanlar

İzmir hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Genellikle kapatılan butiklerden satın aldığımız mağaza rafları, reyonlar, market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeniden farksız 2. el raf hurdası satıcıları içerisindeyiz.
İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda raf alan hurdacı firmalar başlıklı gönderimize bakabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Elektronik Hurdası Alanlar

Laptop bilgisayar Hurdası ekran kartı, bozuk modem, power, taşınabilir hard disk, eski ana kart, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, işlemci CPU, fotokopi makinesi, DDR rulo, server, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı, CRT monitör satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Saç kurutma makineleri, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, filtre kahve ve çay makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör fiyatı sormak için irtibata] geçin. Her türlü elektronik alet için değerini yerinde ödemekteyiz. GSM istasyon kartları, kontaktörler, röle, IOS telefon kartı, şarj cihazı, elektrik trafoları, elektrik panoları, termik röle satın alıyoruz.

İzmir Kağıt Hurdası Alan Hurdacı

İzmir’de hurda bristol kağıt, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası almaktayız. Kitap hurdası hakkındaki okuyabilirsiniz. İzmir’de kağıt, karton hurdası almaktayız.

Avantajlı fiyata fotokopi kağıdı hurdası, defter, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda okul kitabı alımında uyguladığımız extra titizlikle müşterilerimize ederinden daha yüksek kazanma şansı veriyoruz.
İzmir hurda kağıt fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçin. Yüksek kağıt fiyatıyla renkli kağıt, koli hurdaları, beyaz kağıt hurdaları, kartonlar alımı yapan firmalar içerisindeyiz.

İzmir Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın