Hurda Alımı

Hurdacılık Belgesi Alma Süreci ve Gerekli Şartlar

Hurdacı olmak isteyenlerin hurdacılık belgesi almaları zorunludur. Bu belgeler tehlikeli atık toplama belgesi ve tehlikesiz atık toplama belgesi olarak 2’ye ayrılır. Bugün sizlere kurumsal hurdacıları diğerlerinden ayıran bu belgelerden bahsedeceğiz. Hurdacılık, artık haline gelmiş materyallerin toplanması, sınıflandırılması, geri dönüşüme kazandırılması ve tekrar işlenmesi sürecini ifade eder. Bu süreç, çevrenin korunması, sürdürülebilirlik ve kaynakların verimli bir […]

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Alan Hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul’da hurda alüminyum alan yerler arasında en güncel fiyatlarla alüminyum hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum fiyatları 2022 yılı için her hafta güncellenmektedir. Ancak anlık alüminyum fiyatı değiştiğinden telefonla aradığınızda aldığınız teklif geçerli olacaktır.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Alan Hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul’da hurda kablo alan yerler arasında en güncel fiyatlarla kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablo fiyatları 2022 yılı için her hafta güncellenmektedir. Ancak anlık bakır kablo hurdası fiyatı değiştiğinden telefonla aradığınızda aldığınız teklif geçerli olacaktır.

0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın