Yeşilhisar Hurdacı

Kayseri Yeşilhisar şehir merkezi etrafında hurda malzeme ve ikinci el ev eşyası alımında eşyanızın değerini diğer firmalardan daha iyi fiyatlar ile ödemekteyiz. Meksan Metal firmamızla hurdacılık hizmetlerine anlam kazandırıyoruz. Yeşilhisar hurdacısı olarak hurda alımı yapıyoruz. Yeşilhisar da hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikamız bulunmaktadır.

Yeşilhisar hurdacı firmamız Meksan Metal hurdası olanlara günün yirmi dört saatinde hizmet veriyor. Yeşilhisar hurda alım ve geri dönüşüm tesisleri içinde liderlik yapıyoruz.

Tonajlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yeşilhisar hurdacısı olarak Yeşilhisar merkezinin tümünde hizmet veriyoruz. Hurda malzeme alımlarında özenle hurda malzemenizi değerinde peşin ödemeyle alıyoruz. Tüm hurda malzemeleri almak için sertifikalı personellerden oluşan ekip oluşturduk.

Yeşilhisar hurda kablo listesinden yukarıda hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Alınacak hurdanın bedelini yükleme esnasında hesaplıyoruz.

Yeşilhisarda hurda alan yerlerden biri olmanın sevincini sizinle yaşıyoruz. Yeşilhisar hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her nevi hurda çinko almaktayız. Hurdalarınızın tutarını hesaplatmak için çok vakit geçmeden bizimle irtibat kurarak üç dakika geçmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Yeşilhisar da Hurdacı Firma Telefonu

Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebiyle mobil hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Yeşilhisar hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasında yer alır. Zaman kaybetmeden arayarak, yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yarar sağlamaktır. Sizlerde isterseniz ayırdığınız hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayıp firmamıza katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi yedi yıldır on binlerce kilo araiş malzemeyi geri dönüşümle ekonomimize kazandırdık. Bizim çalışmalarımız ile doğaya daha az zarar verilmiş oldu. Yeşilhisar hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Yeşilhisarda Hurda Alan Fabrikalar

Yeşilhisar’da hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz. Yeşilhisarda çinko hurda, makine artığı, hurda kalay, çelik hurda, antimon zamak hurdası alımlarında ederinin üzerinde fiyat garantisi uyguluyoruz. Yeşilhisar içinde ilettiğiniz adresten sarı pirinç hurdası almaktayız.

Bugün sizlere Yeşilhisar da hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki hizmet farkını açıklamaya çalışmaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum hurdası, çinko hurda, demir hurda, çatı minare kurşunu ve hurda sarı alımında yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Yeşilhisar merkezinde hurda alan firmalar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenden ötürü her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Yeşilhisar Hurdacı Firma

Yeşilhisar’da hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Yeşilhisar daki en profesyonel hurdacı firma Meksan Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor! Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı amacı ile bize ait numarayı kaydedebilirsiniz.

Sorunlarınıza çözüm üreterek standarttan çok kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çalışıyoruz. Yeşilhisar hurdacısı olarak Yeşilhisar’ın tamamında her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için en yakınınızdaki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm alanında Yirmi yedi yıllık deneyim ile piyasaya ferah bir soluk getiriyoruz. En yakın Yeşilhisar hurdacı telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Kayseri’nin her tarafında yaptığımız gibi Yeşilhisar ilçesinde de hurda alım satım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü Kayseri hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Hurda Demir Alan Yeşilhisar Hurdacı

Toptan pik hurda demir, inşaat hurdası, demir döküm, inşaat demiri çubuğu, inşaat demir hurdası alımı yapıyoruz. Yeşilhisarda hurda demir alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Hurda demir, dünyada çokça alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Yeşilhisar demir hurda ton fiyatını isteyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı içeriğinin linkine tıklayın. Dilediğiniz yerden asansör malzemeleri, hurda demir yangın merdiveni, pencere korkuluğu, demir ev kapısı, tufal hurda, alan firmayız. Yeşilhisarda extra demir, talaş demir hurda, hurda toplama demir, DKP demir hurdası, teneke için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Yeşilhisar Hurdacı

Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgilere ulaşabileceksiniz. Yeşilhisar hurda bakır ton fiyatı hergün güncellenmektedir. Antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır, hurda bakır boru, bakır (kızıl) talaş, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, ince profil hurda alımı yapıyoruz. Yeşilhisar’da en kurumdal hurdacısı olarak bakır hurdası alımında deneyimliyiz. Hurda bakır tencere, bakır lama, bakır TTR kırma hurda, bakır tel hurdası, kazan alıyoruz.

Bakırlı petek hurdası, bakır ham madde hurdası, bakır tepsi, bakır süs eşyası, bakır levha hurdası alıyoruz. Yeşilhisar da hurda bakır alan hurdacı firmalardanız.
Yeşilhisar hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yeşilhisar da bakır alan hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetlerin keyfini sürmeye başlayın!

Yeşilhisar Krom Hurdası Alımı

Hurda paslanmaz krom alanlar içindeki Yeşilhisar hurdacı depsouyuz. Krom hurdası alan hurdacı gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Kayseri Yeşilhisar’da krom makine hurdası, paslanmaz krom 201 hurda talaşı, 430 kalite krom hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurdası, hurda krom 430, 202 krom hurda, 202 kalite krom hurda talaşı alıyoruz.

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Konumdan 310 kalite krom hurda, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda, krom 316 kalite hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı için nakit ödeme veriyoruz. Yeşilhisarda hurda krom alım satımı yapıyoruz.
Yeşilhisar hurda paslanmaz krom fiyatları için arayın.

Yeşilhisar da Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Yeşilhisar’da hurda sarı alımı yapan firmayız. Bu sayfadaki Yeşilhisardaki sarı pirinç kg fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz gönderiyoruz. Daha güncel bilgiye ulaşmak için hurda sarı konuya göz atın.
Yeşilhisar hurda sarı fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

Yeşilhisar’ın her noktasında kırkambar sarı hurdası, hurda MS-58 sarı külçe, sarı radyatör hurda, hurda su saati, sarı musluk hurdası, hurda fosfor bronz (Cusn8), sarı pirinç talaş hurdası alıyoruz. Meksan Metal olarak pirinç sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı, hurda sarı talaşı, araiş sarı MS-70, MS-64 hurda sarı pirinç araiş almaktayız.

Yeşilhisar’da Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

%50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları alımında tecrübeye sahibiz. Kablo alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Yeşilhisar da hurda kablo alanlar arasındayız. Yeşilhisar’da toptan kablo hurdası alırken ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, ptt kabloları elinde olanlar bizi arayabilir. Yeşilhisar çevresinde hurda kablo alanlar arasındayız. Yeşilhisar ın en büyük hurdacısı ile sizlerde kârlı çıkabilirsiniz.

Tek damar kablo hurdası, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, karışık kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları ticaretiyle uğraşan firmayız. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo hurdaları, yer altı enerji kabloları, çelik içli kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz.

Yeşilhisar da Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu, alüminyum levha satışı yapmak maksadı ile arayın. Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Yeşilhisar hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Sizlerin destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Yeşilhisar da adresten parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf hurdası, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum alımı için telefonunuzu istiyoruz. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Buradaki Yeşilhisar alüminyum hurda fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Yeşilhisar hurdacı firmamız Meksan Metal’a güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum kartel, hurda alüminyum kalıp, piston, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum araiş hurda ticareti yapıyoruz. Yeşilhisar da alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum çatı sacı, alüminyum petek hurdası, alüminyum tabak hurdası, çıkma jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere tava hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Sac Hurdası Fiyatları

Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenmiş boyutlarda şeritler halinde kesilmektedir. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir vaziyette 2.el sac bulunduruyoruz. Yeşilhisar sac hurdası ticareti yapyığımız bölgelerdendir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından toplanmaktadır. Çatı, demir kapı, sandviç panel, varil üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac denir.

2.el Çelik Raf Hurdası Fiyatları

Yeşilhisar hurda metal raf fiyatları sormak maksadı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı başlıklı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Çoğunluk ile ticari hayatını sonlandırmış kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satıyoruz. Hurda market rafı alıyoruz.

Yeşilhisarda Fabrika Bozumu

Yeşilhisar’da fabrika söküm işlerine talibiz. Her inşaatın yapım projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım şekli farklı yapılmalıdır.

Evvela sökülecek fabrikanın etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği nedenleriyle riskli işlerdendir. Tecrübeli ekiplerce kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır.

Yeşilhisar Güncel Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz. İnternet sitemizdeki Yeşilhisar hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Tecrübeli firma olarak hurda alımını yenilenmiş hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için arayın.

Plastik Hurdası Alanlar

Yeşilhisar’da polipropilen moblen hurda, jelatin, ABS plastik, hurda kristal polistiren almaktayız.
Yeşilhisar hurda pimapen fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı mavi ve kırmızı kapak hurda, pimapen imalat artığı hurdası, beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Plastik; azot, hidrojen (H), Karbon (C), oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır.

2.El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

Müteahhitler tarafından kısa süreliğine kullanılmış alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası 2.el portatif, ikinci el plywood mevcuttur. Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden almış olduğumuz defolu dayanıklı laminant parke, fayans kalebodur, tavan, kiremitler ekonomik fiyatlara pazarlıyoruz. Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde yıkılmış iş yeri binalarından sökülen yeni gibi 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alıyoruz.

Karton Hurdası Alımı

Piyasadan fazla liste fiyatlarıyla renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurdası, karton hurdası, karton koli alan yerler arasındayız. Sitemizde yer alan koli hurdacı alan yerler hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Yeşilhisar da kağıt hurdası alanlar içindeyiz.

Yerinden hurda kitap, defter hurdası, selpak peçete, hurda A4 kağıtlar tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha çok kazanç etme avantajı yöneltiyoruz. Yeşilhisar hurda kağıt fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Yeşilhisar hurdacı olarak hurda kullanılmamış gazete, bristol hurda, hurda kuşe kağıt ticaretinde en doğru fiyat listesini yayınlıyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Dayanıklılık açısından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümü ötekinden değişiktir. Çelik çatı sökümünü titizlikle yapmaktayız. Kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Yeşilhisar çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde 27 tecrübeye sahip uzman kadromuzla güvenli hizmetler vermekteyiz.

Çelik yapı prefabrik fabrikalar söküm işlerinde yapının inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Kapalı mekanlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı uzun ömürlüdür.

Yeşilhisar’da Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Bilgisayar Hurdası işlemci CPU, elektronik kart, ram, DDR rulo artıkları, ses kartı, fotokopi makineleri, crt monitör, dotmatrik yazıcı, ekran kartı, sunucu, modem, harddisk, yeni nesil anakarat, belge tarayıcı, power supply almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, tartı, bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, çay ve kahve makinesi, klima, kombi, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası fiyatı hakkında bilgi istemek için bizimle [iletişime. Röleler, şarj cihazı, termik röleler, GSM kartları, kontaktör, tuşlu telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri almaktayız. Her türlü elektrikli ev eşyası için nakit para ödeme yapıyoruz.

Yeşilhisar da Çinko Hurdası Alanlar

Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur. Yeşilhisar çevresinde hurda çinko levha, çinko çatı hurdası Yeşilhisar hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmet sunmaktayız. Çinko, yeryüzünde en çok miktarda yer alan metal elementlerden birisidir.

Mavimsi açık gri renklidir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinmektedir. Lakin üretimi ve kullanılması tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Hurda Akü Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayan lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde veren depolara akü denir. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken yerlerde akümülatör kullanılmaya devam edilmektedir. Yeşilhisar’da sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası, hurda kuru akü alım hizmeti veriyoruz. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcılara akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzenlemek maksadı ile akünün kulanım amacını yansıtmaktadır. Yeşilhisar hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Aküler; motorsikletler ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıtlarla çeşitli elektronik aletlerde enerji deposu olarak kullanılıyor.

Yeşilhisar Hurdacılar Sitesi

Kayseri Yeşilhisar hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda oto parçası sormak maksadı ile aramayınız. Eminiz Yeşilhisar oto sanayi sitesi içinde hurda otomobil parçası ticaretiyle uğraşan yerler mevcuttur. Lütfen ikinci el araba parçası ihtiyaçlarınızda onlarla iletişim kurmanız olacaktır.

Yeşilhisar yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz. Nikel hurda, hurda karbür, hurda motor, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Yeşilhisar’da Sökme Hurda Kurşun Alanlar

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilir. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun madeni kablo yalıtımı üretiminde, alaşım üretiminde, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, akü imalathanelerinde, mühimmatlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılmakta olan metaller arasındadır. Meksan Metal olarak Yeşilhisarda çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda için yerinize uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Yeşilhisar’da hurda çinko almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için firmamızı gece gündüz arayabilirsiniz.

Yeşilhisar’da Renkli Cam Hurdası Alım Satımı

Yeşilhisar da hurda cam alan yerler içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Günümüzde rengarenk hurda şeffaf cam şişe, kırık araba camı hurdası, içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi çeşitlerinde hurda cam tonajlı satılıyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki sıvıları koruyan amorf katı maddelerin isimdir.

İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, mermer tezgah alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Kıyma makinesi dişlisi, kahve makineleri, tabldot tabakları, pop corn arabaları, ayran makinesi, bakır çay otomatı, tabldot, su sebili alımı yapmaktayız. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, krom evye, davlumbaz, dinlendirici, lokanta tipi ocaklar vb endüstriyel mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el mutfak aletleri alımı yapıyoruz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alımı

Uzun süreli kullanım sonucu her türlü malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetli sayılır. Hurda jeneratör alım hizmetleri sunuyoruz. Yeşilhisar ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bizi arayın. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Yeşilhisar Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın