Şebinkarahisar Hurdacı

Şebinkarahisar hurdacısı olarak ikinci el eşya almaktayız. Meksan Metal kalitesiyle Şebinkarahisar bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerinin kurumsallığa kavuşmasını sağlamaktayız.

Hurda eşya alım satımında deneyimle değerinden yüksek hurda fiyat listesi sunabilmekteyiz. Hurda alımı yaparken tutarını yanınızda teklif ettiğimiz fiyat listesi ile hesaplıyoruz. Şebinkarahisar hurda firmalar arasında hizmetlerimiz ile lider konumdayız.

Şebinkarahisar’ın tamamında hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı miktarda hurda malzeme satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Şebinkarahisar hurdacısı firmalar içindeyiz. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplamamız için vaktinizi iyi değerlendirerek telefonlarımızı arayıp maksimum 5 dakikada fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Şebinkarahisar daki hurda borsasının üzerinde hurda fiyat listesi ile alım hizmetleri için hurdanızın biriktirildiği adrese geliyoruz. Şebinkarahisarda hurda alım satımı yapanlardan biri olmanın keyfini paylaşmaktayız.

Meksan Metal sizlere 7 gün yirmi dört saat hizmet veriyor. Giresun Şebinkarahisar bölgesinde geri dönüşüm fabrikaları arasındayız.

Tüm hurdayı almak için özel ekip oluşturduk. Alanında uzman Şebinkarahisar çevresi hurdacı firma olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile hizmet veriyoruz.

Şebinkarahisar Hurdacı Firma Telefon Numarası

Şebinkarahisar hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer alır. Yirmi yedi yıldır binlerce kiloda sarı malzemeyi geri dönüşüm vasıtası ile Türkiye ekonomisine kazandırdık. Bizim özverimizle doğamıza daha az zarar verilmesi sağlandı.

Şebinkarahisar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp, en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz.

Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Eğer sizde isterseniz elinizde bulunan hurdaların dönüştürülmesini sağlayıp çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak amacıyla firmamızı aramalısınız.

Şebinkarahisar Hurdacı Firmalar

Şebinkarahisar’da hurdacı olarak Şebinkarahisar’ın bütün ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda için yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Daha çok emek sarf ederek kazanmak istemekteyiz. 27 senelik deneyim ile Şebinkarahisar piyasasına yeni bir soluk getirmeye devam ediyoruz. En yakın Şebinkarahisar hurdacı telefon numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Giresun’un tüm sokaklarında yaptığımız gibi Şebinkarahisar çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Giresun hurdacı ihtiyacınızda hizmet sunmaktayız.

Şebinkarahisar bölgesinde hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şebinkarahisar’ın işini titizlik ile yapan hurdacısı Meksan Metal en doğru hizmeti sunuyor! Sizde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız.

Şebinkarahisar da Hurda Alanlar

Şebinkarahisar’da hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yapıyoruz. Hurdasını satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Şimdi ki gönderimizde sizin gibi hurdasını yüksek fiyata satıp para kazanmak isteyen herkese Şebinkarahisar da hurda alan firmalar ile Meksan Metal arasındaki farkı açıklıyoruz. Şebinkarahisar bölgesinde istediğiniz adresten hurda alırız. Şebinkarahisarda hurda torna artığı, zamak antimon hurdası, çelik hurdası, çinko, hurda kalay alıyoruz. Tonajlı çatı minare kurşunu, demir hurdası, çinko, alüminyum, bakır hurda, hurda kablo ve sarı hurdası alımında Şebinkarahisar hurda pazarının üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Şebinkarahisarda hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öncülüğe çıkıyoruz.

Şebinkarahisarda Hurda Kablo Alanlar

Hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdası, hurda ptt kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı satmak isteyenler bizi arayabilir. Şebinkarahisar’ın her köşesinde kablo hurda alımı yapıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı konulu içeriği okuyabilirsiniz. Elektrik kabloları, %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdaları Şebinkarahisar hurdacısıyız.

Şebinkarahisar ın en iyi hurdacısı ile keyifli bir hurda ticareti yaşamanızı istiyoruz. Şebinkarahisar’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Şebinkarahisarda fare yemez kablo, hurda çelik zırhlı kablo, çelik içli kablolar, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı için en iyi fiyatı öneriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden fazla fiyat sunuyoruz.

Şebinkarahisar da Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Şebinkarahisarın tümünde hurda sarı imalat artığı, hurda sarı külçe, sarı musluk hurdası, hurda fosfor araiş Cusn8, sarı radyatör hurda, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç su saati alan firmayız. Meksan Metal olarak hurda sarı talaşı MS-58, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş hurdası, MS-70 sarı araiş hurdası, sarı araiş hurdası MS-64 alım satımı yapıyoruz. Şebinkarahisar hurdacı firması Meksan Metal adına hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Sitemizdeki Şebinkarahisar hurda sarı kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Bloğumuzda bir süre önce yazılan hurda sarı alan hurdacı içeriği okuyun. Şebinkarahisar hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Demir Alan Şebinkarahisar Hurdacı

Anlık hurda demir kilo fiyatı edinmek amacı ile fazla aman geçmeden arayın. Anlık demir hurdası fiyatları konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Şebinkarahisar’da demir talaşı, DKP demir hurdası, hurda ekstra demir, toplama demir hurda, hurda teneke ticareti yapan firmayız.

Hurda demir alan hurdacı firmalar içerisinde bulunuyoruz. Müşterinin yolladığı konumdan pencere demiri, demir ev kapısı, tufal hurdası, asansör malzemesi, demir merdiven korkuluğu, ticareti yapıyoruz.

Yüksek tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm hurdası, hurda pik demir alıyoruz. Demir, Şebinkarahisar çevresinde çokça kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Şebinkarahisar extra demir hurda kilo fiyatı 3 günde bir güncelleniyor.

Şebinkarahisar’da Hurda Krom Alan Firma

Krom hurdası alan Şebinkarahisar hurdacı işletmesiyiz. Krom hurdası alım satımı sayfamıza bir göz atmalısınız. Giresun Şebinkarahisar da krom 202 hurda, 430 kalite krom hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430, paslanmaz krom 201 hurda, krom makine artığı, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı alımı yapıyoruz.

Gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir.

Dilediğiniz yerden 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, krom 310 hurda talaşı, 310 kalite krom hurdası, krom 304 kalite hurda, krom paslanmaz 316 hurda ticareti yapan hurdacıyız. Şebinkarahisarda hurda krom alımı yapan hurdacıyız.
Şebinkarahisar hurda krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Şebinkarahisar da Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Alüminyum tel hurdası, alüminyum sac levha, hurda alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası, jant, alüminyum tencere alımı yapan firmayız. Her tür toptan hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Şebinkarahisar hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçin. Kimyasal elementler içerisinde sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünek metal türüdür.

Şebinkarahisarda alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Meksan Metal’a verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Bize hurda satanların sayesinde sürekli gelişiyoruz. Konumdan alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum kompozit, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Sayfamızdaki Şebinkarahisar alüminyum kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz. Kesin bilgi için sitemizde önceden paylaşılmış hurda alüminyum makaleyi okuyun.

Alüminyum araiş hurda, alüminyum kartel, alüminyum kalın profil, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum kalıp alan hurdacı firmasıyız. Alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Bakır Alan Şebinkarahisar Hurdacı

Giresun Şebinkarahisar’da hurda bakır alabilmek maksadıyla profesyonel bir ekip oluşturduk.
Şebinkarahisar hurda bakır fiyatları için arayın. Tonajlı bakır hurdası alımı içeriğimizde daha geniş bilgilere erişebilirsiniz. Şebinkarahisar hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Şebinkarahisar’da bakır hurdası alan hurdacı telefon numarasını şimdi arayın deneyimli hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Kap kacak, hurda bakır ham madde, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, eşya alan firmalar içinde hizmet sunuyoruz. Şebinkarahisar’ın yakınlarından bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Tel hurda, bakır kazan, TTR kırma bakır granür hurda, bakır tencere hurda, bakır lama hurdası alınır. 1/2 bakır boru, yanık bakır, hurda soyma bakır, kırkambar bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, kalın bakır profil, bakır kızıl talaş alımı yapıyoruz.

Plastik Hurdası Alımı

Şebinkarahisar da hurda ABS plastik, polipropilen hurdası, hurda polistiren kristal, jelatin hurdası alımıyla uğraşıyoruz.
Şebinkarahisar hurda pimapen fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin. En iyi fiyatla hurda kırmızı ve mavi kapak, şeffaf naylon poşet, temiz pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Hurda plastik; Hidrojen (H), azot, Oksijen (O), (C) karbon ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı mutlaka okumalısınız. Şebinkarahisar’da hurda karton kağıt alım satımı yapmaktayız. Şebinkarahisar da tonajlı fotokopi kağıtları, defterler, hurda okul kitabı, kağıt havlu peçete alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle sizlere çok daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz. Şebinkarahisar hurda kağıt fiyatları sormak için arayın.

Şebinkarahisar da kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete alım satımı yapıyoruz. derinden çok fiyata kartonlar, hurda koli, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımı yapan yerler içindeyiz.

Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Genellikle raflarını yenileyen elbise mağazaları tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıyoruz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan yerler hakkındaki konumuza bakabilirsiniz.

Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Şebinkarahisar raf hurdası fiyatları sormak amacıyla firmamızı tuşlayabilirsiniz.

Şebinkarahisar Fabrika Sökümü

Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı nedenleriyle riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış ekipler tarafından yapılmalıdır. Yapıların projeleri kendisine özgüdür. Bu sebeple yıkımları ona göre yapılmalıdır. İlk önce yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylı bir şekilde dolaşılması gerekir. Şebinkarahisar’da fabrika yıkım işine talibiz.

Şebinkarahisar Hurdacı Fiyatları

Hurda kablo fiyatları konulu makaleyi okuyabilirsiniz. Bütün alımlarımızı en güncel Şebinkarahisar hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel Şebinkarahisar hurda fiyatları sormak için arayın. Bu sayfadaki Şebinkarahisar hurda fiyatları anlık güncelleniyor.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Saç kurutma makineleri, ütü, kombi, klima, vantilatör, mutfak terazisi, 7 programlı bulaşık makineleri, çay kahve makinesi, buzdolabı, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası alımı yapıyoruz. Termik röle, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, röleler, IOS telefon kartı, kontaktör, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları alıyoruz. Her türlü elektronik ev aletleri alımlarında benzersiz fiyat teklifi sunuyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası power, elektronik kart, DDR rulo artıkları, anakarat, işlemci CPU, modem, ses kartı, lcd monitör, ekran kartı, fotoğraf tarayıcı, SSD harddisk, ram, fotokopi makineleri, sunucu, tonerli yazıcı almaktayız.

Şebinkarahisar 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. Kıyma makineleri dişlisi, bakır çay kazanı, su sebili, tabldot, köpüklü ayran makineleri, pop corn makinesi, espresso makineleri ihtiyacınızı karşılıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocaklar, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanını yakından görmek için sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. Kullanılmış bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Şebinkarahisar İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Müteahhitler tarafından çok kısa süreliğine kullanılmış inşaat vinci, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan satın almış olduğumuz küçücük minik defoları bulunan dayanıklı laminantlar, fayanlar, tavanlar, kiremitler satıyoruz. Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi etrafında yıkılmış elbiseci benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Şebinkarahisarda Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulur. Şebinkarahisarda hurda 2.el jeneratör alanlar içerisindeyiz. Şebinkarahisar 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. Elektrik enerjisi kesintisi olan bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Şebinkarahisar Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar sökümü yapılırken yapının inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Şebinkarahisar çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde deneyimli ekibimizle güvenli hizmet veriyoruz. Hızlı kapatma bakımından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Kapalı mekanların en önemli yeri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır.

Şebinkarahisar da Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir. Dünyada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun madeni askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, kabloların izolasyonunda, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda sıkça kullanılmaktadır. Şebinkarahisar hurdacı Meksan Metal olarak kurşun boru hurda, hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası alımları yapıyoruz. Ayrıca Şebinkarahisar da hurda çinko levha alıyoruz. Hurda çinko satacak yer bulmak istiyorsanız telefon numaramızı 7/24 aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenmektedir.

Hurda Akü Alan Yerler

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde aküler kullanılır. Küçük akü hurdası, sulu akü hurda, kuru akü hurdası alım hizmeti sunuyoruz. Aküler, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcıya akım göndermek, amperajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek maksadıyla akünün işidir. Şebinkarahisar hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Aküler; otobüsler, otomobiller, elektrikli bisikletler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektriğin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak veren depolara akü denir.

Sac Hurdası Alım Satımı

Demir kapı, varil, çatı, sandviç panel üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu malzemelerden sac hurdası temin edilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Merdane ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Müştemilat tavanı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan oluklu sac bulunduruyoruz. Şebinkarahisar da hurda sac almak amacı ile çok geçmeden arayın.

Hurdacılar Sitesi Şebinkarahisar

Şebinkarahisar sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alımı yapmaktayız.

Giresun Şebinkarahisar hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parça temin etmek maksadıyla gelen telefonları kabul etmiyoruz. Şundan eminiz ki Şebinkarahisar sanayi sitesinde hurda otomobil parçası işleriyle uğraşan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz bu tür istekleriniz için o firmaları arayınız.

titanyum, şablon nikel, hurda karbür, motor hurda, hurda imalat artığı için irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Çinko Hurdası Alan Firma

Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılabilen elementlerden biridir.

Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metallerinden sayılabilir. Şebinkarahisarda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha Şebinkarahisar hurdacılık firmaları arasındayız.

Şebinkarahisar Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın