Ondokuzmayıs Hurdacı

Ondokuzmayıs hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Ondokuzmayıs ta hizmet veren Meksan Metal deneyimleri ile Ondokuzmayısta hurda alım hizmetlerine kıymet veriyoruz.

Ondokuzmayısta hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olmanın haklı onurunu yaşamaktayız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ondokuzmayıs hurdacısı olarak Ondokuzmayıs’ın tüm caddelerinde hizmet veriyoruz. Ondokuzmayıs merkezi yakınlarında hurdacı firmalar içindeyiz.

Hurda malzemelerinizin tutarını öğrenmek için zaman kaybetmeden çağrı merkezimizi tuşlayarak 3 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Meksan Metal size cumartesi pazar günleride hizmet veriyor. Hurdanızı almak amacı ile alanında uzman personellerden oluşan ekip oluşturduk.

Ondokuzmayıs’taki hurda demir borsasının üstünde hurda fiyatlarıyla her türlü hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz. Ondokuzmayıs hurdacı firmaları içinde çok beğenilen hizmetlerimizle öne çıkıyoruz.

Satılacak hurdaların bedelini malzemeler yüklenirken nakit para ile ödüyoruz. En yüksek fiyatı veren Ondokuzmayıs hurdacısı olarak her nevi hurda almak için dilediğiniz konuma geliyoruz. Ondokuzmayıs’tan hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyası alıyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında titizlikle hareket etmekteyiz.

Ondokuzmayıs Hurdacı Firma Telefonu

Ondokuzmayıs hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Bu neden ile hurda malzeme satmak için bizleri aramanız gereklidir. Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

1995 senesinden şimdiye değin on binlerce kiloda hurda metal malzemeyi geri dönüşüme kazandırdık. Bizim çalışmalarımız ile çevremize çok daha az zarar verildi. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek bize katkıda bulunabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Ondokuzmayıs Hurdacısı

Siz çok değerli müşterilerimizde her tür alüminyum hurdası satışı yapmak için numaralarımızı cep telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs hurdacı firması olarak Ondokuzmayıs’ın tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanın alımı için yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. 27 yıllık tecrübeyle sektöre yenilikler getirmekteyiz. En yakın Ondokuzmayıs hurdacı numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Samsun’un tümünde yaptığımız gibi Ondokuzmayıs çevresinde de kurumsal hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Tüm Samsun hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Ondokuzmayıs taki en iyi hurdacılık firması Meksan Metal 7/24 hizmet veriyor! Profesyonel hizmetlerle kazanmak istiyoruz.

Ondokuzmayıs ta Hurda Alımı

Ondokuzmayısta ikinci el endüstriyel mutfak eşyaları ve hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Ondokuzmayıs ta adresten hurda tek damar kablo alım hizmetleri vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Ondokuzmayıs merkezinde hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konumdayız. Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu neden ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Ondokuzmayısta makine artığı, hurda zamak, çinko, çelik, kalay alıyoruz. Bugün de sizlere Ondokuzmayısta hurda alan fabrikalarla aramızdaki deneyim farkını anlatmaya çalışıyoruz.

Ondokuzmayıs Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı bakır hurdası alımı içeriğimizde geniş bilgi bulunabilir. Buradaki hurda bakır fiyatları Ondokuzmayıs’ta bakır alırken anlık olarak bildirilecektir. Hurda bakır alan Ondokuzmayıs hurdacı telefonunu tek tuşla arayarak profesyonel hizmetin keyfini sürün! Ondokuzmayıs’ın tamamında bakır hurda alım satımında 27 yılın deneyimine sahip kurumsal firmayız. Samsun Ondokuzmayıs’ta hurda bakır alan hurdacı firmalar içindeyiz. Ondokuzmayıs hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz.

Bakır (kızıl) talaş hurdası, kalın bakır profil hurdası, yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır kırkambar, 3/8 bakır boru hurdası alım hizmeti sunuyoruz. Bakır eşya, bakırlı petek hurdası, bakır hammadde hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır levha alımları yapıyoruz. Kazan, lama, TTR kırma granür, büyük bakır tencere, bakır tel hurdası alıyoruz.

Ondokuzmayıs ta Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablo hurdaları, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablosu satanlar hemen arayın. Ondokuzmayısta kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kablo hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Karışık kablo, enye kablo, tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablo, iç tesisat kabloları alıyoruz. Elektrik kablo hurdası, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alımında deneyimliyiz. Çevremizde hurda çelik içli kablo, fare yemez kablo, yer altı enerji kabloları, çelik zırh kablo hurdaları alımında piyasanın üstünde fiyatları vermekteyiz.

Ondokuzmayıs ın en büyük hurdacısı ile kârlı bir hurda alımı diliyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Ondokuzmayıs ta hurda kablo alımı yapıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Krom Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurda alanlar içerisindeki Ondokuzmayıs hurdacı dükkanıyız. Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 304 talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 310 hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurda alıyoruz.

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda krom fiyatları sayfamızı incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Ondokuzmayıs’ta hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Ondokuzmayıs hurda krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs ta krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 201 krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite, krom tank hurdası, krom 201 hurdası alımlarında peşin para ödemeler yapıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurda alüminyum tel, alüminyum sac levha, alüminyum petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tencere hurdası Ondokuzmayıs geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Alüminyum radyatör, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, alüminyum talaşı alım satımı yapıyoruz. Alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum kalın profil, hurda araiş alıyoruz.

Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünek metal türüdür. Ondokuzmayıs’ta konumdan hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Gönderimizde paylaşılan Ondokuzmayıs alüminyum hurda fiyat listesini abonelerimize ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar yazıyı okuyabilirsiniz.

Meksan Metal’a gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Her nevi toptan hurda alüminyum alınır.
Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda satanların destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Ondokuzmayıs alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Sarı Alan En Yakın Firma

Sayfamızdaki Ondokuzmayıs taki hurda sarı kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha geniş bilgi edinmek için hurda pirinç sarı alan yerler konuyu inceleyin. Ondokuzmayıs hurda sarı fiyatları sormak için arayın.

Ondokuzmayısın tamamında hurda bronz fosfor araiş, kırkambar sarı, su saati, sarı pirinç talaş hurdası, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı musluk, külçe sarı alan firmayız. Ondokuzmayıs hurdacı firması olarak hurda sarı alan firmalar içindeyiz. Ondokuzmayıs hurdacı Meksan Metal olarak MS-70 sarı araiş, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, pirinç sarı araiş hurdası, MS-64 hurda sarı araiş almaktayız.

Demir Hurdası Alan Ondokuzmayıs Hurdacı

Demir, Ondokuzmayıs’ta çokça satılan madenler içinde bulunur. Buradaki Ondokuzmayıs demir hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı gönderiyoruz. Demir hurda alan fabrikalar arasında yer alıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta yüksek tonajlı inşaat demiri çubuğu, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, hurda pik demir, hurda döküm demir için nakit para ödeme yapmaktayız. Ondokuzmayıs’ta hurda toplama demir, teneke, talaş demir hurdası, dkp demir, extra demir alan hurdacı firmasıyız.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız. Dilediğiniz yerden asansör malzemesi, hurda pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni hurdası, hurda tufal, demir kapı, alımı yapıyoruz.

Ondokuzmayıs Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Ondokuzmayısta çelik konstrüksiyon ahır sökümünde tecrübeli ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü birbirinden farklıdır. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon depolar söküm işlerinde işletmenin imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar değerlendirilebilir. Yapıların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar.

Ondokuzmayıs Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları sormak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Sitemizdeki Ondokuzmayıs hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Bütün alımlarımızı en güncel Ondokuzmayıs hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Hurda alüminyum fiyatları hakkındaki yazıyı okuyun.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde aküden yararlanıyoruz. Hurda kuru akü, sulu akü hurda, hurda küçük akü alıyoruz. Aküler; otomobiller benzeri taşıma araçlarıyla bazı elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir.

Aküler, sadece çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek için akünün işidir. Ondokuzmayıs hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Elektriği kimyasal olarak depolayarak gerektiğinde elektrik şeklinde veren depolama araçlarıdır.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, mühimmatlarda, kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımlarında, aküler üretilirken, çeşitli alaşımlarda kullanıldığı bilinmektedir. Meksan Metal olarak Ondokuzmayısta Minare ve çatı kurşunu, levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru sökümü ve alımı yapmaktayız. Ayrıca Ondokuzmayıs’ta hurda çinko levha alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefon numaramızı 7/24 aramaktan çekinmeyin.
Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilir. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Sıfır ve ikinci el elektrikli ev eşyası alım satımında piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Fırın, fön makineleri, mutfak terazisi, mini buzdolabı, 6 programlı bulaşık makinesi, çay ve türk kahvesi makineleri, ütü, klima, elektronik çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alımı yapıyoruz. Kontaktör, elektrik pano malzemeleri, adroid telefon kartları, adaptör, röleler, trafolar, GSM baz kartları, termik röle alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası ekran kartı, porselen işlemci, ram, güç kaynağı, lazer yazıcı, ses kartı, scanner, LCD monitör, server, anakarat, fotokopi makinesi, VDSL modem, DDR Rulo, SSD hard disk, elektronik kart satmak amacı ile arayabilirsiniz.

Hurda Sac Alan Firma

Sac; genellikle demir metallerin kalın veya ince levha şekline getirilmiş şeklidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar için önemlidir. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin atıl durumda olana sac hurdası denir. Ek bina çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Ondokuzmayısta hurda sac alım satımı maksadı ile şimdi arayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Hurdacılar Sitesi

Samsun Ondokuzmayıs hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri çağırdığınız yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda oto yedek parça temin etmek için aramamalısınız. Şüphesizki Ondokuzmayıs oto sanayi sitesi içerisinde hurda oto parçası alan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ederiz ikinci el araba parçası ihtiyaçlarınızda bu tür yapanlarla irtibata geçiniz.

Ondokuzmayıs sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası satımı yapıyoruz.

İmalat artığı, hurda motor, hurda karbür, hurda şablon nikel, titanyum satın almamız için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ondokuzmayıs’ta Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt, karışık renkli kağıt, koli hurdaları, karton hurdaları alan yerler içerisinde en fazla ton fiyatını veriyoruz. Kitap hurda alımı hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret edin. Ondokuzmayıs ta kağıt hurdası alım satımı yapmaya devam ettirmekteyiz.

Yerinden A4 kağıt hurdası, kitaplar, selpak peçete hurdası, hurda defter tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanç etme imkanı veriyoruz. Ondokuzmayıs hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Ondokuzmayıs ta hurda bristol kağıt, hurda kullanılmamış gazete, kuşe kağıt hurda ticareti yapan hurdacıyız.

Ondokuzmayıs’ta Çelik Raf Hurdası Alanlar

Çelik raf hurdası alıyoruz. Ondokuzmayıs hurda metal raf fiyatları istemek maksadı ile firmamızı aramanız yeterlidir. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek maksadıyla hurda raf alımı hakkında yazdığımız konumuzu incelemeniz yeterli olacaktır. Genelde ekipmanını yenileyen pastanelerden elde ettiğimiz ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el market rafları satıyoruz.

Çinko Hurdası Alımı

Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Çinko halojen, siyanür, amonyak, amin iyonlarıyla kompleks bileşikler meydana getirir.

Çinko madeni, yeryüzünde en çok bulunan metal elementler içindedir. Ondokuzmayıs yakınlarında çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Ondokuzmayıs hurdacısıyız. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak üretim biçimi ve kullanımı tam manası ile anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Endüstriyel tipte 2. El restoran malzemeleri alıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Su sebilleri, ayran makineleri, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, tabldot, kıyma makinesi, pop corn arabası ihtiyacınızı karşılamaktayız. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz salata dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görmek amacıyla alıcıları işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökülecek fabrikanın incelikle gezilerek uygun aletler ve araçların hazırlanması çok daha doğrudur. Yapıların projesi kendisine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri ona göre tamamlanmalıdır. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Ondokuzmayıs fabrika yıkım ve sökümü konusunda bir numarayız.

Ondokuzmayıs 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Samsun Ondokuzmayıs ilçesinde yıkılan market vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç makinesi, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz defolu fayanlar, laminantlar, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurda, oksijen (O), Azot (N), (H) hidrojen, karbon (C) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. Güncel fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı ve mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon, hurda pimapen imalat artığı, hurda temiz pet şişe alım satımı yapıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta polistiren kristal hurdası, ABS plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası alım satımıyla uğraşıyoruz. Ondokuzmayıs hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizi arayın. Her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak ikinci el jeneratör bozukda olsa alıcı bulabilir. Hurda jeneratör alımlarında en güncel fiyat teklifini uygulamaktayız. Ondokuzmayıs 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Ondokuzmayıs Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın