Karadeniz Ereğli Hurdacı

Karadeniz Ereğli geri dönüşüm firması olarak her tür ikinci el eşya alıyoruz. Karadeniz Ereğli piyasasından yukarıda hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Meksan Metal sizlere daima hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel Karadeniz Ereğli bölgesi hurdacı firması olarak eşsiz fiyat listesiyle beğeneceğinizi umduğumuz hizmetlerimizi sunuyoruz. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplatmak için boş vaktinizin kıymetini bilerek bizi arayıp en geç beş dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Hurda malzeme alımında titizlikle değerinin üstünde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Karadeniz Ereğli’de hizmet veren Meksan Metal kaliteli hizmetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine profesyonellik kazandırmaktayız. Hurdalarınızı almak amacı ile Karadeniz Ereğlide hurda alım merkezi açtık.

Karadeniz Ereğli şehir merkezi etrafında hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası değerinde alıyoruz. Karadeniz Ereğli de hurdacılık yapan iş yerleri içinde hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Toptan hurda eşya satanlara yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Karadeniz Ereğli hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Hurdalarınızın hesaplanılan değerini yerinde peşin bir biçimde ödüyoruz. Karadeniz Ereğli hurdacı şirketi olmanın gurunu yaşamaktayız. Karadeniz Ereğli şehir merkezinde hurda alım firmasıyız.

Karadeniz Ereğli de Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bugün kü paylaşımımızda sizler gibi hurdasını satmak isteyenlere Karadeniz Ereğli’de hurda alan yerler ile bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz. Karadeniz Ereğli’de adresinizden hurda malzeme ticareti yapmaktayız.

Karadeniz Ereğlide ikinci el eşya ve hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Karadeniz Ereğli’de kalay, çelik hurda, antimon zamak hurda, hurda imalat artığı, hurda çinko alıyoruz. Toptan sarı ve toplama demir, bakır hurdası, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, hurda alüminyum alırken yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Karadeniz Ereğli de hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile liderlik ediyoruz.

Karadeniz Ereğli’nin Hurdacı Firması

Sizde her türden hurda satışı yapmak için firmamıza ait numarayı aramalısınız. Zonguldak Karadeniz Ereğli hurdacısı olarak Karadeniz Ereğli’nin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzeme için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sektörel anlamda 27 yıllık sektörel tecrübe ile hurdacılığa keşfedilmemiş yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Karadeniz Ereğli hurdacı firma olarak buradayız. Zonguldak’ın tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Karadeniz Ereğli ilçesinde de hurdacılık servislerimizi devam ettiriyoruz. Profesyonel Zonguldak hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Karadeniz Ereğli hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Karadeniz Ereğli’nin işini profesyonelce yapan hurda alım satım firması Meksan Metal’la tanışın! Özverili çalışmalar yürüterek normalden çok kazanmayı istemekteyiz.

Karadeniz Ereğli de Hurdacı Telefonu

Yirmi yedi yıldır binlerce ton hurda metal malzemeyi geri dönüşüm vasıtasıyla Türkiye ekonomisine kazandırdık. Böylece çevremize çok daha az zarar verilmiş oldu. Zaman kaybetmeden arayarak, günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Karadeniz Ereğli hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bilindiği gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yararlı olmaktır. Sizlerde isterseniz hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz. Karadeniz Ereğli hurdacılık hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır.

Karadeniz Ereğli Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Karadeniz Ereğli’nin hurdacısı olarak bakır hurda alıyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Karadeniz Ereğli hurda bakır fiyat listesi ile hizmet sunmaktayız. Karadeniz Ereğli de bakır hurda alabilmek amacıyla hurda alım deposu oluşturmayı başardık. Karadeniz Ereğli hurda bakır fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Antigron kırma granür bakır, soyma bakır hurdası, hurda 3/8 bakır boru, bakır (kızıl) talaş hurdası, kırk ambar, yanık bakır, kalın bakır profil hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Karadeniz Ereğli hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli servislerin tadına varın!

Hurda bakır hammadde, bakırlı petek hurdası, bakır süs eşyası, levha, kap kacak hurdası almaktayız. Büyük bakır kazan, lama bakır, hurda TTR kırma, bakır tencere hurda, bakır tel hurda alınır.

Karadeniz Ereğli de Kablo Hurdası Alımı

Ptt kabloları, ptt kablo içi (deşe), telefon kablosu hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karadeniz Ereğli’de kablo hurda alan yerler arasındayız. Hurda kablo konulu yazıya bir göz atabilirsiniz. Elektrik kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. İç tesisat kablosu, hurda enye kablo, karışık kablo, antigron kablo hurdaları, tek damar kablo için nakit ödeme veriyoruz.

Karadeniz Ereğli’nin en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini müşterilerimizle paylaşıyoruz. Karadeniz Ereğlide hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehrimizde çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırhlı kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Karadeniz Ereğli’de yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Karadeniz Ereğli Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Bu gönderide paylaşılan Karadeniz Ereğli alüminyum hurda ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda alüminyum alanlar hakkında yazılmış konuyu okuyun Karadeniz Ereğli alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Alüminyum talaş hurda, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum imalat atığı, levha ticareti yapmaktayız. Meksan Metal firmamıza gösterdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element cinsi. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir. Firmamıza destek olanların yardımıyla Karadeniz Ereğli de her gün deneyim kazanıyoruz.

Adresten hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası almak için telefon etmenizi istiyoruz. Araiş, alüminyum kartel hurdası, alüminyum kalın profil, piston, alüminyum ofset matbaa hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alımı yapılır. Karadeniz Ereğli hurda alüminyum fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Sarı Hurdası Alan Firma

Meksan Metal adına Karadeniz Ereğli’de hurda sarı alımı alan hurdacıyız. Karadeniz Ereğli hurdacı Meksan Metal olarak sarı araiş hurda MS-70, sarı araiş hurdası, MS-64 sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 ticareti yapıyoruz. Karadeniz Ereğlinin tamamında sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda sarı oto radyatör, hurda bronz Cusn8, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı musluk vana, hurda su saati alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde fiyat teklifini veriyoruz.

Sayfamızdaki Karadeniz Ereğli pirinç sarı ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Geniş sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz.
Karadeniz Ereğli hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Ereğli de Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Bildireceğiniz adresten demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere korkuluğu, tufal hurdası, hurda asansör, ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Karadeniz Ereğli de demir hurdası alan geri dönüşümcüler içindeyiz. Demir hurdası, Karadeniz Ereğli de çokça alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Karadeniz Ereğli extra demir hurda fiyatlarını isteyene ücretsiz yollamaktayız.

Karadeniz Ereğli de DKP demir hurda, toplama demir hurdası, extra hurda demir, hurda teneke, talaş demir hurda alan hurdacıyız. Karadeniz Ereğli’de tonajlı inşaat hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, pik hurda demir, döküm demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

Karadeniz Ereğli’de Hurda Krom Alım Satımı

Karadeniz Ereğli’de hurda krom alım satımı yapıyoruz. Karadeniz Ereğli hurda krom paslanmaz fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Zonguldak Karadeniz Ereğlide 430 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, krom imalat artığı hurda, 202 krom paslanmaz hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası almaktayız. Krom hurda alım satımı gönderimize bir göz atmak istersiniz. Krom hurdası alanlar içerisindeki Karadeniz Ereğli hurdacı depsouyuz.

Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşur. Müşterinin istediği konumdan krom 304 kalite hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurda, 310 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, 316 paslanmaz krom hurda ticaretiyle uğraşan firmayız.

Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Karadeniz Ereğli’de hurda polistiren, polipropilen moblen, ABS plastik, hurda jelatin ticaretinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Karadeniz Ereğli hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayın.

Toptan mavi kapak hurda, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, kırkambar plastik hurda, şeffaf pet şişe alımı yapıyoruz. Plastik, Oksijen, Karbon, (H) hidrojen, azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Karton Hurdası Alımı

Daha fazla ton fiyatları ile hurda beyaz kağıt, karışık renkli kağıt hurdası, koliler, kartonlar alımı yapanlar içindeyiz. Konumdan okul kitabı, defter, selpak peçete, fotokopi kağıtları alırken göstermiş olduğumuz extra titizlik ile hurda satıcılarına normalden daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.
Karadeniz Ereğli hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Karadeniz Ereğlide kullanılmış gazete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Sitemizde yer alan kağıt hurdası alanlar hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Karadeniz Ereğlide karton, kağıt hurdası almaktayız.

Karadeniz Ereğlide Kurşun Hurdası Alım Satımı

Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun yüzlerce yıldan şimdiye kadar kullanılmakta olan metaldir. Meksan Metal olarak Karadeniz Ereğli’de kurşun levha hurdası, Cami minare kurşunu, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu söküp alıyoruz. Ayrıca Karadeniz Ereğli de hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız telefon numaralarımızı gece gündüz aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılır şekle getirilmektedir. Kurşun madeni akü üretiminde, çeşitli alaşımlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, askeri mühimmatlarda, kablo yalıtımı üretimlerinde, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında kullanılmaktadır.

Karadeniz Ereğli Hurdacılar Sitesi

Zonguldak Karadeniz Ereğli hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getiriyoruz. Ancak hurda araç veya otomobil hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya ikinci el araç parçası temin etmek için çağrı kabul etmiyoruz. Şüphesiz ki Karadeniz Ereğli sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası işi yapan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde o firmaları arayın.

Motor hurdası, titanyum, hurda nikel şablon, imalat artığı, hurda karbür alıyoruz. Karadeniz Ereğli organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

Karadeniz Ereğlide Fabrika Bozumu

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca kontrollü tamamlanmalıdır. Yapıların inşa projesi birbirinden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Karadeniz Ereğli fabrika yıkım ve söküm işlemlerinize talibiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan ev binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alan hurdacılar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısıyla batmış şirketlerden almış olduğumuz minik küçücük defoları varolan laminant parke, fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

Karadeniz Ereğli Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu metne bir göz atın. Sitemizdeki Karadeniz Ereğli hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Meksan Metal olarak tüm hurda alımını yenilenmiş Karadeniz Ereğli hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Karadeniz Ereğli de hurda demirin kilosu ne kadar sormak için bizi aramanız yeterlidir.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları lcd monitör, ana kart, elektronik kart, güç kaynağı, modem, DDR rulo artıkları, porselen işlemci, SSD hard disk, server, yazıcı, fotokopi makinesi, ekran kartı, ram, resim tarayıcı, ses kartı almaktayız. Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makinesi, mutfak terazisi, vantilatör, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, türk kahvesi ve çay makinesi, ütü masası, 5 programlı bulaşık makineleri, ocak fiyatı hakkında bilgi istemek maksadı ile arayın. GSM baz istasyonu kartları, kontaktörler, röle, adroid telefon kartları, adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, termik röleler alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektrikli ev aleti alım satımında eşsiz fiyat teklifleri sunmaktayız.

Karadeniz Ereğli’de Akü Hurda Alımı

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik biçimde veren bataryamsı depolara akü denir. Akü; arabalar, motorsikletler gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdası alım hizmeti veriyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken aletlerde akülerden faydalanılır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı gidermek için aküler kullanılarak araç korunmaktadır. Karadeniz Ereğli hurda akü fiyatları için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Karadeniz Ereğli’de çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinizde tecrübeli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik çatı söküyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik bina ve prefabrike spor salonları sökümünde binanın imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Bütün binaların en önemli yeri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Elementler arasında bulunan çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Karadeniz Ereğli hurdacısı olarak çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Çinko madeni, yer kabuğunda en çok çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Karadeniz Ereğlide 2.El Raf Hurdası Alan Hurdacı

Çelik raf hurdası alıyoruz. Genelde batan toptancılar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, reyonlar, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el market rafları satan hurdacılar içerisindeyiz. Karadeniz Ereğli hurda raf fiyatları öğrenmek maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf hakkında bilgi paylaştığımız makaleye göz atmak isteyebilirsiniz.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Çok kısa bir süre kullanılan bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Tabldot, kıyma makinesi, bakır işlemeli çay otomatı, tabldot, popcorn arabaları, su sebili, köpüklü ayran makinesi, espresso makineleri temin ediyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, çelik davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici, endüstriyel yemek ocağı vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif bize ulaşın. Hurda 2.el jeneratör alıyoruz.
Karadeniz Ereğli ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bilindiği gibi her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozukda olsa değerlidir. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

Karadeniz Ereğli de 2. el Sac Hurda Alımı

Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. Silindir ile çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ebatlarda kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır.

Depo çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir vaziyette hurda sac temin edebilirsiniz. Karadeniz Ereğli genelinde hurda sac alım satımı yapıyoruz. Çatı, demir kapı, varil, straforlu sandviç panel üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac denir.

Karadeniz Ereğli Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın