Fındıklı Hurdacı

Fındıklı hurdacısı olarak her türden hurda atık almaktayız. Fındıklı’ın çevresinde hurda ve ikinci el ev eşyaları alımında peşin ödemeler yapmaktayız.

Meksan Metal sizlere daima hizmet sunmaktadır. Yüksek tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Fındıklı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Fındıklı da geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Hurdanızı biriktirdiğiniz konumdan alıyoruz. Tüm hurdanız için vakitinizi boş yere harcamayarak çağrı merkezimize ulaşarak 5 dk içerisinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Fındıklı’da uygulanan hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz. Hurda alım satımında deneyimle hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Fındıklı’ın hurdacı deposu Meksan Metal firmamız ile hurdacılık hizmetlerinin değişmesini sağlıyoruz. Fındıklı da hurda alım satımı yapanlardan biri olarak kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimiz için bir araya getirdik.

Satılacak hurdanızın ortaya çıkarılan tutarını nakit ödüyoruz. Fındıklı hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile konumunuza gelmekteyiz. Fındıklıdaki geri dönüşüm firmaları arasında hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Fındıklı Hurdacı Telefon Numarası

Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz. Bu neden ile hurda fiyatı talep etmek amacıyla telefon numaramızı aramanız gereklidir.

Fındıklı hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Fazla zaman geçirmeden arayın, en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

1995 senesinden bu zamana on binlerce ton hurda plastiği geri dönüşüme kazandırdık. Bizim çalışmalarımız ile çevremize daha az zarar verildi. Fındıklı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır.

Fındıklı da Hurda Alan Firmalar

Fındıklıda ikinci el eşya ve hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Fındıklı da istediğiniz yerden hurda malzeme alırız.

Hurdasını satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Yüksek tonajlı çinko hurda, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum,hurda demir ve sarı hurdası aldığımızda fiyatlar sunuyoruz. Fındıklıda hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile lider konumdayız.

Fındıklı’da kalay, CNC torna artığı hurda malzeme, çinko hurdası, zamak hurda, çelik alım satımı yapmaktayız. Bugün de sizin gibi hurda satmak isteyenlere Fındıklıda hurda alan yerlerle Meksan Metal arasındaki farkı anlatacağız.

Fındıklı’daki Hurdacı Firmalar

En yakın Fındıklı hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Fındıklı’daki en profesyonel hurdacılık firması Meksan Metal ile tanışma zamanınız geldi! Kaliteli hizmetler vererek kazanmayı ilke edinerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat listesi sunmaktayız.

Sizlerde her türde bakır hurdası satmak nedeniyle şirketimizi arayabilirsiniz. Rize Fındıklı hurdacı olarak Fındıklı’ın etrafında her tür hurda eşya alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeniz için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılık alanında 27 yıllık deneyimle hizmet vermekteyiz. En yakın Fındıklı hurdacı firma olarak buradayız. Rize’nin tüm sokaklarında olduğu gibi Fındıklı genelinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün Rize hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Fındıklı da Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır petek, bakır süs eşyası, kap kacak, hurda bakır levha, hurda hammadde satmak için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Fındıklı’da bakır hurda alan fabrikaya sahibiz. Fındıklı hurda bakır fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Soyma bakır hurda, antigron bakır kırma, kalın bakır profil hurdası, kırkambar hurda, yanık bakır hurda, 1/2 bakır boru, hurda bakır kızıl talaş alımı yapıyoruz. Fındıklı’ın yakınlarından bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır kazan, lama, hurda bakır tel, hurda bakır tencere, bakır TTR kırma granür için yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Bakır alan hurdacılar sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Fındıklı hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Hurda bakır alan Fındıklı hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayarak profesyonel hizmetlerin tadına varmaya başlayın!

Fındıklı Kablo Hurda Alım Satımı

Bu bölgede hurda çelik zırh kabloları, çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kablosu alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini sunuyoruz. Enye kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablo, hurda karışık kablo, hurda tek damar kablolar alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kabloları, hurda telefon kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Fındıklı’da kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Fındıklıda tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Fındıklıda hurda kablo alan fabrikalar arasında hizmet vermeye çalışıyoruz.

Kablo hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz. Fındıklı’ın en büyük hurdacısı Meksan Metal firmamız ile sizde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Elektrik kabloları, %50 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo alımına öncülük ediyoruz.

Fındıklı’da Alüminyum Hurda Alımı

Hurda satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz. Alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz.

Bu sayfadaki Fındıklı alüminyum hurdası fiyat listesini isteyene her gün gönderiyoruz. alüminyum hurda alanlar başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek bir metaldir. Rize Fındıklı’da alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda araiş, hurda alüminyum ofset matbaa için nakit ödeme yapıyoruz.

Yerinden hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant içi hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası alınır.
Fındıklı hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle sizlere minnettarız.

Fındıklı da Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firma

Fındıklı hurdacı Meksan Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-70, hurda sarı araiş, sarı araiş hurdası MS-64, MS-58 sarı çubuk talaşı, sarı çubuk ucu hurdası MS-58 alım satımı yapıyoruz. Fındıklı çevresinde hurda fosfor Cusn8, sarı su saati hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı musluk vana, hurda sarı külçe, hurda sarı kırkambar, sarı radyatör alıyoruz.

Sitemizdeki Fındıklıdaki sarı pirinç kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı metini inceleyin.
Fındıklı hurda sarı fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fındıklı hurdacı firma olarak hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

Fındıklıda Hurda Demir Alım Satımı

Fındıklı çevresinde demir talaşı, DKP demir hurdası, teneke hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir alan firmayız. Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Fındıklı demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Anlık hurda demir fiyat listesi öğrenmek için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alımı yazısına bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız.

Demir hurda alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
Fındıklı hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Yerinden demir kapı, hurda pencere demir, asansör malzemeleri, demir trabzan hurdası, tufal hurda, alımı yapıyoruz. Fındıklıda tonajlı demir döküm hurdası, pik demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu alırız.

Krom Hurda Alan En Yakın Firmalar

Dilediğiniz yerden 304 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, krom 316 kalite hurda, hurda krom paslanmaz 304 alımında iyi fiyat sunuyoruz. Hurda krom alanlar içerisindeki Fındıklı hurdacı firmasıyız.

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Rize Fındıklı da hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, 202 krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 430, krom 201 kalite hurdası, krom paslanmaz tank hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 kalite krom hurda talaşı almayı sürdürüyoruz.

Fındıklıda hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz.
Fındıklı hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. Hurda krom alan hurdacılar gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir.

Plastik Hurda Alanlar

Fındıklı da ABS plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistiren kristal alım satımıyla uğraşıyoruz. Fındıklı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Tonajlı hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, hurda temiz pet şişe, hurda kırmızı ve mavi kapak, pimapen imalat artığı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Plastik hurda, Azot, Hidrojen, Karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Sac Hurda Alım Satımı

Çatı, demir kapı, sandviç panel, varil üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli arabaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerden sac hurda çıkarılmaktadır. Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. İki merdane arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebatlarda şeritler halinde kesilmektedir.

Ek bina tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilecek vaziyette 2.el sac buluyoruz. Fındıklı’da sac hurdası almak amacıyla çok geçmeden arayabilirsiniz. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınır.

Kağıt Hurda Alımı

Adresten kağıt peçete, kitaplar, defter hurdaları, hurda A4 kağıtlar alıp satarken uyguladığımız ekstra titizlikle müşterilerimize çok daha fazla kazanma şansı iletiyoruz.
Fındıklı hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Fındıklı’da hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ederinden fazla fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdası, karton koli, kartonlar, beyaz kağıt alımı yapan hurdacılar arasındayız. Sitemizdeki kağıt alan hurdacı hakkındaki gönderiyi okumalısınız. Fındıklı’da hurda kağıt, karton alan firmalar içerisindeyiz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Binalar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Çelik konstrüksiyon binalarla prefabrike depolar sökümünde işletmenin inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacak olanlar ayrılabilir. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Fındıklı çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde 27 deneyime sahip uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz.

Fındıklı Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Fındıklı hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Hurda fiyatları başlıklı konuyu okuyun. Güncel Fındıklı hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Tüm hurda alımlarını en güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Fındıklıda Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetli sayılır. Fındıklı’da hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Fındıklı ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Firma

Kurşun madeni radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, akü imalathanelerinde, benzin katkısında, çeşitli alaşımlarda, kabloların izolasyonunda kullanıldığı bilinmektedir. Fındıklı hurdacı Meksan Metal olarak kurşun boru, kurşun levha, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Fındıklı’da hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayabilirsiniz. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Doğada doğal olarak elde edilebilen madenler arasındadır.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Bardak mısır makineleri, su sebili, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, ayran köpürtme makineleri, bakırlı çay dobajı bulunduruyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocaklar, dinlendirici, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz küvet, aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini inceleyebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilir. Titizlik ile kullanılmış çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta aletleri alıyoruz.

Fındıklıda Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko elementi amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla bulunabilen metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Fındıklı etrafında çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alıyoruz.

Hurda Elektronik Alımı

Fön makinesi, merdaneli çamaşır makineleri, terazi, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, çay kahve makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik alet alırken benzersiz fiyat teklifleri sunuyoruz. Akıllı telefon kartları, şarj cihazı, trafo, GSM istasyon kartları, kontaktörler, termik röleler, röle, elektrik panosu alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası lazer yazıcı, işlemci, CRT monitör, ses kartı, ram, power, DDR rulo artıkları, ADSL modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, SSD harddisk, yeni nesil ana kart, ekrankartı, server almaktayız.

Hurdacılar Sitesi Fındıklı

Motor hurda, hurda şablon nikel, karbür hurda, titanyum, imalat artığı için bizim ile iletişim kurabilirsiniz. Fındıklı organize sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Rize Fındıklı hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunmaktayız. Fakat hurda araç veya traktör hurdası almamaktayız. Bu neden ile hurda veya çıkma otomobil yedek parçası istemek amacıyla aramamalısınız. Kuşkusuz ki Fındıklı sanayisinde 2.el araba yedek parçası alıp satan yerler bulabilirsiniz. Rica ederiz ikinci el oto parçası ihtiyaçlarınızda bu işle iştikal edenleri arayın.

Fındıklı da Akü Hurda Alımı

Aküler; otomobiller benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli araç gereçlerde kulanım görmektedir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Küçük akü hurdaları, hurda sulu akü, hurda kuru akü almaktayız. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzenlemek amacı ile akülerin işidir. Fındıklı hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Fındıklı hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacıyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyatları takip etmek için hurda raf hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyiniz. Çoğunluk ile ticari hayatını sonlandırmış pastanelerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Bununla birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız defolu dayanıklı laminant parke, fayans kalebodur, tavan, kiremit satıyoruz. Yıkılmış ev binalarından çıkarılan sıfır ayarında 2. el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda bulunur.

Fabrika Bozumu

Fındıklı fabrika söküm işlerinde uzun yılların tecrübesine sahip bir firmayız. Her binanın inşa projeleri kendine özgü olmaktadır. Bu nedenle yıkım şekli de farklı olabilmektedir.

Sökümden önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekmektedir. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzman ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Fındıklı Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın