Dulkadiroğlu Hurdacı

Dulkadiroğlu’da hurda alanlardan biri olmanın mutluluğunu bizi tercih edenlerle paylaşmaktayız. Hurda malzeme alımlarında titizlikle hareket ediyoruz.

Alınacak hurdanızın tutarını tartıldıktan sonra hesaplamaktayız. Dulkadiroğluda geri dönüşüm işleri yapanlar içinde her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Dulkadiroğlu daki hurda eşya piyasasının hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplatmak için zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek 3 dakika içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurda malzemelerinizi yerinizden almak için Dulkadiroğluda hurda toplama merkezi oluşturduk. Dulkadiroğludaki geri dönüşüm fabrikaları içerisinde hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Dulkadiroğlu hurdacısı firmalar içindeyiz.

Dulkadiroğlu hurdacı firması olarak eşsiz fiyat listesiyle hurda malzeme alımı yapmaktayız. Meksan Metal kaliteli hizmetleriyle Dulkadiroğlu’da hurda alım işlerinin kurumsallıkla yürütülmesini sağlıyoruz. Dulkadiroğlu hurdacı Meksan Metal sizin gibi kaliteli hizmetin değerini bilen müşterilerine 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor.

Dulkadiroğlu bölgesi çevresinde hurdacı firmasıyız. Dulkadiroğludan hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyaları alımında hurdaların ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz.

Dulkadiroğlu da Hurda Alanlar

Dulkadiroğlu bölgesinde dilediğiniz yerden hurda malzeme almaktayız. Şimdi sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen herkese Dulkadiroğlu da hurda alan yerler ile firmamız arasındaki farkı anlatmaya çalışmaktayız.

Dulkadiroğluda çelik hurdası, hurda kalay, hurda zamak antimon, CNC torna artığı, çinko hurda almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Bu nedenden ötürü her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz.

Yüksek tonajlı demir, hurda bakır, kurşun hurda, kablo, çinko hurda, sarı ve alüminyum hurda alımına özel yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Dulkadiroğlu’da hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla hurda piyasasının öncülerindeniz. Dulkadiroğlu merkezinde ikinci el profesyonel mutfak eşyası ve hurda malzeme alım satımı işlerini profesyonel ekipler ile yapıyoruz.

Dulkadiroğlu da Hurdacı Numarası

Hemen arayarak, güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gördüğünüz üzere hurdacılık doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Eğer sizde isterseniz biriktirdiğiniz hurdaların geri dönüştürülmesini sağlayarak milli ekonomiye yardım edebilirsiniz.

Dulkadiroğlu hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Dulkadiroğlu adresten hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Yirmi yedi senedir tonlarca hurdayı geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırabildik. Bizim özverimizle gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Dulkadiroğlu Hurdacı Firma

Dulkadiroğlu da hurdacı firma mı arıyordunuz? Dulkadiroğlu’nun gözde hurdacısı Meksan Metal kurumsal ayağınıza getiriyor! Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Kurumsal anlayışla normalden çok kazanmayı hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatları vermekteyiz. Dulkadiroğlu hurdacısı olarak Dulkadiroğlu’nun tamamında her nevi hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemeniz için uygun hurda nakliye elemanlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. 27 senelik deneyim ile piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın Dulkadiroğlu hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Kahramanmaraş’ın tüm sokaklarında yaptığımız gibi Dulkadiroğlu genelinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm Kahramanmaraş hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Dulkadiroğlu’da Kablo Hurdası Alım Satımı

Dulkadiroğlu’da hurda kablo alanlar içindeyiz. Dulkadiroğlu da tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Bu bölgede çelik zırh kablo hurdası, yeraltı kablosu, çelik içli kablo, hurda fare yemez için en doğru fiyat listesini öneriyoruz.

Dulkadiroğlu’nun en büyük hurdacısı Meksan Metal ile sizlerde para kazanabilirsiniz. İç tesisat kablosu, karışık kablolar, tek damar kablo hurdaları, antigron kablo, enya kablo alıyoruz. Elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar alımında tecrübeye sahibiz.

Dulkadiroğlunun tüm mahallelerinde kablo hurda alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi edinmek amacıyla kablo hurdası alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. Ptt kablosu, telefon kabloları, ptt kablosu içi yağlı, ptt kablosu içi elinde olanlar hemen arayın.

Demir Hurdası Alan Dulkadiroğlu Hurdacı

Hurda demir alan fabrikalar içinde depomuzu seçerek daha çok kazanabilirsiniz.
Dulkadiroğlu hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Toptan demir döküm hurda, inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, hurda demir pik, inşaat demiri alıyoruz.

Demir, Dulkadiroğlu’da en çok satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Dulkadiroğlu 1.sınıf hurda demir fiyat listesi güncellendi. Dulkadiroğluda ekstra demir hurda, toplama demir hurda, hurda DKP demir, talaş demir hurdası, teneke hurdası Dulkadiroğlu hurdacılık firmaları arasındayız. Anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı sayfamızı incelerseniz harika olacaktır. Adresten hurda tufal, asansör malzemesi hurdası, demir kapı, demir yangın merdiveni hurdası, hurda pencere korkuluğu, alan hurdacı firmasıyız.

Dulkadiroğlu’da Krom Hurdası Alanlar

Dulkadiroğlu’da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Dulkadiroğlu hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’da paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, 430 kalite krom hurdası, krom paslanmaz tank hurda, 201 krom hurda almaktayız.

Krom hurda alanlar konusunda bilgi almak amacı ile sayfasının linkine tıklayın. Konumdan hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, paslanmaz krom 310 hurda, hurda krom paslanmaz 304, hurda paslanmaz krom 316 alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alanlar içerisindeki Dulkadiroğlu hurdacı firmasıyız.

Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Bakır Hurdası Alan Dulkadiroğlu Hurdacı

Bakır tencere hurda, lama bakır, bakır tel, TTR kırma bakır hurda, büyük boy bakır kazan alımı yapmaktayız. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyat listesi Dulkadiroğlu için geçerlidir. Dulkadiroğlu da bakır alan hurdacı firmamızı kolayca arayarak deneyimli servislerimizin keyfini yaşamaya başlayın! Bakır profil hurdası, 3/8 bakır boru hurdası, soyma bakır, bakır kızıl talaş, yanık bakır hurda, antigron kırma granür, kırkambar hurda alım hizmeti sunuyoruz. Dulkadiroğlu’nun tümünden bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Dulkadiroğlu’da bakır hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.
Dulkadiroğlu hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Bakır petek, ham madde, hurda levha, hurda, eski bakır tepsi satmak için arayabilirsiniz.

Dulkadiroğluda Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sayfamızda yayınlanan Dulkadiroğlu alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Her nevi tonajlı alüminyum hurda alımı yapılır.
Dulkadiroğlu hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayın.

Hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, piston için peşin ödeme veriyoruz. Eski alüminyum tencere, hurda alüminyum tel, alüminyum tabak hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum petek Dulkadiroğlu hurdacısıyız. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’da hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Bize duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş ticareti gerçekleştiriyoruz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen metal cinsidir. Sizlerin desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Dulkadiroğlu da adresten alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz.

Dulkadiroğlu’da Pirinç Sarı Hurda Alımı

Meksan Metal olarak MS-58 çubuk sarı talaşı, pirinç sarı araiş hurdası, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk ucu hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş hurdası alımı yapıyoruz. Dulkadiroğlunun tamamında kırkambar sarı hurdası, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı radyatör, hurda sarı su saati, hurda sarı vana musluk, hurda fosfor (Cusn8), hurda sarı pirinç talaşı alan firmayız.

Bu sitede paylaşılmış olan Dulkadiroğlu merkezdeki pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar başlığıyla yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz.
Dulkadiroğlu hurda sarı fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Dulkadiroğlu’da hurda sarı ticareti yapmaktayız.

Sac Hurda Fiyatları

Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir. Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenen ölçü ve ebatlarda şeritler halinde kesilir. Şantiye çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilecek sac hurdası satıyoruz. Dulkadiroğlu etrafında sac hurdası almak için hemen bizi arayın. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların atıl durumda olana hurda sac denilmektedir.

Hurda Çinko Alımı

Mavimsi açık gri renktedir. Dulkadiroğluda çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapan firmayız.

Elementler arasında yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak kullanım yöntemi ve üretimi tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yer yüzünde en fazla yer alan elementlerdendir.

Dulkadiroğlu da Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hurda; (O) oksijen, Azot (N), Hidrojen, Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Tonajlı pimapen hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Dulkadiroğlu da hurda jelatin, polistiren kristal, polipropilen moblen, ABS plastik almaktayız.
Dulkadiroğlu hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Hurdacılar Sitesi Dulkadiroğlu

Dulkadiroğlu organize sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

Titanyum hurda, nikel hurda, karbür hurda, hurda motor, imalat artığı almaktayız.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği çağırdığınız yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almamaktayız. Dolayısı ile hurda veya ikinci el oto yedek parça için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Dulkadiroğlu sanayi sitesinde oto yedek parça alan dükkanlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde o firmaları arayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Meksan Metal olarak Dulkadiroğluda kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, Cami minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Dulkadiroğlu da çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin. Çeşitli radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo izolasyonu, benzin katkısı olarak, akü imali, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılmakta olan metaller içinde yer almaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir.

Dulkadiroğlu da Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılabilir. Dulkadiroğlu da ikinci el jeneratör alımı için en yüksek fiyat teklifini uygulamaktayız.
Dulkadiroğlu hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar bizden teklif bize ulaşın. Elektrik bulunamayan bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Dulkadiroğluda Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Bütün binaların en önemli yeri hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları binaların kullanım ömrünü hızlandırır. Dulkadiroğlu çelik konstrüksiyon sökümünde Yirmi yedi tecrübeye sahip uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik binalarla prefabrik depolar sökülürken binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümü birbirinden farklıdır.

Dulkadiroğlu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Dulkadiroğlu’da fabrika yıkım ve söküm işinde yılların tecrübesine sahibiz. Her binanın inşa projeleri kendisine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de faklı biçimdedir. Öncelikle yıkımı arzu edilen mülkün incelikle incelenmesi gerekmektedir.

2.el Raf Hurda Fiyatları

Hurda depo rafı alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Özellikle kapatılmış takıcılar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdası, teşhir rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Dulkadiroğlu hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda raf alan firmalar hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Fırın, çamaşır makineleri, klima, terazi, çay ve türk kahvesi makineleri, ütü, vantilatör, buzdolabı, 3 programlı bulaşık makinesi, fön makineleri, ütü masası, ocak, kombi alımı yapıyoruz. Röleler, trafolar, kontaktör, akıllı telefon işlemcileri, termik röle, şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, elektrik panosu alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektronik ev aletleri alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Laptop bilgisayar Hurdası yazıcı, ram, taşınabilir harddisk, CRT monitör, resim tarayıcı, DDR rulo, power supply, ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, modem, ekrankartı, server, sarı göbek işlemci almaktayız.

Dulkadiroğlu 2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Titizlikle kullanılan sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, tezgah alım satımı yapmaktayız. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta aletleri almaktayız. Su sebili, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı dobajı, espresso makineleri, tabldot, kıyma makineleri, pop corn arabaları temin etmekteyiz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizi depomuza davet ediyoruz.

Dulkadiroğlu Hurdacı Fiyatları

Daha doğru hurda demir fiyatları metne göz atabilirsiniz. Meksan Metal olarak hurda alımlarını anlık güncellenen Dulkadiroğlu hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sitemizdeki Dulkadiroğlu hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve Dulkadiroğluda hurdanın kilo fiyatı kaç TL öğrenmek için uzmanlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Akü Hurdası Alan Yerler

Hurda sulu akü, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası hizmetlerini ayağınıza getirdik. Akü; motosikletler, arabalar benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanı sıra alıcılara akım göndermek, voltajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek maksadı ile akü kullanılarak araç korunur. Dulkadiroğlu hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Elektrik enerjilerinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır.

Dulkadiroğlu 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batmış fabrikalardan almış olduğumuz defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminantlar satışı gerçekleştiriyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan alçı makinesi, boya makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış elbiseci binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

Dulkadiroğlu da Karton Hurdası Alım Satımı

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alanlar içindeyiz. Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Dulkadiroğlu’da karton, kağıt hurdası alan firmalar içindeyiz. Dulkadiroğlu da kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete için peşin ödeme yapıyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda defter, selpak peçete, hurda okul kitabı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik sayesinde hurda satmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Dulkadiroğlu hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Dulkadiroğlu Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın