Antakya Hurdacı

Antakya geri dönüşüm firması olarak her cins hurda almaya devam ediyoruz. Hurdanızın tutarını öğrenmek için çok geçmeden telefonlarımıza ulaşarak dört dakika geçmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. En yakın Antakya hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyatlar ile hurdacılık yapmaktayız.

Meksan Metal olarak hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonel anlayışla yürütmekteyiz. Antakya daki hurda piyasasının hurda fiyatlandırması ile alım satım yapıyoruz.

Hatay Antakya merkezinde hurda dönüşümü yapan firmayız. Antakya hurdacısı Meksan Metal sizlere sürekli hizmet veriyor. Hurda malzeme alımında titizlikle piyasasından daha fazla hurda fiyat listesi sunabiliyoruz. Bütün hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

Antakya’nın tümünde hurda eşyalar ve az kullanılmış eşya değerinin üstünde alıyoruz. Antakya hurdacı firması olmanın sevincini sizinle paylaşıyoruz.

Malzeme alımı yaparken tartıldıktan sonra hesaplanan tutarını peşin para ile ödüyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Antakya hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Antakya hurda fabrikaları içerisinde hizmetlerimiz ile ilk sıraya çıkmaktayız.

Antakya Hurdacı Firma Numarası

Antakya her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden arayıp, anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile bizi aramanız yeterlidir.

Yirmi yedi senedir tonlarca hurdayı geri dönüşümle yerli ekonomiye kazandırdık. Meksan Metal’ın özverisiyle doğaya daha fazla zarar verilmemiş oldu. Görüldüğü gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemeyi Meksan Metal’a satarak ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Antakya hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Antakya da Hurda Alan Firma

Antakya’da hurda malzeme alımı işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı her türde hizmeti kapınıza getirmekteyiz.

Bugün sizlere Antakya da hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki farkı açıklıyoruz. Antakyada ilettiğiniz adresten fare yemez kablo hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Antakyada çinko hurdası, zamak hurda, çelik hurda, hurda kalay, torna artığı hurdası ticareti sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurda, hurda kurşun, kablo hurda, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurda alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Antakya merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile hurdacılık yapanların öncülerindeniz.

Antakya’nın Hurdacıları

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacı ile bize ait numaraları tuşlamalısınız. Antakya’da hurdacı firması olarak Antakya’nın etrafında hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. 27 senelik deneyim ile piyasaya öncülük ediyoruz. En yakın Antakya hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Hatay’ın tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Antakya genelinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tecrübeli Hatay hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Antakya da hurdacısı mı arıyordunuz? Antakya daki en deneyimli hurdacı firması Meksan Metal kurumsal yerinize getiriyor! Kaliteli hizmet vererek standartlardan fazla kazanç elde etmeyi hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatları sunmaktayız.

Antakyada Hurda Sarı Alan Firmalar

Sayfamızdaki Antakya daki sarı pirinç hurdası ton fiyatları günceldir. Sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar makaleye bir göz atın.
Antakya hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçin.

Antakya hurdacı Meksan Metal olarak sarı pirinç araiş MS-64, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 sarı araiş hurda, sarı talaş MS-58 hurdası almaktayız. Antakya hurdacı firması Meksan Metal firmamızla hurda sarı alanlar içindeyiz. Antakya da hurda sarı vana musluk, sarı pirinç su saati, hurda sarı oto radyatörü, hurda fosfor araiş (Cusn8), kırkambar sarı hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası almaktayız.

Antakya’da Hurda Alüminyum Alımı

Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
Antakya hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Jant, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum sac levha ticareti yapan firmayız. Antakyada alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Alüminyum imalat artığı, alüminyum talaş hurdası, alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurda, levha satmak maksadıyla arayabilirsiniz.

Alüminyum kartel, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum kalıp, alüminyum piston hurda ticareti yapan firmayız. Antakyada yerinden parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil alımı yapmak için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla her geçen gün yenilikler üretiyoruz. 27 yıldır hizmet veren firmamız Meksan Metal’a verdiğiniz önem ve destek sebebi ile teşekkür ederiz. Bu sayfadaki Antakya hurda alüminyum kg fiyatını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar konulu makaleyi inceleyebilirsiniz

Antakya Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Antakya’da bakır hurdası alan geri dönüşüm tesisine sahibiz. Antakya hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza ulaşın. Antakya nın çevresinde bakır hurda ticaretinde deneyimliyiz. Antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, hurda yanık bakır, kalın bakır profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, hurda bakır kırkambar, 1/2 bakır boru hurdası alan hurdacıyız. Hurda bakır tencere, tel hurda, lama, hurda TTR kırma bakır, kazan alınır.

Hurda bakır alan Antakya hurdacı telefonunu kolayca arayarak tecrübeli hizmetimizin keyfini yaşayın! Bakır hurda alanlar yazımızda detaylı anlatıma erişebileceksiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyatları Antakyada bakır alımı yaparken geçerlidir. Bakır hammadde, bakır süs eşyası, levha, bakırlı petek hurdası, bakır tepsi satmak isteyenlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Antakya’da Hurda Kablo Alımı

Antakya nın en büyük hurdacısı ile ticaretin onurunu paylaşıyoruz. Hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablosu içi, telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevrede yeraltı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu, yer altı kablosu alım satımı yaparken ederinin üzerinde veriyoruz.

Kablo hurda fiyatları içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Antakya da hurda kablo alımı yapıyoruz. Hatay Antakya da kablo hurdası alıyoruz. Enya kablo hurdası, tek damar kablo, karışık kablo, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Antakyada toptan kablo hurdası alırken ederinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Antakya Krom Hurdası Alım Satımı

Antakya’da hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Antakya hurda krom fiyatları bulunan listemiz için arayın. Hatay Antakya da 430 kalite krom hurda talaşı, 201 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, 430 kalite krom hurda, paslanmaz krom 201 hurdası, 202 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 202 hurda talaşı alıyoruz. Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alan Antakya hurdacı depsouyuz.

Sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Dilediğiniz yerden 316 krom paslanmaz hurda, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Antakya Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Güncel demir hurdası kilo fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar linkine tıklayın. Antakya da ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, hurda dkp demir, talaş demir hurda, teneke alımı amacı ile iyi fiyat sunuyoruz.

Demir hurda alan hurdacılar içindeyiz.
Antakya hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Konumdan demir yangın merdiveni, demir kapı, hurda pencere korkuluğu, tufal hurdası, asansör hurdaları, alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Antakya’da tonajlı inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm hurda, inşaat hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri hurdası için peşin ödeme yapmaktayız. Demir, dünyada en fazla bulunan metaller arasındadır. Buradaki Antakya toplama demir hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Antakya da Jeneratör Hurdası Alanlar

Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin 2.el jeneratörler çalışmasa da değer görmektedir. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz. Antakya genelinde ikinci el jeneratör hurdası alıyoruz.
Antakya ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Antakya’da Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak üretim yerinin etraflıca dolaşılarak uygun ekipman ve projenin ayarlanması doğru olur. Antakya fabrika yıkımı işinde lideriz.

Binaların inşa ediliş projeleri kendine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkım biçimi farklı olabilir. Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı açısından risk taşıyan işlerdendir. Deneyim kazanmış ekipler tarafından yapılmalıdır.

İkinci el Sac Hurda Alım Satımı

Tavuk kümesi çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan ikinci el sac alabilirsiniz. Antakya’da paslanmaz sac hurda alan hurdacıyız. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır.

Sac; genellikle demirlerin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Merdaneyle farklı kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kapılarında, gemi, uçak gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılabilir.

Antakya’da Hurda Plastik Alan Hurdacı

Hurda plastik; azot (N), Hidrojen, Karbon (C), Oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Adresten mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen, temiz pet şişe hurdası, şeffaf naylon poşet Antakya hurdacısıyız.

Antakya’da polipropilen, jelatin hurdası, ABS plastik hurda, polistiren kristal hurdası alımıyla uğraşıyoruz. Antakya hurda pimapen fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood satılıktır. Hatay’ın Antakya ilçesi çevresinde yıkılmış ardiye binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan nalburlardan satın aldığımız defolu su geçirmez laminantlar, fayanlar, tavan, kiremitler satıyoruz.

Antakya da Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökümlerinde yapının inşa projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar değerinde alınabilir. Çelik çatı makası söküm işlerinizi başarıyla tamamlıyoruz. Kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Antakyada çelik konstrüksiyon sökülmesinde deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı makaslarının yıkım sökümü diğerinden farklı yapılmaktadır. Kapalı mekanların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür.

Antakya’da Çelik Raf Hurdası Alan Firma

Çoğunlukla kapanan mağazalardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf başlıklı yazımıza göz atmanız yeterlidir. Antakya raf hurdası fiyatları sormak amacıyla mobil numaramızı arayabilirsiniz.

Antakya da Çinko Hurdası Alımı

Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30’dur. Antakyada hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Antakya hurdacılık firmaları içindeyiz.

Çinko elementi amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat malesef kullanım biçimi ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko, yeryüzünde en fazla yer alan elementlerdendir.

Antakya da Kurşun Hurda Alan Firma

Çeşitli mühimmatlarda, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, kabloların izolasyonlarında, akü imalatı, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşun madeni kullanıldığı bilinmektedir. Meksan Metal olarak Antakya da Cami minare kurşunu, yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru hurda söküp alıyoruz. Ayrıca Antakya da çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenmektedir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir.

Antakya Hurdacılar Sitesi

Antakya sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Hatay Antakya hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Lakin hurda araç veya oto hurdası almıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parça sormak amacıyla edilen çağrıları kabul etmemekteyiz. Eminiz Antakya oto sanayi sitesinde ikinci el otomobil yedek parçası işi yapan dükkanlar mevcuttur. Lütfen çıkma otomobil parçası işlerinizde o firmaları arayınız.

Hurda şablon nikel, karbür hurdası, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı almaktayız.

Hurda Karton Alım Satımı

Güncel fiyatla hurda okul kitapları, selpak peçete hurdası, defterler, hurda A4 kağıtlar alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde size ederinden daha yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz. Antakya hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Ederinden fazla kilo fiyatları ile beyaz kağıt hurda, koli, hurda karışık renkli kağıt, karton alıyoruz. Hurda kitap alan hurdacı hakkındaki muhakkak okumalısınız. Antakya da hurda kağıt alan hurda geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Antakya etrafında hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda kullanılmamış gazete alıyoruz.

Antakya Hurdacı Fiyatları

Anlık Antakya hurda fiyatları ile hurda satmak için arayın. Sitemizde bulunan yeni hurda fiyatları metini inceleyin. Meksan Metal olarak hurda alımlarını en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Listemizde bulunan Antakya hurda fiyatları her her yedi günde bir güncel olarak değiştirilmektedir.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Temiz çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi kullanılan otel tipi bulaşık makinası, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Su sebili, ayran makineleri, bakırlı çay kazanı, espresso makinesi, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, bardak mısır makinesi bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, salata ve meze dolapları vb. lokanta ve restoran tipi mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

Akü Hurda Alan Firmalar

Antakya’da hurda sulu akü, hurda kuru akü, küçük akü hurdası alım ve satımı yapıyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde aküden faydalanılır. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcılara akım iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile akünün işidir. Antakya hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Akü; motorsikletler benzeri taşıtlarla bir takım elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren bataryamsı depolara akü denir.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Saç kurutma makineleri, ütü, kombi, klima, vantilatör, terazi, 5 programlı bulaşık makineleri, çay makinesi, mini buzdolabı, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası almaktayız. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekrankartı, bozuk modem, güç kaynağı, taşınabilir harddisk, ana kart, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makineleri, DDR Rulo, sunucu, ram, resim tarayıcı, ses kartı, monitör alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik alet için benzersiz fiyat teklifleri vermekteyiz. Adaptör, elektrik trafoları, elektrik panoları, GSM baz istasyonu kartları, röle, akıllı telefon işlemcileri, kontaktörler, termik röleler alıyoruz.

Antakya Hurdacı
0 (534) 367 46 09 Whatsapp İle Yazın